Eşim üvey annesine bazı haftasonları çalışıyorum diye yalan söylüyor

Sen kpssye çalışsana yada iş bak biseyler yap. Ailenden ayrı bir eve çıkamasan bile babana destek olursun biraz. Biraz kendine hayat kurmaya geleceğine kafa yor haydii kardeşim haydii
Allahım kimseyi vasıfsız yaratma.
Kendinizle karıştırıyorsunuz sanırım
Ama durun merakınızı gidereyim;
Benim ayrı evim var + stilistim özel dikim yapıyorum. 2.üniversitemi okuyorum falan.
Sizin şu üsluba bakılırsa ve konu oraya geldiyse muhtemelen kv bütün paraları yemiş ve size hiçbirşey bırakmamış. Oh iyi yapmış. Ayrıca keşke hayatta kendinize bir vasıf edinseydiniz paranızı kazansaydınız da kayınvalideniz hediye takı takmadı diye bilenmeseydiniz. Hasetlik zor zanaat. Şu üsluba daha fazla cevap veresim yok, zira sokak ağzıyla konuşup her an saçıma yapışacakmış gibi duran biriyle daha fazla tartışamam.

Sen benim vasıflarımı nerden bilicen. Kaça katlarım seni ama sana laf anlatacak senin gibi bir karakterle vakit öldürecek değilim. Çetenle birlikte başka konuya çökün. Haydii

Sen benim vasıflarımı nerden bilicen. Kaça katlarım seni ama sana laf anlatacak senin gibi bir karakterle vakit öldürecek değilim. Çetenle birlikte başka konuya çökün. Haydii
Ee sen benim vasfımı nereden biliyorsun peki? Seninkiler üslubundan bayağı belli oluyor da.
Valla değil katlamak, kendini eksilerde bulursun mazallaah dikkat et.
Doğru söylemenin adı çökmek mi oldu? Belli o yüzden destanlar döküp eksiler attın bana akjdjajdjs.
İşine bak Allah rızası için, seviyene düşünemem yukarıdan aşağı inemem uğraştırma beni.

Ergenliğinde başarılar dilerim. Sen giderken ben geliyordum. Haydiii. Yolun açık olsun

Ergenliğinde başarılar dilerim. Sen giderken ben geliyordum. Haydiii. Yolun açık olsun
Abi bu sözler ne Google’a atarlı laf sokan sözler yazıp enterlamış gibisin biraz yaşınızın insanı olun ya kajdjsjzjna.
sana da hayatında başarılar dilerim ama çok zor. Ee nedeni malum
Daha fazla yazıp ilgi eksikliğini gideremem, son yorumum bu olsun iyi akşamlar

Sen kendi ergen atarlı sözlerine bak bence. Kitap okuyun biraz.

Allah annana babana sabır versin. Haydi kızım haydii. Istedigini bulamazsın bendee
Abla sal beni, yeter artık.
Allah senin kocana sabır versin, nasıl bir kadınsın ya sen. Delirtiyorsun insanı. İşine bak, senden ne isteğim olabilir benim? Saçma sapan konuşup duruyorsun, İşin gücün yok benimle uğraşıyorsun, problemlerin var belli Allah sabır versin çevrendekilere. Zırt pırt alıntılayıp durma cevap hakkı doğmasın bana. 30 yaşındasın 15’lik ergenler gibi davranıyorsun.

Orası öyle ama eşim yıpranıyor çok adam yansıtmayayım diye dert sahibi olacak diye sinirleniyorum işte bazen. Resti çeksin uzakta kalsın istiyorum bizden. Onuda babası için yapmiyor herhalde..

Yazma kızım benim konuma artık. Yaşamadigin tecrüben olmayan konularda hangi fikri beyan edip duruyorsun. Lütfen terbiyeni haddini hududunu koru. Haydi hayırlı sataşmalar sana

