Eşim ve kokusu

Valla acıkmıştım yemeyi hazırlayacak yiyecek midem kalmadı bu neydi sayın seyirciler 🤭 her şeyi anlarım da tutamadım gaz yaptım nedir. Çocuk mu. Git balkona hissedince tövbeeee. Dişler peki? Hiç mi insan içine çıkmıyor utanmıyor mu konuşurken filan? Mağarada mı çalışıyor illa ki insan yüzü görüyordur. Üzüldüm sizin adınıza. Bence hamilelik bile olsa bu kadar batıyorsa gerçekten bir yerlerde hata var demektir.

Hamilelikten önce de ben aynı şeyleri yaşıyordum cnaim şimdi çare arıyorum yoksa beni duygusal olarak tamamen kaybedecek bunu ona dedim ama hayat şartları koşuşturmaca pek de önemsemiyor galiba
Himm onu bilemicem canım.icabina bakmasi lazim

Boşancak bi nedeni var konunun eşinize saygısı yok pis kokuyor ve defalarca söylenmesine ragmen dikkat etmiyor

Hamileliğinizden dolayı koku alma hassasiyetiniz artmış.. Ama ne olursa olsun insan eşine arsız dememeli..

Valla acıkmıştım yemeyi hazırlayacak yiyecek midem kalmadı bu neydi sayın seyirciler 🤭 her şeyi anlarım da tutamadım gaz yaptım nedir. Çocuk mu. Git balkona hissedince tövbeeee. Dişler peki? Hiç mi insan içine çıkmıyor utanmıyor mu konuşurken filan? Mağarada mı çalışıyor illa ki insan yüzü görüyordur. Üzüldüm sizin adınıza. Bence hamilelik bile olsa bu kadar batıyorsa gerçekten bir yerlerde hata var demektir.
Kusura bakma canım iştahını kacirdigim için :KK43: evet hata var ve hata onda

Kusura bakma canım iştahını kacirdigim için :KK43: evet hata var ve hata onda
Hamilelikte bende hassastım hatırlıyorum evet kokuyordu eşim ama bakımsız değildi. Bakımlı olduğunu bildiğim için hamilelikten deyip çok sıkmadım kendimi. Ama siz bakımsız olduğunu biliyorsunuz. Demek ki hamilelikle alakası yok ama genel anlamda pis. Üşeniyor mu acaba? Ben bazen yüzüme maske yapıyorum eşim bana da yapsana nolur diye yalvarıyor bembeyaz surat geziyoruz evde 🤣 yani ilgisiz bu konulara kendini önemsemiyor. Sizi de önemsemiyor belli ki.

İsveyi cilveyi zamanında denedim cnm ama olmadı kibar konuştukça daha da onemsemedi şimdide laf arsizi oldu galiba
O zaman sabredip hamileliğinin bitmesini bekleyeceksin. Hamileyken eşimde bana çok kokmustu yatak odasına giremez havalandırır öyle girerdim ama şimdi öyle bişey yok yani şu anda sana çok fazla gelio olabilir.

Dişte problem
Mide veya bağırsakta problem
Beslenmede problem

Bu üçünden biri veya birkaçı vardır doktora gidin. Bir de bebek için zararlı mıdır bilemiyorum ama eğer değilse, sizin de mideniz kaldırırsa birkaç gün üst üste sürekli sarımsak yiyip adamın yanında takılın kulağına bi şeyler söyleyin.

