Eşinize Güveniniz Tam Mi

ASYAA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2007
181
1
40
ESINIZE YUZDE YUZ GÜVENIRMISINIZ.YANI SIZI IHANETE UGRATMICAGINA DAİİİR....BEN MESELA ESIME BU KONUDA COK GUVENIRIM ONDAN EMINIM:1hug: PEKI YAA SIIZ CADIARZU

Allaha sukur bende cok guvenirim:nazar::1hug:...Allah o durumlara kimseleri dusurmesin diyorum sevgiler.

guvenirim cok sukur ama zaman zaman acaba yapar mi diye dusunmeden edemiyorum. hele kk da bazi yazilari okuyunca benneyaptımki paranoyak oluyorum

esime bende güvenirim ama 99% yani yinede acik kapi birakmalisiniz mutlaka.
asla asla demeyin cünkü annem hep asla beni aldatmaz derdi ben kocama güvenirim derdi ve 22 sene evlilikten sonra olanlar oldu. ben bunun canli sahidiyim yani babam yapti hele ki hele o kadar mazlum o kadar sessiz biriydi herkez sok olmustu duyulunca hayat insana hic beklenmedik seyler yapiyor ve yaptiriyor...
insaallah kimsenin basina gelmez böyle birsey ama asla yüzde yüz demeyin :)

bende çok güvenirim yani adımkadar eminim diyebilirim yapmaz benim kocişim

Bende güvenirim kocama ama bu güvenim yapmaz diyebileceğim kadar tamamını kapsamaz..
Şeytan bu şaşırtır,kimseye hiç bir şey için bu kadar güvenmem söz konusu değil ki;sonradan böyle bir şeyle karşılaştığımda kendimi paralayıp yırtmayayım..
Soğukkanlılıkla karşılamanın tek sağlayıcısı bence inanmak ama bu sadece ilişkiyi yürütecek kadar olmasıdır..:1closedeyes:

Evet esime bu konuda guvenirim ama yapmaz da diyemem..BUrda hergun oyle seyler okuyoruz ki....Allah sasirtmasin demekten baska yapacak birsey yok....

eşime güvenirim hemde çok şükürler olsun be, hiç yanıltmadı...amaaa ben dışardakilere güvenmiyorum tatlım.ne şeytanlar var valla sulu götürür susuz getirir....

size bu konuyla ilgili bisey anlaticam:
cesitli irktan kadinlara sormuslar kocaniz sizi aldatatirsa ne yaparsniz?
alman:hemen bosanirim.
fransiz:bogazini keserim.
cinli:denize atarim
turk:benim kocam oyle sey yapmaz.
demis.
iste bu yazidaki gibi bende kocama bunu hic konduramiyorum ve ona guveniyrm allah sasirtmasin en onemlisi bu

hiçkimseye tamamen güvenmem...
bazen ben bile asla yapmam dediğim şeyleri yapıyorsam eğer başımıza her an her şey gelebilir...
ama tabiki güvensiz değilim...
yapmaz demem ama yaparsa şaşırırım öyle düşünüyorum...

Eşime elbette güvenirim. Güvenin olmadığı bir evlilik zaten ne kadar sağlıklı olabilirki.
Amaaa insanoğlu çiğ süt emmiştir. Ne zaman ne yapacağı hiç belli olmaz.
En beklemediğiniz insanlardan en beklemediğiniz şeyleri görürsünüz kimi zaman.
Büyük lokma ye büyük konuşma demişler, o yüzden ben asla "benim eşim yapmaz" demem, diyemem.

güven olmadan evlilik yürümez. Tabiki güvenirim. Ama yine de ama diyorum. kk'de okuduklarımdan sonra daha temkinliyim.
Artık şöyle diyorum: EŞİM BENİ ALDATMAK İÇİN ÇABA HARCAMAZ. AKLINA GELMEZ. İHTİYAÇ DUYMAZ AMA KARŞI TARAFTAN BARİZ BİR İLGİ GELİRSE ÜZÜLEREK DİYORUM Kİ GALİBA AFFETMEZ. BU ONLARIN KİMYASINDA VAR GALİBA. :1no2:

büyük konusmayi sevmedigim icin asla yapmaz diyemem,ama esime güveniyorum güvenmeseydim saten evlenmesdeim.
allah göstermesin belki seytan dürter bi yerinden
ne insanlar var saman altindan su yürüten
bu yüzden kimin ne yapicagi beli olmaz

tabiki güvenirim güvenmesem birlikte olmam
ama asla yapmaz demem
şeytan bu şaşırtır
erkek milletinin hepsi aldatır kimisi peşinden koşmaz kimisi koşar
ama ayaklarına geldiğinde geri tepmezler:kahve:
haa istisnalar vardır tabiki ona bişey diyemem

Neden güveniyim ki? sadece eşlerine güvenmeyen kadınlar mı aldatılıyor ?
Ne güvenenler var, nelerle karşılaşıyorlar. İnsan hayatta herşeye hazırlıklı olmalı. Hayat bu, insanın karşısına ne çıkaracağı hiç belli olmaz.

kocanla çocuğuna güvenmeyeceksin....

diye bi lafı boşuna etmemiş eskiler
vardır bi bildikleri

Bende Aşkima Güveniyorum Ama Her Zaman Bir Acaba Vardir Içimde Acaba?

hayat bu...
insan zaman zaman kendisinin bile "asla yapmam" dediği şeyleri gün geliyor yapabiliyor.
bazen insan kendi kendini tanıyamıyor
o yüzden gereksiz yere şüphelenip paranoyaklık yapmam ama "eşime sonsuz güveniyorum, beni asla aldatmaz" da diyemem.
hayatta herşey gelebilir insanın başına, olabilir.

X