Evli bi kadınım ama başkasından hoşlanıyorum

Çok sert yazmışsınız.

Bakmak, göz göze gelmek onunla yatmak demek değil. Evli bir kadın da olsa fiziksel olarak bir başkasını beğenebilir. Yazan kişi bu durumdan rahatsız olmuş, kendisine kötü hissetmiş de böyle bir ortamda bunu paylaşmış.
Yoo gayet makul yazmışım.
Aldatmak böyle böyle başlar işte. Bakışmalarla...
Bakmalara devam ederlerse devamında fiziksel, fiili aldatma da gelecek.
Ne demişim "kendinize yakıştırıyorsanız buyurun" yani buyurun aldatın...
Henüz olmadıysa bile 😉

Hanımefendi yeterince zor bir evliliğin içinde zaten kendisi de defaatle aldatılmış. Boşanmayı tavsiye etmek abes değil.

Farkında mısınız bu tür aldatma konularında kişi önce evliliğinin ne kadar kötü olduğunu anlatır, eşini kötüler, ailesini kötüler. Sonra kendi ayıbını açıklar. Haklı çıkma isteği yatıyor bilinçaltında.

Neyse ben yorumlamamdan memnunum. Sizin başka tavsiyeleriniz olacaksa buyrun yazın, banane değil mi?

Görmemeye ilgilenmemeye çalışın. Dil öğrenin oranının şartlarına göre çalışıp para biriktirip sonra bu yanlış evlilikten kurtulun. Hayat karşınıza güzellikler çıkarsın. Eşinizin arkadaşına böyle hisleriniz olması, hata yapmanıza bu da trajik sonuçlara sebep olur. Ki adam size bakmış olabilir herkes ilk bakışta sizden hoşlanacak değil. Adam size yanaşsa s.ktri çekmeniz gerekir.
Düzenliyorum: çalışıyormuşsunuz dil bilginizde çok iyiymiş. Eee daha ne o zaman. Hayatınızı kızınızla birlikte yeniden kurabilirsiniz. Sonra kimi istiyorsanız birlikte olursunuz.

Son düzenleme:
Evden cıkmaya cıkmaya küflenmis hisler bi dangalagın bakısıyla alevlenmis belliki. Adamın normal bakıslarıdır belki bi anlamı yoktur.

Senelerdir aldatılmıssınız üstüne bunu bilerek cocuk yapmıssınız. Gururunuzu hice sayarak hic evladım var diye düsünmeden. Elin adamına bakınca mı evladımdan utanıyorum diyosunuz? Aldatılırken düsünmediniz mi bunları?

