Eşim ve kokusu

Zaten geliyo aklima ama evli olunca bı şekilde biseyler yaşanıyor işte

Ahah nası bi şekilde senin haberin yok mu sanki bak konuşturacaksın beni :KK48: bu senin sorumluluğun değil ki evli olunca oluyo ne alaka yani senin eşin tatlı dille sert dille uslanmamıs sen söylüyosun. Boşanacak halin de yok. Tek çözüm bu ha iki gün sonra yapmazsan yapma kendim hallederim derse onu bilemem

Eşim 27 yaşında..gençliğinin baharında buram buram kokuyor..ben hamileyim sanki eşimden tiksindim..öncelikle ağzı kokuyor..dişleri çürük ve dolgularla dolu..buna rağmen birkere ağız bakım suyu kullandığını gormedim..ağız bakimini yapsa sikaytci olmayacam..dışını de ben çocuk gibi fircala demessem unutuyor..sabahki kokuyu anlatamam öyle böyle degil..bide asla çekinmeden burnuma yanaşarak konuşuyor..artık resmen bagriyorum..uzak dur diyorum..ya kendine bakacak ya uzak duracak..ama laflarim dokunmuyor galiba arsizmi oldu nedir..ertesi gün yine dikkat etmiyor..dilimde tüy bitti artık..birde gaz çıkarma olayı...bakinoyle böyle değil içi mı bozuk anlamadım ama normal bir koku dehil..git doktara diyorum üşütuyormusundiyorum tabiki gitmiyor...kaç kere kıyamet kopardım sakin benim yanımda gaz çıkarma diye yanlışlıkla oldu tutamadım diyor çok afedersiniz arkadaşlar ama şuan çok sinirim bozuk...gece falan dinlemeyip karda kıssa yattigim odanın camını 1saat sonuna kadar actigimi bilirim..özür diliyor falan ama ben nefret ediyorum..WC de büyük abdest için gittiğinde daha 1 gün o WC ye giremezsiniz..ahır daha güzel kokuyordur tobe yarabbim..diyorumki bak orda çamaşır suyu var hemen yıka oralari oda parfümü var koymuşum oraya diyorum unutuyorum diyor..işin tuhafı o wcdeyken koku evi sarıyor..yemin ederim abartmıyorum mutfak antre oturma odası heryeri koku basıyor..o WC ye girmeden beni stres basıyor..ya önemsemiyor snaki ettiğim hakaretler de yetmiyor ben ne yapayım arkadaşlar yokmu bunun çaresi ne yapayım ben...
Tuvalet ve ev kokusu için Febreze alın bayağı işe yarıyor. Kişisel hijyeni konusunda bu yaştan sonra sizin demenizle değişmez. Kendisinin isteyip dikkat etmesi lazım. Her yaklaşmak istediğinde diş fırçalamaya gönderseniz yapmaz mı?

Ahah nası bi şekilde senin haberin yok mu sanki bak konuşturacaksın beni :KK48: bu senin sorumluluğun değil ki evli olunca oluyo ne alaka yani senin eşin tatlı dille sert dille uslanmamıs sen söylüyosun. Boşanacak halin de yok. Tek çözüm bu ha iki gün sonra yapmazsan yapma kendim hallederim derse onu bilemem
Ben cinselliği nasıl şekilde yaptığımı konuşmak istemiyorum arkadaşlar rahatsız olduğum şeylere negibi çareler bulabilirim diye açtım kobuyu

Tuvalet ve ev kokusu için Febreze alın bayağı işe yarıyor. Kişisel hijyeni konusunda bu yaştan sonra sizin demenizle değişmez. Kendisinin isteyip dikkat etmesi lazım. Her yaklaşmak istediğinde diş fırçalamaya gönderseniz yapmaz mı?
Febrez evet hemen almalıyım hatta otomatik sıkan kutulardan alsam iyi olur onlrsa biiraztuzlu geliyor ama ..önce çamaşır suyuyla yikasa ondan sora ke di sıksa febrezi o bile bı gelişme ya

He bide ilişki öncesi bakımını yapiyor yoksa zaten reddediyorum

Benin eşim yeni evlendiğimizde wc için ayrı parfüm koyardı benim onun kokusunun almamam için çıkmadan o parfümü sikardı hala böyle adamlarda var mı bilmiyorum ama

