Eşimin “Erkek arkadaşlar buluşunca ya çapkınlık yapar ya da alkol içer..” cevabı

Konu sizin eşiniz olunca ne şaşırıyorum ne kızıyorum. Ben bile sizin eşinizin hödüklüğüne, boş boğazlılığına alıştım. Siz neden yeni bir şeymiş gibi şaşırıyorsunuz ki?
Sizin eşiniz böyle bir insan malesef ve siz onu bu şekilde kabul edip ona bu şekilde kul, köle oluyorsunuz.

Benim utanacak bir şeyim yok sizde bunu anlamıyorsunuz :) yine de teşekkürler

Bende. Zaten bi ortama sokmak bile istemiyorum onu utanıyorum

E senin kocanın bir erkekle buluşmasına gerek yok durduğu yerde de aldatıyor seni zaten niye böyle ilk kez duymuş gibi alındınız üzüldünüz
İnsan gerçekten çapkın da olsa bunu eşinin yanında söylemez. En azından ne yapacaksa gizli yapar. İnan bu bile iyi bi şey yani benim durumumdansa.. en azından yanlış olduğunu biliyor gizleyen kişi. Benimki iyice laçka ağızlı

Ne alaka kocam içmez karıyada gitmez seviyeli bir mekanda kahvesini çayını içer en kötü PS oynamaya gider halisahaya gider sizin eşiniz ve çevresi seviyesiz bence boş konusma yapmış

Ne zaman boşanacaksın ? Kendine değer vereceksin ? Her kafana yatmayan şey için konu açmaya devam edip kendini ezdirmeye devam mı edeceksin,neden bu kadar şeye rağmen kalıyorsun ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…