Yazma kızım benim konuma artık. Yaşamadigin tecrüben olmayan konularda hangi fikri beyan edip duruyorsun. Lütfen terbiyeni haddini hududunu koru. Haydi hayırlı sataşmalar sana
Yahu hala saçma sapan konuşuyorsun?
Sen kimsin sana sataşıcam, sen benim sataşacağım insan olabilir misin?
Sen kendin haddini bil, saçma sapan bana sataşıp duruyorsun yok annene sabır versin yok ayrı eve çıkamazsın zırt pırt. Aile evinden koca evine giden, koca evinde kayınvalidenin yediklerini dert eden, takı takmadı diye kadına 3 yıldır takık olup mutsuz olmasını isteyen birisin.
Sen hayatında ne olabildin ki bana akıl veriyorsun?
Kayınvalide konusu açan birisin sen kimsin bana laf edebilirsin?
Hayatındaki tek başarın kpss çalışıp atanmış olan biri için fazla iddialısın sen. Başka meziyetlerin varsa onlarla uğraş, kayınvaliden düğününde takı takmadı diye 3 yıldır kadına bilenme mesela. Kendi takını kendin al mesela. Ama yapamazsın, sen yapamadığınniçin herkesi kendin gibi sanman gayet normal. Şu yazılarına bak, 30 yaşında gibi mi yazıyorsun sence?
Yeter be artık, yıllardır şu sitedeyim senin kadar yoran zor bir insan görmedim.
Allah kocana kayınvalidene çocuklarına sabır versin.
Onlara söyleyemediğin, kayınvalidenin yüzüne söyleyemediğini içinde biriktirip biriktirip bana kusma.
Haddini terbiyeni bil, ben sana terbiyesizlik yapmadıysam sende bana yapamazsın.
Allah akıl fikir versin, rica ediyorum bir daha beni alıntılama artık.

Kötü konuşturmaya çalışıyorsun ama senin için ağzımı bozacak değilim. Benim kaç evim var biliyormusun. Koca evine gitmiş miş. Iyi deşememişsin eski konularımı araştırmaların yetersiz. Yada işine gelmeyenle ilgilenmiyorsun. Kocayı aldım ben kendi evime. Evimi bırakıp koca evine koşmadım. Daha da fazla laf yok benden sana. Dahaa çok fırın ekmek yemen lazım

O daha kötü demek ki, hem bir sürü evi olup hem kayınvalide takı takmadı diye 3 yıldır bilenmek için problemli olmak lazım.
Ayrıca konularınızı deşmeme gerek yok, kendiniz anlatmışsınız maddi sıkıntılarınız olduğunu falan, o kadar ev hastane parasını karşılamaya yetmedi sanırım. Sallamayın yani, bulurum aslındabayağı tezatlık var uğraşsam çıkarırım da gerek yok.
Sen nasıl diyorsun, sana benden ekmek çıkmaz tatlım, ben seninle aynı seviyeyi bırak aynı kulvarda dahi değilim, olamazsın zaten. Kocandan görmediğin ilgiyi bende arıyorsun ya, nasıl üzücü bir haldesin yazık. Gerçekten son olsun, sen burada kendi kendine saçmalamaya devam et, zaten hayatında yaptığın başka birşey olduğunu sanmıyorum.

Sende var diye herseye atlayıp dökülmez. İnsanlar enayi beller bir süre sonra. Alıştirdiktan sonra da geri çekemezsin kendini. Belirli bir hayat tecrübem var. Bende var diye herseyi ben yapacak değilim. Sanada küpe olsun. Herkes üstüne düşeni yapacak bu hayatta. Sende bu konudan gidicen mesela..

senin üzerine düşende boş konuşman, ben kendi isteğimle konudan gidiyorum,çünkü karşımda aynı seviyede konuşabileceğim biri yok. Sende üzerine düşeni yapıp beni alıntılayıp boş konuşmaya devam et

Bazi yorumlarda üslubunuzu biraz bozmussunuz, bence haklıyken haksız duruma düşüyorsunuz.
Parça parca anlatilinca kafada soru işaretleri olması normal. Bu konuda üyeleri anlamanız lazım.
Sizi biraz anladığımı düşünüyorum. Eşinize üvey anne değil, babaanne bakmış. İmkanları varken babaya hasta bakıcı tutulmamiș ve kv ben bakacam demiş. Muhtemelen her fırsatta bu öneri de geri çevrilmiştir.
Yazdıklarınizdan bir kısmını yaşadık, çok zor. Anlatması da anlaşılması da zor. Sizlik bir durum yok, eşinizin de yalan söyleme sebebi anlaşılabilir bir durum.
Ayrıca sizin kv kp bakma zorunlulugunuz yok, bakilirken de hasta bakıcı kabul etmemişler, onların tercihidir.

Ben yorumu yazana kadar konu almış başını gitmiş

Belli başlı bir kaç kişi var hangi konuya dahil olsalar aynı şeyleri yapan çete gibiler malesef. Burada birseyler danışıyoruz tabi parça parça oluyor dediğiniz gibi. insanın aklına takılanı sorması başka. Hakarete vardırması dalga geçecek yer araması başka. Daha evlenmemiş insan kp bakmakla alakalı yargı dagıtıyor. Ben o mevzuları çözmüşüm ki burda başka birsey soruyorum insanlara zaten. Herneyse düzgün cevaplarınız için teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…