Artık umursamıyor mesela eskisi gibi
Wc ler için özel parfüm kokuları satılıyor zaten duvara yapıştırıyorsunuz işiniz bitince basıyorsunuz bir iki fıs..yani bunu eşinizin düşünmesi şart değil herkes alıp wc sine koyabilir.
Konu sahibi sizde düşünün bunu.birde wc de havalandırma olması şart.eger pencere yoksa ışığı açınca otomatik çalışan havalandirmalardan taktirin her wc ye lazım zaten.
Eşinizi dişçiye gitmesi için ikna edin sonra da bir bağırsak sorunu vs varmı diye doktora gönderin.
Kokudan degil de sağlığın için derseniz gider belki.

Wc ler için özel parfüm kokuları satılıyor zaten duvara yapıştırıyorsunuz işiniz bitince basıyorsunuz bir iki fıs..yani bunu eşinizin düşünmesi şart değil herkes alıp wc sine koyabilir.
Konu sahibi sizde düşünün bunu.birde wc de havalandırma olması şart.eger pencere yoksa ışığı açınca otomatik çalışan havalandirmalardan taktirin her wc ye lazım zaten.
Eşinizi dişçiye gitmesi için ikna edin sonra da bir bağırsak sorunu vs varmı diye doktora gönderin.
Kokudan degil de sağlığın için derseniz gider belki.
Canim o duvara yapıştırılan sey çok iyiymiş nerden bulabilirim ona bari bassın ya ..havalandırma var da ne çare ...dişçi konusunda ikna edemiyorum bağırsak konusunda da insalah en kısa zamanda ikna olur

Canim o duvara yapıştırılan sey çok iyiymiş nerden bulabilirim ona bari bassın ya ..havalandırma var da ne çare ...dişçi konusunda ikna edemiyorum bağırsak konusunda da insalah en kısa zamanda ikna olur
Marketlerde vardır herhalde bilemiyorum..Nasıl dişçiye gitmeye ikna olmaz ya yani kendisi de rahatsız olmuyor mu?
Benim iki gün önce dolgum düştü de gün sayıyorum gitmek için.

Gül'ün arkafasim gülünecek haldeyim zaten
Canım bende hamileyim ama eşimden hiç koku almıyorum. Eşinin bariz sağlık sorunu var konuşarak anlatmaktan başka çare bulamasın diğer çözümler geçici sana kalıcı bir çözüm lazım ömür boyu aynı insanla yaşayacaksın sonucta Allah kolaylık versin.

Hamileyken eşime yaklasma sarmisak kokuyosun diyordum))) Esim normalde cok temiz biri, sarmisak yemez, asla kokmaz, her zaman mis gibidir, nasil sarmisak kokuyordu anlamis degilim)))
Sizin eşiniz fena, kokuya benim de tahammulum yok, sizin yaninda gaz cikarmasi da cok yalnis, esinizde utanma duygusu yok.
Midem kalkti okurken (((

ALLAH yardimciniz olsun, isiniz zor.

O zaman seni her gün gormemelerini sağla. Anne ve babalar nankor gelir bana. Emek harcayan değil, bencil olan her zaman daha fazla kıymet gorur. Bencil olan daha başarılıdır çünkü...
Bir insanın ne olursa olsun eşinden böyle bahsediyor olmasına ihtimal veremem ben, konuyla ilgili olarak benim için fakeden başka bir seçenek yok yani 😏

Cok acı gerçekten...
Bende okurken eşin tiksinilen taraflarından çok bahseden kısının gerçekten nekadar insafsızca bır anlatım da bulundugunu ve cıdden bır es tarafından nasıl olurda bukadar hakaretvari bahsedebileceğini düşündüm.. Eğer gercek ıse yazık adama... Tabıkı kısısel bakım onemlı ama bukadar hakareti haketmıyor.

Diger tüm ayrıntıları geçtim de bir insanın yanında bile bile gaz çıkaran medeniyetsiz pis bi adam bu ya.

