Eşimin Cinsellik sorunsalı

Valla cinselligi tam yasamadan 1 cocuk yine iyi olmus bide yasasaydiniz demekki oooo...
Hic düsünme ayril boyle omur gecmez mutlu olamazsin hem kendin mutsuz olursun hemde cocugun evet evlilik demek cinsellik demek. O yoksa evliligin hic bir anlami yok. Acaba sende olsaydi bu Problem esin beklermiydi yoksa üstüne kuma mi getirirdi .? Iyi dusun planini yap kur uygula.

Benim ex de böyleydi.Farkli biriyle bir ilişki yaşamadığım için bu işin normali bu sanırdım.Burada bu tür konularda yorumlarda anlıyorum ki problemi varmış ve belkide o yüzden o da cinsel olarak uzaktı 1.5 yıl boyunca,ben tepki göstermesem yıllarca öyle durabilirdi.Aman da rencide olmasın diye bir problem mi var diye soramadım bile..

Başka birisi olabilir mi hiç yakaladınız mı

Aynen canım, Hamileliğimde zaten hiç sevişmedik.

Canım ev evlendiğimizde vardı. + Kazanımlarımız oldu mal paylaşımı olucak sekılde. Asgari ücretle çalışmıyorum 10 ooo cıvarı maas alıyorum. Herseyi ölçüp tartıyorum yanlış yapmak istemiyorum ama mutsuzum. Farkındayım çocuk için yürümeye çalışan bir evlillik istemiyorum zaten.

Benım eşimde güya 1.5 yıldır duruyor. Yani karşı konulamaz bir kadınım. Artık sorunun onda olduğuna eminim karşı taraf yaklaşmayınca sizde yapamıyorsunuz ve artık zaten benim de isteğim ona karşı kalmadı.

Cinsellik evliliğin yapı taşı. Kim ne derse desin bu böyle. İki yabancı bile 1.5 yılda aynı evde birbirine bir şeyler hissederdi.
8 yıl çok çok uzun. Gerçekten sizin için üzüldüm.
Çalışan bir kadınsınız ve 4 yaş kreş için ideal bir yaş. Boşayın gitsin, tuvalette kendi kendine takılmaya devam etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…