Eşimi yanlışmı anlıyorum?

Az kişi ise evet ama eşim çok yoğun çalışır ve çalıştığı yerde bin kişi var , yani aslında belkide düz bişey gördü farketti ama eşimin ilk görmüyorum diyip sonra saçını söylemesini garipsedim
Zaten belliki kızla ilgili soruları geçiştiriyo ama gerçekten konuyla alakası olmadığı için konuşmak mı istemiyo mu yoksa başka bişeyden mi bilemiyorum tabi ki

bir insan bir insana kolay kolay seninki diyemez hele bu taraflardan biri evliyse ... ya kızın ya eşinizin bir hareketi bunu dedirtecek birşeye sebep olmuştur ama sizinde olayı gözlemleme şekliniz yanlış kızı takıntı haline getirmeyin kocanızı gözlemleyin :KK66: bir hatırlamıyorum diyor bir yarım eksik anlatıyor ... demans hastalığı yoksa birşeyler sakladığı belli. birşey olmasa neden seninki dendiğini anlatır işyerinin gevşek geveze insan uğraşıyor ağzının payını vericem derdi. iş yerinde özellikle de evli birinin çalışma ortamından biriyle adının çıkmasından korkar. biri size seninki dese ağzının payını verip orada susturmaz mısınız ? goygoy yapmak yerine... değil mi ama.takıldığınız konularda yanlış . saçını boyatmasını farketmese kör heralde derdim bunda birşey yok

Arkadaşlar merhaba kısaca anlatacağım kafam çok karışık eşim ile şartlardan dolayı 3 ay ayrı kaldık sonra yanıma geldi telefonunda arkadaşı ile bir mesajını gördüm “iş yerinde bir kız için başkasının yanında “seninki” dediği için eşim arkadaşına kızmıştı niye herkesin içinde seninki diyorsun diye.. bende bu msj üstüne günlerce kafa patlattım kızla aynı iş yerinde çalıştığını o mesajın boş bi mesaj olduğunu arkadaşının boş muhbbt yaptığını söyledi. Kızla ilgili bütün sorduğum sorulara bilmiyorum hatırlamıyorm dedi arkadaşını sıkıştırdım o bana doğrularını söylüyordu kim olduğnu nereli olduğunu vs gibi sonra eşime kanıtlı sorduğum için bir gün bilmiyorum diyordu bir gün doğruyu söylüyordu fakat kızla özel bi konuşma olmadığını iş yerinde herkesin içinde konuştuklarını ordan bildiğini söylüyordu. Neyse bu konudan 2 ay geçti affettim düzenime devam ettim.. tabi kızı takibe aldım. Kızı eşimin yanından alıp başka bir yere vermişler yemekhaneye eşimde sürekli orada yemek yiyor. Kız dün bir fotoğraf paylaşmıştı saçlarını boyatmış. Bugün eşime kızı görüyormusun va diye zarf attım hayır görmüyorum dedi sonra konu konuyu açtı tekrar sordum varmı bi değişiklik diye evet saçlarını simsiyaha boyatmış dedi.. benmi yanlış düşünüyorum biliyorsunuz böyle şeyleri farketmek için bakmak görmek gerekli bana görmediğini söylemişti görmediği bir yerde çalıştığını söylüyordu. Ne düşünürdünüz?
Çok mantıklı başka bir açıklaması yoksa "seninki" denilmesinin tek bir nedeni olabilir. Eşiniz o kızı beğendiğini arkadaşına bahsetmiş.

Arkadaşlar merhaba kısaca anlatacağım kafam çok karışık eşim ile şartlardan dolayı 3 ay ayrı kaldık sonra yanıma geldi telefonunda arkadaşı ile bir mesajını gördüm “iş yerinde bir kız için başkasının yanında “seninki” dediği için eşim arkadaşına kızmıştı niye herkesin içinde seninki diyorsun diye.. bende bu msj üstüne günlerce kafa patlattım kızla aynı iş yerinde çalıştığını o mesajın boş bi mesaj olduğunu arkadaşının boş muhbbt yaptığını söyledi. Kızla ilgili bütün sorduğum sorulara bilmiyorum hatırlamıyorm dedi arkadaşını sıkıştırdım o bana doğrularını söylüyordu kim olduğnu nereli olduğunu vs gibi sonra eşime kanıtlı sorduğum için bir gün bilmiyorum diyordu bir gün doğruyu söylüyordu fakat kızla özel bi konuşma olmadığını iş yerinde herkesin içinde konuştuklarını ordan bildiğini söylüyordu. Neyse bu konudan 2 ay geçti affettim düzenime devam ettim.. tabi kızı takibe aldım. Kızı eşimin yanından alıp başka bir yere vermişler yemekhaneye eşimde sürekli orada yemek yiyor. Kız dün bir fotoğraf paylaşmıştı saçlarını boyatmış. Bugün eşime kızı görüyormusun va diye zarf attım hayır görmüyorum dedi sonra konu konuyu açtı tekrar sordum varmı bi değişiklik diye evet saçlarını simsiyaha boyatmış dedi.. benmi yanlış düşünüyorum biliyorsunuz böyle şeyleri farketmek için bakmak görmek gerekli bana görmediğini söylemişti görmediği bir yerde çalıştığını söylüyordu. Ne düşünürdünüz?
Belki kizin eşinize ilgisi oldu ve bunu fark ettikleri için geyigine seninki dediler yada tam tersi eşinizin oldu o yüzden dediler.Her türlü bu durumları mide bulandırıcı buluyorum.Konuyu kafanda bitiremediğine göre güven problemin var.Yada hissettigin şeyler var.Kadinlarin sezgisi çok kuvvetli bence biz ne zaman ne hissetsek dogru cikiyor.Eger içine sinmiyen şeyler varsa biraz daha araştır.Esinin ona hala dikkat etmeside çok sinir bozucu gaz vermek istemiyorum ama kabul edilir şeyler değil.

Ay Allahim kiza üzüldüm ben. Biri seninki der kizin arkasindan biri takip eder sacina kadar farkeder. Kizcagizin bellkide hicbirseyden haberi yok. Sen kocana guvenmiyorsan altin kafesede koy istiyorsan cebine Kamera koy 24saat takip et yapacagi varsa zaten yapar sende gorursun er yada gec ortaya cikar bosanirsin.

“Seninki” tabiri çok normal gelmiyor bana açıkçası. Ya ortada karşılıklı veya tek taraflı bir ilgi olduğu için kullanılmıştır, ya da aksine hoşlanmama durumu olduğu için. Ama ortada hoşlanmama, sinir olma gibi bir durum olsa eşiniz hatırlamadığını söylemek yerine konuyu size anlatırdı sanıyorum.

Benim hoşuma gitmezdi kısacası.

seninki söylemenin anlami bence senin hoslandigin kiz yada senden hoslanan kiz diye anlam cikartirim bazende adini duymak dahi sinirimizi hoplatan nefret ettigimiz biri icinde seninki diye söylerdik arkadaslar arasinda

X