Eski nişanlimla ilgili yeni gelismeler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aynı konudan neden devam etmedin 2 cümle yazıp bütün konuyu yazmıssın nede olsa 🤦🏼‍♀️ Allahım sen sabır ver konu sahibinin ailesine ne hata işlediler ki kızları böyle oldu :dua:
Siteye ilk defa bu konuyu yazinca uye oldum yeni gelişme olunca da yeni konu actim acemiyim bilemedimki

Herkese tekrar merhaba buraya eski nisanlim ailesi ve ailem arasinda yasanan olaylari anlatmistim 400den fazla kisi yorum yapti herkese cok tesekkur ederim destekleri icin. Bugun ayrilali 22gun oldu her yerden engelledigim halde bir sekilde bana ulasiyordu once aileni birak gel annenin yuzune tukurdum babana hakaret ettim senle sorunum yokki neden onlari koruyorsun diyordu. Bugun kapima dayandi engelledin diye kurtuldun mu sandin dedi. Babam evdeydi bagirma duyacak dedim dinlemedi zaten komsular da sesi duydu disari cikti. Anneme bagirmaya basladi kizinla ayrildim mutlu musun diye (konumu okuyanlar bilir ailemin hicbir sucu yok) babam da artik dayanamadi eski nisanlimi tuttu polisi arayin test yaptiricam dedi ( 2 sene uyusturucu kullanmis amateme yatmis) arbede yasandi annemle ben araya girmeye calistik polisi aradik. Bana bagirmaya basladi zaten dosyam var beni dusurdugun duruma bak beni hic korumadin dedi arabayi uzerimize surerek kacti. Polise sikayet ettik. Annesi aradi sikayetinizi geri çekin diye eski nisanlim yine sinir krizi gecirmis arkadan avazi ciktigi kadar bagiriyordu hakaretler suclamalar devam etti.( gecen sene kavgadan dolayi dosyasi vardi. Iceri girme sebebini de kavgadan dolayi demisti ama megerse borc yuzunden girmis. Ben nisani attigim gun icerden cikip gelmisti 8gun yatmisti kavgadan dolayi dendi borc yuzunden oldugu anlasilmisti, eski sevgilisi ile ilgili hic isteme olmadi dedi 3 kere istendigini ogrendim, lise mezunuyum demisti ortaokul mezunu cikti, 2 sene uyusturucu kullanip tedavi oldugunu yeni soyledi. Ailem sadece yalana ne gerek vardi diye sordugu icin o gun suclu oldular icerden yeni ciktim psikolojim bozuk simdi konusulma sirasi mi dedi annemin yuzune tukurdu babama hakaretler etti. Annesi de bicak alip birine saplayacak oglum diye cok korktum lutfen hepiniz oglumu her yerden engelleyin dedi) 22 gündür yasadigim sok ve hayal kirikligi yuzunden asiri kilo verdim her yerimde yaralar cikti yemek yiyemedim uyuyamadim ben cok hayal kurmustum sevmistim sevildigimi sanmistim ufak sinir krizlerini gormezden gelmistim (konusurken kocacim demiyorum diye, aile yemeginde yanina kiz kardesi oturdu neden ben oturmamisim onu benimsemiyorum diye, yemek yerken agzina yemek vermiyorum onu dusunmuyorum diye cok kavgalar ederdik gozu donerdi ama ben alttan alirdim saatlerce aciklama yapardim) suan maruz kaldigim suclamalar hakaretler tehditler , intihar ederim seklinde konusmalari yuzunden ruh sagligim da bozuldu. Annem de gözumun onunde eriyip bittin seviyorsan unutamayacaksan toparlanamayacaksan git tekrar baris dene ama ailenin destegini bekleme idare edebilecek misin dedi. Psikolojik destek alacagim artik. Cunku ilk basta cok mukemmeldi cok ilgiliydi her gun cicek alirdi hediyeler yollardi yollama yapma gerek yok dedigim halde dinlemezdi her gun eve yemek siparis verirdi ( ben yuksek lisans ogrencisiyim annem gelir uzmani babam noter. Maddiyat odakli olmadim asla) bir keresinde acil bir odeme yapmamiz gerekiyordu annem eski nisanlimdan 2bin tl borc almisti zaten daha sonra geri verdi. Surekli onu basa kaktilar ailecek suc bastirmak icin. Kendi yalanlari icin bunlar kucuk yalanlar ne olmus yani soylendiyse siz bizim uzerimize geldiniz dediler. Zaten ilk basta babam çocuğu arastirirken kime sorduysa herkes aman uzak durun demis cocugun akil sagligi yerinde degil demis ama ben kendim taniyip gormek istemistim. Ilk basta da cok guzel rol yapmisti aileler de cok iyi anlasmisti sonra ne olduysa biranda bu duruma geldik ben de her seyin farkindayim ama o bana bir sekilde ulasip beni suclayip manipüle ettikce ben de kendimi sucluyorum nedense ona acıma duygusu besliyorum
Onceki actigim konuyu okumayanlar vardir diye tekrar yazdim uzun uzun simdiden fikir beyan eden destek olan herkese cok tesekkur ederim gerceklero gormemi sagladiginiz icin
Canım bu anlattıklarında tek bir sevgi kırıntıdı yok.Arkana bıle bakma .Adam psıkopat .Kendını yakacaksan devam et