Merhaba lütfen beni yargılamadan önce okuyun ki beni daha iyi anlayabilesiniz . Ben 6 yıl önce eşimle görücü usulü evlendim . Yurt dışına gelin geldim . Baba evinde de bi türlü huzurlu değildim zaten annem anlayışsız bi insandı babam zaten hiç çocuk sahibi olmasa olur kişilerden biriydi bize hiç değer vermediler çocuklarına yani . Bizi hep bi malmış gibi gördüler sanki onlara hizmet etmek için dünyaya gelmişsiz gibi gördüler . Bende eşimle görücü usulü evlenmeye karar verdim . Tanıştıktan üç gün sonra nikahımız oldu haftasına da düğün . Hiçbirşey anlamadım ne nikahımdan ne düğünümden . Herkes benim yerime herşeyi seçmişti saçımın şeklini bile ….neyse sonra iyi kötü evlendik ve bir ay sonra yurt dışına geldim eşimin ailesiyle kalmaya başladık fazla uzatmak istemiyorum çünkü çok uzun hikaye . Eşimin ailesiyle anlamadım hep bir aşağılama beğenmeme istemeyerek almış gibi tavırlar neyse sonra evi ayırdık .şu anda 6 yıldır evliyim ve ilk üç yolu eşim beni hiç sevmedi ben çok çabaladım sevsin aşık olsun diye olmadı . Aldatıyordu umursamıyordu hep ailesinin sözünü dinliyordu . Sonra ne olduysa işler ters gitmeye başladı . Eşim aldatmayı bıraktı başka kozlarla konuşmayı bıraktı azda olsa beni dinlemeye başladı . Derken bi kızımız oldu tüp bebek yöntemiyle . Şimdi iyiyiz ama eşim hep aynı şeyleri yapıyor haftanın 6 günü çalışıyor pazar günü yatıyor . Gezmey sevmez konuşmayı sevmez . Zorla bişeyleri yaptırmaktan yoruldum . Ben 26 o 35 yaşında . Belkide yaştan dolayı bilmiyorum ama hep elinde telefon . Hiç gelip bi şakalaşmak nedir bilmez . Resmen beni rahat Bırak diyor bazen . Bir kez bile gelip bi hafta sonu hadi karım şuraya götüreyim seni demedi altı sene içinde bu böyle geçti . İyi yünleri de var inkar edemem mesela ne harcadığıma karışmaz ne aldığıma asla karışmaz . Bizim iyi şartlarda olmamızı ister . Ama ağzı açılınca da seni ben kurtardım gibi aşağılayıcı şeylerde söyler mesela ben olmasam kiminle evlenirdin yok işte kimle böyle iyi bi hayatın olabilirdi ki . Bensiz bi hissin gibi şeyleri bana şaka dan da olsa söyler . Yinede eşimi seviyorum ona karşı hiç hata yapmadım ta ki şu birkaç haftaya kadar . Olay şu bir gün eşimle alışverişe gittik yanımızda kızımızda var derken orda eşimin bi arkadaşıyla karşılaştık . 35 yaşlarında eşimin çocukluk arkadaşı . Bi kere göz göze geldik sonra geçtik derken bide tekrar kasaya doğru gittiğimizde onu bana bakarken gördüm . Yani göz göze geldik . Birkaç saniye sürdü ama inanılmaz etkilendim . Gerçekten bende anlamadım ne olduğunu neyse IrDA’n çıktık eve geldik o gün bu gündür o adamı düşünüyorum . Eşimin sosyal medyasında ekli ve sürekli girip fotolarına bakıyorum . Bi yandan da vicdan azabı çekiyorum . Bana ne oldu da bi anda etkilendim diye . Kendimi öok kötü hissediyorum bu duygudan nasıl kurtulabilirim . Geçen hafta da eşimden bi malzeme almak için bizim eve geldi ama karanlıkta bahçedelerdi göremedim ama o beni gördü pencereden bakarken . Yani nasıl anlatsam bilmiyorum eşime bile böyle heyecanlanmamıştım .bu duygudan nasıl kurtulabilirim nolursunuz yardımcı olun . Kızımın başını öne eğdirmek istemiyorum . Kocamı sevmesem bile kızım çok önemli ama bu duygu beni yiyip bitiriyor
Aman diyim sakın bi anlık rehavete kapılma o sahıs dogru olsa arkadasının esıne yan gozle bakmaz Allaha sıgın kuran oku asla bunları dusunme kafanı hrp baska seylerle mesgul et uzak dur canım yoksa uzulursun hemde cok

Ya seni yargılamak istemiyorum
1 bikere yaşın küçük
2 zaten evliliğinin aşaması sağlıklı değil
3 haliyle böyle hissetmen olası bir şey
Ben senin açıkcası hayatında ilk kez bir erkekle böyle durum yaşadığını ve bu sebeple heyecanlandığını düşünüyorum.Eşinin arkadaşı olması üzücü olmuş ama bunun aşk ve hoşlantı olduğundan çok boşluk duygundan ötürü olduğunun farkına var ve mutlu değilsen evliliğinde boşanma kararı al.
Yurtdışında olanaklar daha fazla çocuğunla yeni bir hayata başla.

