Eşimin “Erkek arkadaşlar buluşunca ya çapkınlık yapar ya da alkol içer..” cevabı

Bende öyle düşünüyorum. Beni düşündüğü tek konu karnımı doyurmak

Bende öyle düşünüyorum. Beni düşündüğü tek konu karnımı doyurmak
Karnın mi doyuyor?
Bahsetmek istediğin şey "karın tokluğuna çalışmak" mi?
Kahvaltıci değil misin? Sabah onları yiyorsun birkaç dilim, akşam da hem kendine hem adama yemek yapıyorsun.
Bu genç yaşında bu saçma hayatı yasamanin inan ki tek sebebi sensin

Siz hani boşanacaktınız? Evliliği kurtarma peşine mi düştünüz?

Kocanızın kalitesizliği bu, ya içiyor ya ava çıkıyor. Onun çevresinin de kalitesizlerden oluştuğunu görmüşsünüz işte.

Tüm hayatınıza vakıf değilim.Herhalde haftada ortalama 2 konu açıyorsunuz. Ana sayfada denk geliyorum, bazen girip okuyorum. Az önce bir yorumda eşinizin yanında ücretsiz çalıştığınızı öğrendim mesela.

Yani sanki evliliğiniz mükemmelmiş de tek sorun eşinizin arkadaş ortamında bu cümleyi kurmasıymış gibi yazmışsınız. Bana kalırsa boşanma planları yapan bir çiftin birbirine aşkım demesi -hadi siz demediniz ama karşı tarafın demesine de izin verdiniz- saçmalığın daniskası.

Ben sizin yerinizde olsam şuraya bunları yazarken utanırdım ama siz herhalde alışmışsınız artık.

Gereksiz boş espiri yapmış uzatmayın , bosverin.

İşte tam olarak bu adam için beş kuruş almadan haftanın 7 günü bedavaya çalışıyorsun. Harika, kıymetli kocan Allah'ım sizi nazardan korusun
Adam mukkemmelmis ,herşeyi tammis gibi buna takılmış. Geçen gün bosaninca alacağı kadını anlatan adamın espirisine takılması sakaaa miiii

Kocanız boş, beleş, gereksiz bir adam demek ki. Alkol kullanmayan evli erkekler buluşmuyor mu? Şakaysa yersiz ve komik olmayan bir şaka. Gerçekse mantıktan uzak bir konuşma olmuş. Hiç haz etmem böyle dan dun konuşan lafını bilmeyen insanlardan. Allah yardımcınız olsun.

Boşanmayı planlıyorsunuz ama arkadaşlarınız geldiğinde es kişisiyle gülüp eğleniyorsunuz, boşanmayı düşündüğünüz eşinizin sözleri aklınıza takılıp yüzünüz asılıyor ve burada konu açıyorsunuz. Herşey bana ikilemli geldi açıkçası.. Boşanmayı planlayan kadın tadında gelmediniz bana, hayırlısı olsun..

E senin kocanın bir erkekle buluşmasına gerek yok durduğu yerde de aldatıyor seni zaten niye böyle ilk kez duymuş gibi alındınız üzüldünüz

Heeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…