Eşiniz Sizi Kendi Ailesi Veya Sizin Ailenizin Yaninda Sizi öpermi

Yok anam ne sarilip opmesi ayol durduk yerde hemde buyuklerin yaninda.Yok ben istemem oda zaten ayni benim gibi dusunur.Yalnizken yapmadigimiz sey yok ama buyuklerin yaninda ne gerek var yav.Benim gorusum bu ayip buyuklerin yaninda :)

benim esimde cok cekingendir ilk elini bile ben tutmusumdur. birak yanaktan öpmeyi elimi bile tutmaz bende hep kizarim ben senin esinim niye utaniyorsun diye .cocuklarin yaninda sarilsam bile istemez gicik herif :dilcikar:

ben bu konuda biraz daha tutucuyumdur.sevmiyorum başkalarının yanında kucak kucaga agız agıza falan bencede bunlar özeldir nasıl olsa beraberiz ne gerek var canım şakkıdı

ya durup durup milletin içinde öpüşmek bana ters
bu ilaki aileler arası olmasına gerek yok herhangi biri yaninda öpüşüp koklaşmaya ne gerek var. Bunu yapmakda modernlikle alakası yok bana göre. Yapamamakta geri kafaliklan alakali değil. Biraz aile terbiyesiylen ilgili. Bide anne-babaya olan saygı meselesi.
Eşimlen evimizde doya doya koklaşir öpüşürüz bunu milletin yaninda yapmaya gerek yok diye düşünüyorum.
Ailelerimizin yaninda hata arkadaşlarımızın yanında bu tıp şeyler bana ters, en fazla el ele otururuz yada eşim kolunu omuzuma atar öyle otururuz.

yok ya zaten hoşlanmayız ikimizde başkalarının yanında öpüşmekten filan biraz mahremi olsun bazı şeylerin dimi

eger esim sonradan geldiyse hosgeldin manasinda yanaktan operiz ama dudaktan asla zaten yanyana otururuz...
zaten bizim evimiz var baskasinin evinde sanki birbirimizi hic gormemis gibi hareketler yapmamiz yanlis diye dusunuyorum...
flort ederken yolda dudagima opucuk kondurdugu olmustur ama evlendikten sonra ne gerek varki....
sahsen ben minibuste otobuste metroda sarmas dolas olan,opusen ciftleri gorunce kiniyorum...
genclikle bazi seyler dusunulmuyor...
herkese saygim var
herkesin yetistirlme sekli farkli...
ama bi babadan boyle gorduk..

zaten en fazla haftada 1 görüşüyoruz ailelerimizle o sürede birbirimizle değil ailelerle ilgilenmeye çalışıyoruz.yanyana otururuz veya dışarıya birine gidilecekse dışarda el ele tutuşuruz ama öpmek aşkım bitanem vs.sözleri kullanmayız.bu tip şeyler bana ters geliyor eşimede tabi.ailelerimizden böyle görmediğimiz için tuhafımıza gidiyor.

Ben istemem böyle bişey evimiz var odamız var ne o öyle aman aman..
Hem kaynanamın yanında öpse kadına inme iner valla oracıkda..kaydirigubbakcemile3

çok gereksiz buluyorum başkalarının yanında mıç mıç ne o öyle:))dudaktam öpüşmeyi ise gereksizden öte ayıp buluyorum,herkesin evi barkı var.

evet biz neredeyse her ortamda elele otururz. yada mutlaka eli omuzumdadır. ve birbirimizi çarşıda evde ailemizle beraberken, arkadaşlarla yemekte. ara ara öperiz. ama dudaktan değil.
bu bence çok güzel bir duygu:) ben mutlu oluyorum

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

Valla öyle kadın orda felçç..
Ahada kalır öylece admın evde yanıma otururmasına dayanamıyor kadın, bide öpse abowwwwwwwwwwwwwwww ölürde bide katili ben olurum sebebi olurum..

bende öpmem eşimin öpmesinide istemem
özelimiz bize kalsın boshayallersmile

dudaktan öpmek olmaz tabiki ama eşim benim ailemin yanında rahattır sarılır, yeri gelir yanağımdan öper, elimi tutar.. ama kendi ailesinin yanına gittik mi yanıma değil karşımdaki koltuğa oturur aşkım kelimesi kullanılmaz. annesi gelir oğlunun yanına oturur yanağını okşar ben dış kapının mandalı yeni evliyken bikaç kere yanyana oturup elele tutuşmuşluğumuz oldu fakat sonrasında hep sorun çıktı belki ondan çekiniyodur bilemiyorum ama çok üzülüyorum bu konuya o yüzden yazmadan geçemedim

biz evde yalnız oturuken de dışarda da eleleyizdir zaten ailesini yanında da elimi tutar sarılır da dışarda öperse elimden veya alnımdan öper ben de elinden öperim sadece

kendi ailemden çekiniyor garibim yanıma bile oturmaz aşkım da diyemiyor :) hele de babamın yanında adam halen kızını alan damada çok mesafeli de :))

Beni sevgilim şimdiden öpüyor anasının yanında.. ayıp diyorum masanın altından tekme atıyorum anlamıyor. aşkım yapma ya ne var Bunda diyor. oysa Ben annelerimizin yanında "aşkım" diye hitap etmekten Bile çekiniyorum. o Bana sultanım diyor sus diyorum Bi daha diyor. inadıma yapiyor uyuz herif

ne kendi ailesi yanında yada benim ailemin yanıında öpmedi öpmezde
yetişme tarzımız böyle lmaz:
ama
keşke öpse koklasa kucaklasa hayır demem :kedi:

Kesinlikle ne kendi ilesinin yanında ne benim ailemin yanında yapmaz o tür şeyler,

Ben de yapmam,yapmasını da istemem,

Çok ayıp karşılanır bizde,bence de öyle ,canım aşkım falan da demeyiz,

Herkesin evi var büyüklerin yanında olmaz öyle şeyler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…