Sizin gibi okuduğunu anlayan anlayabilen yorumlayabilen insanlar iyiki varlar . Burda herkes yazmış dil öğren iş bul falan diye ben zaten ana dilim gibi Fransızca biliyorum ve muhasebe işinde çalışıyorum .kendi adıma şirketim var ve bütün kağıtlarını ben ilgileniyorum sorun o değil sorun kocamın odun üstüne odun olması uyumsuz olması . Ve hiçbir arkadaş ortamım yok inanın . Ne bileyim bir kız arkadaşım olsun onunla bir Cafe ye gideyim bir kahve içeyim dertleşeyim isterdim ama oda yok . Herkes kendi doğup büyüdüğü insanlarla arkadaşlık kuruyor . Bana sadece merhaba nasılsın günlük olaylar dan konulabildiğim arkadaşlarım var . Çünkü kocamdan bahsetsem biliyorum ki iki gün sonra başka bi yerden önüme gelecek o söylediklerim . Kimseye güvenemiyorum . İçim bomba gibi sıkışmış . Kızım beni dünyaya bağlıyor . Eşimin herşeyi paraya bağlaması da yordu beni . Her konuda parayı önüme koyması . En ufağından bi restorana giderken bile orası pahalıdır yada ona o para verilir mi diye sürekli ama sürekli sorgulaması . Bir kere de boşver gel karı koca bir kahve içelim demesini istedim . Demiyor ama demiyor . Koltuktan yatağa ve elinde telefon . Sonra ben birinden hoşlanınca ben namussuz oluyorum benim derdim boşanmak ta değil sadece kocam nasıl insan olur onun derdindeyim aslında . Kızım benim yaşadıklarımı yaşasın istemediğim için mecburum bu kocayı sevmeye ve ona sadık olmaya . Yoksa bir dakika düşünmezdim . Çocuk yapmadan önce çok düşündüm ama kocamın ilgisizliği yüzünden çocuğum olur onunla kafa dağıtırım diye düşündüm çocuk oldu ama bende ki o sevgisizlik hissi hala geçmedi

Konunun başında tüm günü evde, mutfakta geçirdiğinizi yazmışsınız haliyle gittiğiniz ülkeye uyum sağlayamadığınızı düşündü herkes. Madem dil ve çalışma imkanınız var ne diye hayatı kendinize zehir ediyorsunuz. 2022 yılında Avrupa'nın göbeğinde çocukluk travmalarım ya da evladımın geleceği için diye kendinizi kandırmak size normal geliyor mu ? Boşanın ve yolunuza bakın, hayatınızı kurun, erkekler dışında da bir dünya var, bir süre kendinizi dinleyin. 20 yaşında evlen, sonra yine bir erkeğe aklın kaysın çıkın bu döngüden. Kendinizi eğitin, aktif olun, önce yaşayın ayaklarınızın üstüne basın sonrası gelir.

Ve lütfen eşinizin arkadaşından uzak durun. Adamın size bir ilgisi olduğunu sanmıyorum anlattıklarınızdan, durduk yere başınıza iş açacaksınız. Ha ilgisi varsa da arkadaşının eşine hallenen ş...sizdir zaten ondan bir yol olmaz.

nefes alsın yeter sana bence ne alaka ya esimin arkadaslari gozume baka baka konusur sakalasir hic benden etkilendi vs ondan yapiyo diye zerre dusunmedim ne mantiktir bu adam bakti diye size asik mi oldu simdi hayal dunyasi kurmussunuz kendi kendinize gelin guvey oluyorsunuz

Yapma bak kocani sevmiyosan bile yaptığın çok yanlış. Evliyken başkasına bakmak düşünmek olmaz. Eğer gerçekten istiyorsan boşan. Ama bu kişiyle yine de olmaz eşinin arkadaşıymis

