Esnek Diyet Arkadaşlığı

Ay benimde canım çıktı temizlik yaptım yatılı misafirde olduğu için koşuşturmaca geçiyo bakalım tartı günü ne çıkacak. Çünkü diyet yapmıyo gibiyim sadece az yiyorum milletle oturup

Ay benimde canım çıktı temizlik yaptım yatılı misafirde olduğu için koşuşturmaca geçiyo bakalım tartı günü ne çıkacak. Çünkü diyet yapmıyo gibiyim sadece az yiyorum milletle oturup

ah canım maalesef azda yesek misafir olunca yüksek kalorili şeyler yapılıyor
ama olsun misafirlerin gidince dengelersin inşallah kilonda azalma olmuştur

Uzulme bu daha ilk hafta kilo almadisan problem deyil

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

08:00
1/2 dilim peynir
8 zeytin
1 dilim kızarmış ekmek
1 dilim kepekli ekmek
5-6 çatal bal

10:30
1 diyet bisküvi
2 kuru kayısı

12:30
2 dilim kepek ekmeği
1 büyük dilim peynir
2 kuru kayısı
1 diyet bisküvi

14:30
1 elma

16:30
1 diyet bisküvi
2 kuru kayısı

17:30
1/2 patlıcan yemeği
1 kase mercimek çorbası
1 kase yoğurt

45 dk spor
2 lt su

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Oovv çok iyiii 😲 öleyim o zamaan maşşallah arkadaşım :))

İnşallah kizlar ama cok feci dikkat ediyorum dun gece basim dondu biraz acliktan uyuyamicaktim 1tane portakal yedim

ama canım o kadarda yapma yaaa
Allah korusun o kadarda kendini aç bırakma ben hiç o kadar aç bırakmıyrum kendimi
tamam çok değil ama az az hep verebiliyorum kilo dengem sarsılmadan sakın haa
sonra tabdan düşer temelli bırakırsın hepten yarım kalır canım
inşallah gene verebilmişimdir çaarşamba belli olacak az olsun öz olsun gülümmmmmmmm

Ya ben bugün tartıda bir kg fazla gördüm kabızım ve ödem var insan olabilir mi (

Son düzenleyen: Moderatör:

Benim ilk haftamya simdi o yuzden bu kadar hirsli gidiyorum birde meyvemi yoğurt sut yumurtami ihmal etmiyorum saglikli besleniyorum

Ya ben bugün tartıda bir kg fazla gördüm kabızım ve ödem var insan olabilir mi (

Bu hafta 1kilo fazlaysa haftaya 2kilo eksik olur bugun bi detoks yap bence

Ben hiç tartılmadım ama dünden beri kabızlık var aynen su bol bol içelim bide yeşil çay

Ben hiç tartılmadım ama dünden beri kabızlık var aynen su bol bol içelim bide yeşil çay

Valla tatlım ben de iki gündür ya ben kabızlığa için ilaç aldım kabız olmadan bir de sağlıkçıyım daha çok kilo veriyim diye şimdi bağırsakların düzeni bozuldu haliyle :)) kendime gülüyorum ya

Kahvalti
1kayisi
1kucuk (evyapimi) poğaça
Sut sekersiz cay

Gunun geri kalaninda lahana haslayip sumaklayip bolbol yemeyi dusunuyurum 1tanede meyve nasil olur malum yarin tarti gunu detoks olsun

Çok sıkısınn bravo canım güzel olur yarın güzel haberler bekliyoruz

Aaaa belkide ters tepti sende kız niye kabız değilken içtin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…