Evde kondisyon ürünlerı kullanan var mı?

keri34

derinin annesi
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2007
1.718
5
arkadaslar evde kondısyon aletı(bısıklet,yuruyus bandı,mekek sehpası,vb.)kullanıp memnun olan dahada onemlısı bunlarla kılo veren varmı aranızda.ben kalan kılolarımı veremıcemı anladım artık eve uygun yollu bır ıkı alet alsam ıse yaramı acaba

mekık sehpası demek ıstemıstım:)))fıyatları son zamanlarda bayagı dustude

Bende mekik aleti var canım, epey faydasını gördüm a.s.

bende koşubandı var yarım saat yürüyüpde ter atmak inanılmaz rahatlık veriyor

arkadaşlar bendede eliptik bisiklet var kullanmaya yeni başladım ama bisiklet basen yapıyo diyolar ne kadar doğru bilmiyorum duydukdan sora binmek hiç canım istemiyo bilgisi olan aydınlatırsa beni çok memnun olurum,basen sorunum var ve 3 buçuk ay sora düğünüm var ve bu basenlerimi azda olsa azaltmam gerekiyo ( hepsi gitse iyi olurdu ama:teytey: fazlasında gözüm yok) o yüzden yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.:a015:..

Bisiklet basen yapar diye birşey söz konusu değil hanımlar.
İçiniz rahat olsun lütfen.yerimseniben
Bisikletçiler yanmıştı o zaman
:1ninca:

canım bende eliptikte bantta var...sporu bıraktığım bir dönem 76 kiloya çıkmıştım...salona gidemiyordum artık.zamanım yoktu.ben 1,78 bayunda hep 58-59 arası oynarken bir anda donbalak olmuştum..bu yüzden aldım.ve tüm kilolarım gitti..2yıldırda koruyorum kilomu.hala az az yapıyorum.1yıldırda pilatess yapıyorum.şimdi 57 kilo 36 bedenim..mutlaka al canım...

X