Bahsettiğiniz gibi biri olsa yakinimda daha yemek yaperken sonraki aşamalar gekir de aklıma, öğürmekten yemek bile yaamaz hale gelirim..çok tiksinirim pis kokulardan.

bile bile marifetmiş gibi pisliğini sergileyen hariften de bucak bucak kaçardım ben..

Benin eşim yeni evlendiğimizde wc için ayrı parfüm koyardı benim onun kokusunun almamam için çıkmadan o parfümü sikardı hala böyle adamlarda var mı bilmiyorum ama

Artık umursamıyor mesela eskisi gibi

Benim banyomda da var butun aile fertleri kullanırız. Olmalı da zaten.

Cok acı gerçekten...
Bende okurken eşin tiksinilen taraflarından çok bahseden kısının gerçekten nekadar insafsızca bır anlatım da bulundugunu ve cıdden bır es tarafından nasıl olurda bukadar hakaretvari bahsedebileceğini düşündüm.. Eğer gercek ıse yazık adama... Tabıkı kısısel bakım onemlı ama bukadar hakareti haketmıyor.

Herşey bi yana kendisine saygısı olan odam eşinin yanında yani aynı yağa girip seviştiği kişinin yanında os*rup durmaz.rahatsizligi dile getirildiği halde hayvani hallere bürünüp pişkince yeniden yeniden yeniden os*rmaz.

Kendisine saygısı olmayana kimse saygı duymaz işte böyle!

Olayın yarısından fazlası kişisel bakim eksikliği değil zaten.arsızlik,pişkinlik, ve gerçek anlamda pis bi insan olması.

Eşim 27 yaşında..gençliğinin baharında buram buram kokuyor..ben hamileyim sanki eşimden tiksindim..öncelikle ağzı kokuyor..dişleri çürük ve dolgularla dolu..buna rağmen birkere ağız bakım suyu kullandığını gormedim..ağız bakimini yapsa sikaytci olmayacam..dışını de ben çocuk gibi fircala demessem unutuyor..sabahki kokuyu anlatamam öyle böyle degil..bide asla çekinmeden burnuma yanaşarak konuşuyor..artık resmen bagriyorum..uzak dur diyorum..ya kendine bakacak ya uzak duracak..ama laflarim dokunmuyor galiba arsizmi oldu nedir..ertesi gün yine dikkat etmiyor..dilimde tüy bitti artık..birde gaz çıkarma olayı...bakinoyle böyle değil içi mı bozuk anlamadım ama normal bir koku dehil..git doktara diyorum üşütuyormusundiyorum tabiki gitmiyor...kaç kere kıyamet kopardım sakin benim yanımda gaz çıkarma diye yanlışlıkla oldu tutamadım diyor çok afedersiniz arkadaşlar ama şuan çok sinirim bozuk...gece falan dinlemeyip karda kıssa yattigim odanın camını 1saat sonuna kadar actigimi bilirim..özür diliyor falan ama ben nefret ediyorum..WC de büyük abdest için gittiğinde daha 1 gün o WC ye giremezsiniz..ahır daha güzel kokuyordur tobe yarabbim..diyorumki bak orda çamaşır suyu var hemen yıka oralari oda parfümü var koymuşum oraya diyorum unutuyorum diyor..işin tuhafı o wcdeyken koku evi sarıyor..yemin ederim abartmıyorum mutfak antre oturma odası heryeri koku basıyor..o WC ye girmeden beni stres basıyor..ya önemsemiyor snaki ettiğim hakaretler de yetmiyor ben ne yapayım arkadaşlar yokmu bunun çaresi ne yapayım ben...
Malesef böyle konular çocukluk dönemi eğitimiyle ilgili. Öğretilmemiş adam öldür Allah öğretemiyorsunuz. Tuvaletteyken su döküp göndermesini söyleyin. Tuvalet taşının üstünde bekledikçe koku yayar sifonu çekene kadar. Hamile olduğunuz için size olduğundan daha çok gibi geliyor olabilir ama belli ki eğitim almamış. Anasına rahmet.. ne yapılır bilmiyorum. Bunlar tek celsede boşanma sebebi biliyor musunuz hakim direkt boşuyor. Söyleye söyleye öğreteceksiniz demek..

X