Eşiniz Sizi Kendi Ailesi Veya Sizin Ailenizin Yaninda Sizi öpermi

øpmez.. øpturmemde zaten, surekli evde disarda basbasayiz zaten øpmeler elele tutusmalar sarilmalar ozaman yapilir ne geregi var gøsterisin? canim bile diyemem ben, ismi ile hitab ederim, ama karsisinda oturupta gøzgøze geldigimde cok daha tatli oluyo :asigim:sapur supur øpusmektense...

herseyın bır yerı ve zamanı vardır...bıryere gıdıyorsa veya gelmısse opusuruz yanaktan tabııı.... oturrrur ken elını atar omzuma, ozellıkle benım annemın yanında daha rahatız bu gıbı konularda.. ama sadece bu kadar tabı...o zaman benım bacagıma basını koyup uzanır falan boyle seyler...ıste... ve ayrıca onlar bızı boyle gorduklerınde mutlu oluyorlar...bırbırımıze hayatım falan demezsek bırseymı oldu acaba küstulermı dıye dusunuyorlarç...ve Allah bozmasın mutlulugunuzu dıye dua edıyorlar hep ((amın.))..

yok ne ailemin yaninda nede eşimin ailesinin yaninda sarilmam,öpmem :) ismiyle hitap ederim..buda hiç tuhaf gelmez bana :)

bizde öyle ailelerin yanında öpüşme falan olmaz ne gerek var zaten evindeyken ne yaparsan yap büyüklerin yanında saygısızlık gibi geliyo bana elle şakalaşmalar falan oluyo tabiki oda sınırı aşmamamk kaydıyla a.s.

bende çok rahat bir insanımdır ama bazı şeyleri dört duvar arsında yaşama taraftarıyım
biz onunla göz göze bakarak anlatırız sevgimizi
bazen asansörde küçük bir öpücük onuda kızım görür öpüşün siz aşıksınız der:)

Biz evimizde nasılsak başkalarının yanında da öyleyizdir genel olarak.
Öyle kucak kucağa, sarmaş dolaş değilizdir elbette ama elele tutuşuruz mesela.
Yada birbirimize yine başbaşayken olduğu gibi sevgi sözcükleriyle hitap ederiz isimlerimizle değil.
Aile büyükleri yanında belli bir mesafenin korunması gerektiğine ben de inanıyorum.
Ama bu normal davranış şekillerini tamamen değiştirip resmi bir havaya bürünmeyi de gerektirmiyor bana göre.
Dengeyi tutturmak lazım.

üçüncü bir kişinin yanında dudaktan öpmeyiz.ailelerin yanında da çok yakın olmayız,ama yolda yürürken el ele,kol kola gideriz.

Son düzenleme:
eşimde bende bu konu da çok rahat değilizdir.eşim kendi ailesinin yanında biraz daha rahattır çok nadir olmakla beraber özel

durumlarda sarılır ve yanaktan öper bunun dışına çıkmayız ve çıkmamaya da özen gösteririz. bu tür şeyler eşlere özel olmalı diye

düşünüyorum ben.

hatta ve hatta biz çocuklarımızın yanında bile dikkat etmeye çalışıyoruz onların yanında bile sarılmaktan öteye gitmiyor bizim

yakınlığımız. bu birbirimize çok uzağız , soğuğuz anlamına gelmiyor tabii sadece kendimize özel yaşamalıyız diye düşünüyoruz :)

mutluluğumuzu tavırlarımızla, bakışlarımızla, birbirimize hitabımızla gösterebileceğimize inanıyoruz:) tabi bu da demek değil ki bu

durumu farklı yaşayanlara saygı duymuyoruz..

Son düzenleme:
genelde misafirlerin yanında hep mesafe vardır aramızda...

yok valla .ben zaten rahat olamam karakter meselesi
hemde daha önce dediğim gibi doğulu bir aşiret eşimin ailesi.
biraz resmiyet var yani...

biz eşimle başkalarının yanında rahat omayanlardanızşakkıdı aile olsun arkadaş çevresi olsun hiç sevmeyiz ööööle vıcık vıcık milletin içindenaniknanik ben öyle çiftlere de gıcık olurum:roflol: tai benim görüşüm bu kendi özelimizde kalmalı herşey:asigim::asigim:hem nazar falan değer allah korusun

Bizdede mesafe vardır...Bırakın sarılıp öpmeyi büyüklerin yanında yanyana bile pek oturmayız.....Sanırım aile yapılarına göre değişiyor bu durum....

tabiki birbirimize soğuk davranmayız gelir sarılır öper (yanağımdan) şaka yaprız birbirimize onun aileside benim ailemde bizi böyle gördüklerinde onlarda çok mutlu olurlar

bizde rahatız ama esim babaların yanında öpmez sadece annelerin yanında sarılır öper

eşim kendi ailesinin yanında beni öpmez ama benim annemin yanında sarılır da öperde

öperiz canım ne var ki bunda bu bir sewgi gösterisidir sewinmeleri gerekir canııım

baskalari yaninda arti onun ailesi yaninda ,,, opusme yok, askim tatlim canim cicim sevgilim yok---normaldede yok zati----

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…