Merhaba lütfen beni yargılamadan önce okuyun ki beni daha iyi anlayabilesiniz . Ben 6 yıl önce eşimle görücü usulü evlendim . Yurt dışına gelin geldim . Baba evinde de bi türlü huzurlu değildim zaten annem anlayışsız bi insandı babam zaten hiç çocuk sahibi olmasa olur kişilerden biriydi bize hiç değer vermediler çocuklarına yani . Bizi hep bi malmış gibi gördüler sanki onlara hizmet etmek için dünyaya gelmişsiz gibi gördüler . Bende eşimle görücü usulü evlenmeye karar verdim . Tanıştıktan üç gün sonra nikahımız oldu haftasına da düğün . Hiçbirşey anlamadım ne nikahımdan ne düğünümden . Herkes benim yerime herşeyi seçmişti saçımın şeklini bile ….neyse sonra iyi kötü evlendik ve bir ay sonra yurt dışına geldim eşimin ailesiyle kalmaya başladık fazla uzatmak istemiyorum çünkü çok uzun hikaye . Eşimin ailesiyle anlamadım hep bir aşağılama beğenmeme istemeyerek almış gibi tavırlar neyse sonra evi ayırdık .şu anda 6 yıldır evliyim ve ilk üç yolu eşim beni hiç sevmedi ben çok çabaladım sevsin aşık olsun diye olmadı . Aldatıyordu umursamıyordu hep ailesinin sözünü dinliyordu . Sonra ne olduysa işler ters gitmeye başladı . Eşim aldatmayı bıraktı başka kozlarla konuşmayı bıraktı azda olsa beni dinlemeye başladı . Derken bi kızımız oldu tüp bebek yöntemiyle . Şimdi iyiyiz ama eşim hep aynı şeyleri yapıyor haftanın 6 günü çalışıyor pazar günü yatıyor . Gezmey sevmez konuşmayı sevmez . Zorla bişeyleri yaptırmaktan yoruldum . Ben 26 o 35 yaşında . Belkide yaştan dolayı bilmiyorum ama hep elinde telefon . Hiç gelip bi şakalaşmak nedir bilmez . Resmen beni rahat Bırak diyor bazen . Bir kez bile gelip bi hafta sonu hadi karım şuraya götüreyim seni demedi altı sene içinde bu böyle geçti . İyi yünleri de var inkar edemem mesela ne harcadığıma karışmaz ne aldığıma asla karışmaz . Bizim iyi şartlarda olmamızı ister . Ama ağzı açılınca da seni ben kurtardım gibi aşağılayıcı şeylerde söyler mesela ben olmasam kiminle evlenirdin yok işte kimle böyle iyi bi hayatın olabilirdi ki . Bensiz bi hissin gibi şeyleri bana şaka dan da olsa söyler . Yinede eşimi seviyorum ona karşı hiç hata yapmadım ta ki şu birkaç haftaya kadar . Olay şu bir gün eşimle alışverişe gittik yanımızda kızımızda var derken orda eşimin bi arkadaşıyla karşılaştık . 35 yaşlarında eşimin çocukluk arkadaşı . Bi kere göz göze geldik sonra geçtik derken bide tekrar kasaya doğru gittiğimizde onu bana bakarken gördüm . Yani göz göze geldik . Birkaç saniye sürdü ama inanılmaz etkilendim . Gerçekten bende anlamadım ne olduğunu neyse IrDA’n çıktık eve geldik o gün bu gündür o adamı düşünüyorum . Eşimin sosyal medyasında ekli ve sürekli girip fotolarına bakıyorum . Bi yandan da vicdan azabı çekiyorum . Bana ne oldu da bi anda etkilendim diye . Kendimi öok kötü hissediyorum bu duygudan nasıl kurtulabilirim . Geçen hafta da eşimden bi malzeme almak için bizim eve geldi ama karanlıkta bahçedelerdi göremedim ama o beni gördü pencereden bakarken . Yani nasıl anlatsam bilmiyorum eşime bile böyle heyecanlanmamıştım .bu duygudan nasıl kurtulabilirim nolursunuz yardımcı olun . Kızımın başını öne eğdirmek istemiyorum . Kocamı sevmesem bile kızım çok önemli ama bu duygu beni yiyip bitiriyor
Duygusal olarak açlık yaşadığınız için bu oldu maalesef.İlgi eksikliği.Beğenilmek,güzel bulunulmak ,sevmek sevilmek her kadının hakkı. Eşiniz size kadın olduğunuzu hissettirse bunlar olmazdı.
Ne olur bu boşluktan dolayı yanlış bir hamle yapmayın.Birde o kişi eşinizin arkadaşı.