Biraz da o acı çeksin bakalım nasıl oluyormuş :KK53:
Bende sarımsağı çok severim.mesela ama normalde kişisel temizliğine okadar değer veririm ki sarımsak kokusu onu rahatsız etmiyor ve ben çok dikkat ediyorum sarımsaklı bişey yediğimde uzak dururum hep kendime saygıdan o da

Ya baharatli yiyecekler tuketiyorsa cok koku yapar azaltsin.sigara iciyorsa biraksin.ama tuvaletini yapinca butun ev kokuyor demeniz garip.yani tuvaletin kapisi var sonucta degil mi butun ev nasil kokar? Garip

Bende sarımsağı çok severim.mesela ama normalde kişisel temizliğine okadar değer veririm ki sarımsak kokusu onu rahatsız etmiyor ve ben çok dikkat ediyorum sarımsaklı bişey yediğimde uzak dururum hep kendime saygıdan o da
Uzak durmayın yamacına yamacına sokulun. Rahatsız olup kalkıp uzaklaşırsa mutfağa gidin iki diş sarımsak daha çiğneyin bir daha yamacına sokulun. MÜS TE HAK :ıslık:

Eşim 27 yaşında..gençliğinin baharında buram buram kokuyor..ben hamileyim sanki eşimden tiksindim..öncelikle ağzı kokuyor..dişleri çürük ve dolgularla dolu..buna rağmen birkere ağız bakım suyu kullandığını gormedim..ağız bakimini yapsa sikaytci olmayacam..dışını de ben çocuk gibi fircala demessem unutuyor..sabahki kokuyu anlatamam öyle böyle degil..bide asla çekinmeden burnuma yanaşarak konuşuyor..artık resmen bagriyorum..uzak dur diyorum..ya kendine bakacak ya uzak duracak..ama laflarim dokunmuyor galiba arsizmi oldu nedir..ertesi gün yine dikkat etmiyor..dilimde tüy bitti artık..birde gaz çıkarma olayı...bakinoyle böyle değil içi mı bozuk anlamadım ama normal bir koku dehil..git doktara diyorum üşütuyormusundiyorum tabiki gitmiyor...kaç kere kıyamet kopardım sakin benim yanımda gaz çıkarma diye yanlışlıkla oldu tutamadım diyor çok afedersiniz arkadaşlar ama şuan çok sinirim bozuk...gece falan dinlemeyip karda kıssa yattigim odanın camını 1saat sonuna kadar actigimi bilirim..özür diliyor falan ama ben nefret ediyorum..WC de büyük abdest için gittiğinde daha 1 gün o WC ye giremezsiniz..ahır daha güzel kokuyordur tobe yarabbim..diyorumki bak orda çamaşır suyu var hemen yıka oralari oda parfümü var koymuşum oraya diyorum unutuyorum diyor..işin tuhafı o wcdeyken koku evi sarıyor..yemin ederim abartmıyorum mutfak antre oturma odası heryeri koku basıyor..o WC ye girmeden beni stres basıyor..ya önemsemiyor snaki ettiğim hakaretler de yetmiyor ben ne yapayım arkadaşlar yokmu bunun çaresi ne yapayım ben...
Ay evet çok haklısın insan biraz dikkat eder.hemde o kadar uyarınıza rağmen.allah sabır versin.

Ya baharatli yiyecekler tuketiyorsa cok koku yapar azaltsin.sigara iciyorsa biraksin.ama tuvaletini yapinca butun ev kokuyor demeniz garip.yani tuvaletin kapisi var sonucta degil mi butun ev nasil kokar? Garip
İşte çok garip ki tuvaletin altında boşlukta yok kocaman süngerle yeniden bile kapattım oraları ...düşünebiliyor musunuz nasıl oluyor heryer kokuyor WC nin içi zaten ertesi güne kadar aynı

Nasıl oldu o çocuk? Yanı tuvalet kokar. Parfümlü değil hiçbirimizin ki ? Değil mi?
Benin eşim yeni evlendiğimizde wc için ayrı parfüm koyardı benim onun kokusunun almamam için çıkmadan o parfümü sikardı hala böyle adamlarda var mı bilmiyorum ama

Artık umursamıyor mesela eskisi gibi

Çok söyleme yüzsüz, çok dövme arsız edersin demiş atalar,boşa değilmiş... ne tatlı dilden anlamış ne hakaretten ... bu yaştan sonra değişme ihtimali yok denecek kadar düşük... deve, diyar misali ya çekecen ya gidecen .... Allah yardımcınız olsun

X