Savciliga suc duyurusunda bulunduk zaten. Yalani ortaya cikaran da babamdi sordugumuz zaman bizim de haberimiz yoktu sizden ogrendim dedi babasi inkar etti. Daha sonra ufak yalan bunlar ne olmus yani dendizaten olaylar orda patlak verdi biz bir aciklama beklerken olaylarin dogrusunu kendilerinden duyalim yargisiz infaz yaomayalim derken bu durumlara maruz kaldik
Cikar yakinda kokunuz. Ben her yastan, her mevkiden bir suru hukukcu taniyorum, hicbirisi boyle hareket etmez. Keza kizlarinin da boyle hareket etmesine musaade etmezler. Ustelik adam eve geldiginde de bir suru suc islemis, sonra tekrar gelip evde uzerinize araba surmesini beklemezdi (o nasil oluyorsa). Bunu bir hukukcu sikayet etse (lisani munasiple) adam zaten denetimde, aninda tutuklanirdi. O yuzden bizi kandiramazsin cocuk, git otede oyna

Herkese tekrar merhaba buraya eski nisanlim ailesi ve ailem arasinda yasanan olaylari anlatmistim 400den fazla kisi yorum yapti herkese cok tesekkur ederim destekleri icin. Bugun ayrilali 22gun oldu her yerden engelledigim halde bir sekilde bana ulasiyordu once aileni birak gel annenin yuzune tukurdum babana hakaret ettim senle sorunum yokki neden onlari koruyorsun diyordu. Bugun kapima dayandi engelledin diye kurtuldun mu sandin dedi. Babam evdeydi bagirma duyacak dedim dinlemedi zaten komsular da sesi duydu disari cikti. Anneme bagirmaya basladi kizinla ayrildim mutlu musun diye (konumu okuyanlar bilir ailemin hicbir sucu yok) babam da artik dayanamadi eski nisanlimi tuttu polisi arayin test yaptiricam dedi ( 2 sene uyusturucu kullanmis amateme yatmis) arbede yasandi annemle ben araya girmeye calistik polisi aradik. Bana bagirmaya basladi zaten dosyam var beni dusurdugun duruma bak beni hic korumadin dedi arabayi uzerimize surerek kacti. Polise sikayet ettik. Annesi aradi sikayetinizi geri çekin diye eski nisanlim yine sinir krizi gecirmis arkadan avazi ciktigi kadar bagiriyordu hakaretler suclamalar devam etti.( gecen sene kavgadan dolayi dosyasi vardi. Iceri girme sebebini de kavgadan dolayi demisti ama megerse borc yuzunden girmis. Ben nisani attigim gun icerden cikip gelmisti 8gun yatmisti kavgadan dolayi dendi borc yuzunden oldugu anlasilmisti, eski sevgilisi ile ilgili hic isteme olmadi dedi 3 kere istendigini ogrendim, lise mezunuyum demisti ortaokul mezunu cikti, 2 sene uyusturucu kullanip tedavi oldugunu yeni soyledi. Ailem sadece yalana ne gerek vardi diye sordugu icin o gun suclu oldular icerden yeni ciktim psikolojim bozuk simdi konusulma sirasi mi dedi annemin yuzune tukurdu babama hakaretler etti. Annesi de bicak alip birine saplayacak oglum diye cok korktum lutfen hepiniz oglumu her yerden engelleyin dedi) 22 gündür yasadigim sok ve hayal kirikligi yuzunden asiri kilo verdim her yerimde yaralar cikti yemek yiyemedim uyuyamadim ben cok hayal kurmustum sevmistim sevildigimi sanmistim ufak sinir krizlerini gormezden gelmistim (konusurken kocacim demiyorum diye, aile yemeginde yanina kiz kardesi oturdu neden ben oturmamisim onu benimsemiyorum diye, yemek yerken agzina yemek vermiyorum onu dusunmuyorum diye cok kavgalar ederdik gozu donerdi ama ben alttan alirdim saatlerce aciklama yapardim) suan maruz kaldigim suclamalar hakaretler tehditler , intihar ederim seklinde konusmalari yuzunden ruh sagligim da bozuldu. Annem de gözumun onunde eriyip bittin seviyorsan unutamayacaksan toparlanamayacaksan git tekrar baris dene ama ailenin destegini bekleme idare edebilecek misin dedi. Psikolojik destek alacagim artik. Cunku ilk basta cok mukemmeldi cok ilgiliydi her gun cicek alirdi hediyeler yollardi yollama yapma gerek yok dedigim halde dinlemezdi her gun eve yemek siparis verirdi ( ben yuksek lisans ogrencisiyim annem gelir uzmani babam noter. Maddiyat odakli olmadim asla) bir keresinde acil bir odeme yapmamiz gerekiyordu annem eski nisanlimdan 2bin tl borc almisti zaten daha sonra geri verdi. Surekli onu basa kaktilar ailecek suc bastirmak icin. Kendi yalanlari icin bunlar kucuk yalanlar ne olmus yani soylendiyse siz bizim uzerimize geldiniz dediler. Zaten ilk basta babam çocuğu arastirirken kime sorduysa herkes aman uzak durun demis cocugun akil sagligi yerinde degil demis ama ben kendim taniyip gormek istemistim. Ilk basta da cok guzel rol yapmisti aileler de cok iyi anlasmisti sonra ne olduysa biranda bu duruma geldik ben de her seyin farkindayim ama o bana bir sekilde ulasip beni suclayip manipüle ettikce ben de kendimi sucluyorum nedense ona acıma duygusu besliyorum
Onceki actigim konuyu okumayanlar vardir diye tekrar yazdim uzun uzun simdiden fikir beyan eden destek olan herkese cok tesekkur ederim gerceklero gormemi sagladiginiz icin
Kuzum delimisin! Divanemisin! Milletin uzak durun aman dediği adamı tanıyıp ne yapacaktın. Yani bazen kızlarımıza çok kızıyorum. Ağzım burnun yer değiştirince de saatlerce dil dökersin pess!