Eşiniz sizi aşağılıyor hor görüyor siz ise onu seviyorum diyorsunuz.Sizinde kafa yapınızı değiştirmeniz lazım.Böyle birini nasıl seviyorsunuz.Bence size böyle davranmasına müsade etmeyin.Boşanmak dünyanın sonu değil.Sürekli hakaret eden eşle niye ömür geçiriyorsunuz. O kızınızada iyi baba olamaz.

Konunun başında dil bilmeyen evden çıkamayan insan yüzü görmeyen birisiniz sandım. kendi şirketiniz varmış daha ne işte boşanın. Bir de eşimi seviyorum yazmışsınız ne o ne siz ikiniz de birbirinizi sevmiyorsunuz...

Öncelikle sizi tebrik ederim.
Aç olduğunuz konularda önünüze çıkan ilk fırsatta doyumu sağlamayı seçmek yerine kendi özünüzü hatırlayıp, iç hesaplaşmaya girdiğiniz için.
Sahip olduğu değerlerine yakıştıramadığı bir konuda, diğer seçenekte ki tatmini seçmek yerine kendiyle çatışmak her insana nasip olmaz.
Hayat size çok tatlı, lezzetli belki çok güzel bir elma sunmuş "hadi bakalım ağzının suyu aka aka elinin tersiyle mi iteceksin yada nefsine yenilip alıp yiyecek misin" demiş. Bakın bu bir sınav ve bu sınavı hakkıyla verirseniz insan olma yolunda bir kademe daha atlamış olacaksınız. Doğru olanı yaptım sayfanıza bir çentik daha atma şansı vermiş size hayat.
Hani hep deniyor ya mantık ve duygular dengede olursa insan olma yolculuğunu hakkıyla tamamlarız diye.
Sizin ibreniz ufaktan duygularınıza doğru göz kırpmaya başlamış, şimdi ki seçiminizle onu yine dengeye getirmeyi hedefleyin.
Böyle yanlış başlayan bir şey doğruya gitmez, yine yanlışta kalır. Yaradanın sizi sınadığını ve vereceğiniz kararı beklediğini düşünün.
Bugün eşinizden seni ben kurtardım manipülasyonlarına maruz kalırken, diğer adamla yaşadığınız beraberlikte işler ters giderse "senin nasıl biri olduğun zaten belli evliyken benimle yaşadın" eleştirisi almaya başlarsınız.

Yaşadığınız evlilik sadece sizi değil yeryüyüzünde yaşayan her kadını mutsuz ederdi. Bu evlilikte mağdur ve haklı tarafken, haksız ve kötü damgası yedirmeyin kendinize.
Kendinizi dövmeyin çünkü beynimizden geçenlere engel olmamız mümkün değil. Ama o iki düşünce arasında hangisinin bizi yansıttığını bilir ve ona göre davranırsak diğerini öldürebiliriz içimizde.

Hayatınızda farkında olmadığınız bir sınavınız daha var bence.
Bu hayat bize bahşedildiyse kendimizi sevmeli ve değer vermeliyiz. Yeri geldiğinde "ben" diyelim ki, kimse o net çizgilerimizi kolaylıkla aşamasın, saygı duysun. Duymuyorsa da öyle davranmaya mecbur hissetsin.
Siz bu evlilikte ben diyemiyorsunuz. Kendinize düşüncede bile eşini aldatmayı yakıştıramıyorken sizi belkide fiziken bile aldatan bir adamla aynı hayatı, aynı yatağı paylaşıyorsunuz.
Yaradanın yada evrenin inandığınız değer her ne ise "seni bu hayata gönderdim, herkese eşit hakları verdim. Neden seninle aynı mertebede birinin seni bu kadar üzmesine, hiçe saymasına izin verdin" sınavında olabilir misiniz?
Ya boşanmayı yada düzeltmeyi seçmek yerine oluruna bırakmışsınız.

