Eşimi aldatmışmı oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Canım bu dut meselesini tam olarak bilmiyorum ama biraz rahat ol. At bu düşünceleri kafandan evli kadın olsun erkek olsun başka kişilere hayranlık duyabilir bu aldatmak değil.buraya bukadar yazdığına göre ve bukadar sıkıntı yaptığına göre mesele sadece dut yemekten ibaret değil bence başka şeylerde olabilir. Eyer o kişiyle başka bişey yaşamadıysanız ve sen vicdan azabı çekiyorsan eşine olan biteni anlat ama normal bişey gibi anlat. Yoksa hiçbir şekilde bunu atlatamazsın. Şöyle düşün evlisin ama bazen eski sevgilin aklına geliyor. Yada eskiden çok sevdiğin kişi aklına geliyor. Bu kadın olsun erkek olsun çoğumuzun Başına gelmiştir. Biz ozaman aldatmış veya aldatılmış olmuyoruz. Aldatmak çok bambaşka bişey. İyi düşün temkinli hareket et bazen bişey yapmadıysak bile yanlış bi hareket herşeyi berbat edebilir.

Psikolog seanslarına başladığınızda buraya konu açmayın. Psikolojik rahatsızlığınız var ve burası tetikler. Sizin profesyonel desteğe ihtiyacınız var.

Psikoz içinde bile olabilir. Nasıl ki kanser hastalarıyla dalga geçmiyorsak psikolojik rahatsızlığı olanlarla da geçmesek keşke. Kadın randevu almış umarım gider seanslara burada yazılanların tetiklememesini diliyorum.

Sen gulmek ıcın yazıosun sanırım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…