Eski nisanli nin burcu nedir merak ettim

Yeni gelişme ne ki aynı sorunlar devam. Eğer konu gerçekse siz evlenirsiniz bu adamla.

Ama yani oturmayan bi şeyler var. Anne baba eğitimli siz de öylesiniz dediğinize göre. İlkokul mezunu uyuşturucu bağımlısı bi tiple yolunuz nasıl kesişti de kendiniz tanımak istediniz bu adamı bi de onca olumsuz duyuma rağmen? Anneniz de hala barış istersen falan diyor mesela şaka gibi.

Ay bi de kocacım demek ağzına yemek vermek falan ne alaka hiç anlamadım korkunç bir romantizm anlayışı 😏

Yeni gelişme ne ki aynı sorunlar devam. Eğer konu gerçekse siz evlenirsiniz bu adamla.

Ama yani oturmayan bi şeyler var. Anne baba eğitimli siz de öylesiniz dediğinize göre. İlkokul mezunu uyuşturucu bağımlısı bi tiple yolunuz nasıl kesişti de kendiniz tanımak istediniz bu adamı bi de onca olumsuz duyuma rağmen? Anneniz de hala barış istersen falan diyor mesela şaka gibi.

Ay bi de kocacım demek ağzına yemek vermek falan ne alaka hiç anlamadım korkunç bir romantizm anlayışı 😏
Evet ben de anlam veremiyorum hic kendime de yasananlara da hic boyle olmamistim o yuzden zaten tedaviye baslayacagim

Kusura bakmayın ama sizin ciddi terapiye ihtiyacınız olabilir. Adam tam bir toplum zararlısı rezalet bir tip. Yolda görsem tükürük atmam. Hapis,borç,annenin yuzune tükürme babanla kavga, uyuşturucu, sınır krizi...
Pardon da mazoşist mısınız?
Kopuğun serserinin teki.
Haklisiniz evet her şeyin farkindayim ve bu yuzden yarin terapiste gidip tedaviye baslayacagim ben de kendime anlam veremiyorum sevgi desem karsimdakindeki hareketler seven syagi duyan adama asla ait degil

Yok barismayi dusunmuyorum. Beni cok fazla manilule etti saglikli dusunemiyorum artik. Annem de ailem de zaten cok karsi 22gundur uzulmeme dayanamıyorlar. Ben de surekli nedense kendimi sucluyorum keske bu durumlar yasanmasaydi diyorum. Zaten karsi taraf pisman degil asla yaptıysam ailene yaptim sana yapmadim aileni sevmiyorum istemiyorum diyor. Surekli bir yerlerden ulasip once tehdit hakaret ediyor sonra seviyorum ozledigim icin yapiyorum bana gelmiyorsun diyor. Cok yıprandım artik psikolojim bozuldu

Ben bu kadar kahrolup kilo verecek ne var anlamıyorum ya

Yavrum, evladım etme eyleme.
Nesini anlamıyorsun?
Hiç mi sevilmedin bu yaşına kadar da böyle hastalıklı bir adamdan gördüğün ilgiye tav oluyorsun?
Dün ilk konunda ne yapmalıyım?
Diye soruyordun?
Adamdan ayrılmayı düşünmen için,
hatta kurtuldum diye şükretmen için
daha ne görmen, yaşaman lazım?
Nesini kabullenemiyorsun da üç-beş aydır tanıdığın adam için psikolojin bozuluyor?
Seni büyütüp yetiştiren, hastayken başında bekleyen o mu?
Ne yaşadınız, ne paylaştınız da bu kadar benimsedin bu herifi?
Kusura bakma ama şu halin sadece savunma mekanizması sergilemek…
Yok öyle değil ruh halim iyi değil diyorsan o daha vahim…

5 ayda devlerin aşkı mı yaşamış ben de onu anlamadım
Prenses sendromu desem bilemedim
Çok şey yazasım var
Psikolojisinin bozulduğuna inanmıyorum
Azıcık ışık görse totosuna vura vura koşacal adama
Adamın annesinin yüzüne tükürmesinin bile bir önemi yok onun için
Ne aşkmış bee
Senaristler feyz aldın biraz. Diziler de bu kadar büyük aşklar göremiyoruz
Eridi bitti kız 22 günde

tek merak ettiğim bu adamı nerden buldunuz

Gerizekalının biri görücü usulü tanıştırmış
Sonra da çocuğun böyle olduğunu bilmiyordum ailesini tanıyorum onlar iyiydi demiş
Ne salak insanlar var ya
Bize de ailesinden? Ailesi iyiyde çocuk da yidir dedi heralde. Kendi evlense çocukla

Adam annemin yüzüne tükürecek, babama hakaret ve tehditler savuracak ben hala yok "o beni seviyor, ayrıldığımız için bütün bunları yapıyor" diye düşüneceğim. Hanımefendi siz iyi misiniz? Evlenmeden gerçek yüzünü gördüğünüze sevineceğiniz yerde, affedip evleneceksiniz gibi bir izlenim bırakıyorsunuz.

Evet iletisim halinde degilim. Ama surekli acima ic gudumle dusunuyorum kendimi sucluyorum iyice psikolojim bozuldu gercekten hic iyi degilim annemin yuzune tukurdu psikolojisi bozuktu diyorum. Hakaretler ediyor beni sevdigi icin benden ayrildigi icin uzuntusunden yapiyordur diyorum mantikli dusunemiyorum
Şaka mısın?? Hala bu adama acıyorsan acınacak hale düşmeyi de hak ediyorsun.

En yakın arkadaşım aynen bu şekilde başladığı bir ilişkide sonradan türlü borç, psikolojik sorunu olduğu, kumar oynadığını vs. öğrenmesi üzerine kimseyi dinlemeyerek inatla evlendi. Gözleri kör olmuş gibiydi ne dediysek dinlemedi. Evliliği korkunçtu o mükemmel gördüğü adam kafasına silah dayayınca 3. ayında kaçıp geldi. Neler yaşadığını tahmin bile edemezsin. İçinde canavar olan asla düzelmez daha da kötüye gider. Evlenirsen başına gelecekleri düşünemiyorum. Dik dur , temkinli ol ve sakın arkana bakma. Bu günler geçecek ve sen kendine teşekkür edeceksin

Evet iletisim halinde degilim. Ama surekli acima ic gudumle dusunuyorum kendimi sucluyorum iyice psikolojim bozuldu gercekten hic iyi degilim annemin yuzune tukurdu psikolojisi bozuktu diyorum. Hakaretler ediyor beni sevdigi icin benden ayrildigi icin uzuntusunden yapiyordur diyorum mantikli dusunemiyorum
Bu adama dönmek gibi bir hata yaparsan hayatını bitirdiğinin resmidir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X