Birde bunun annelik tarafı var. O çocuğu dünyaya getirmeyi siz seçtiniz ve belli bir yaşa kadar onu koruyup kollamakla mükellefsiniz. Neden esrar içen ve kötü davranışları olan bir adamla aynı evde büyümesine, içinde kahkahalar duyulan bir evde değilde mutsuz bir evde yaşamasına izin veriyorsunuz. Sadece bir kaç dakika kızınız olun ve sizin hayatınıza bakın.
O neyin nasıl olmasını, annesinin bu konularda nasıl davranmasını isterdi?
Annesinin hangi haliyle gurur duyardı?
Bu kadar iyi yorum yapmayı nasıl yaptınız bilmiyorum ama helal olsun size beni anladınız . İçin teşekkür ederim . Eşimi fiziki olarak aldatmadım hatta mesaj falan da atmadım adama sadece ara sıra girip sayfasına baktım evet yaptığım yanlıştı ancak kurtulmaya çalışıyorum . Yapacağım ama dediğiniz gibi sınavınniçindeyim geçmek için de dua ediyorum teşekkür ederim güzel yorumunuz için ama eşim bana o kadar kötü şeyler yaşattıki. 15 gün Türkiye’ye gittim ailemin yanına beni uçağa bindirir bindirmez eski sevgilisiyle buluşmuş . Yinede kabul ettim zaten geri dönecek yerin yok dedim ya bu deliyi adam edeceksin yada biteceksin dedim . Herşeyi daha köyü olmasından korktum . Peki bu aldatmalara eşimin cevabı ne mi oldu ? Alışkanlık !!! Bana bu yaptıklarım alışkanlıktan dedi . Evlenmeden önce yaptığım şeyleri devam ettirmek istedim dedi . Son iki yıldır hiçbi yanlışını görmedim ancak başta yaptıkları da içimde hala duruyor . Yenmeye çalışıyorum

Kocaniz duzelmez ve askin eksikligi sizi bir omur mutsuz eder. Bence esiniz baska bir kadini seviyor. Keske kendi yasitiniz biriyle ask yasasaniz kocanizla ya da kocanizin 35 yasindaki arkadasiyla degil. Bu yaslar o heyecan bir daha gelmiyor. Bu arada bakismaya cok anlam yuklemissiniz. Bu kadin kim nasil biri guzel mi diye meraktan bakmistir. Bazi insanlar bir bakisa ne cok anlam yukluyor. Ben de gecen gun hint yemegi siparisi veriyordum kartimi okuttum ne zaman karti cekecegimi bilemedigim icin adama baktim. Adamin kafasiyla onay yapmasini bekledim. Adam da bana bakti. Ben adama baktim adam da bana. Bana bir omur gibi uzun gelen bir kac saniye sonra dedim noluyoruz, yuzumun kizardigini hissettim, aldim kartimi yiyecekleri tepsiyle alip kactim ordan. Ama yani cok sacma sapan bir sebepten dolayi adamla bakismis gibi oldum. Ask arayisinda falan olsam belki de bunu ask sanacaktim ama evli ve mutluyum, o yuzden adam bir gram ilgimi cekmedi. Hemen ardindan da bu rezil sacma durumu esime anlatip guldum.
Buna çok guldum:KK48: benzerini ben de geçenlerde yaşadim, yürüyen merdivende eşimle konusurken karşidan gelen bi adamla gozgoze geldik, işin tuhafı adam bizim yaslarimizda olaganustu yakişikli ve karizmatik...Ama öyle böyle değil...Önumdeki ablalar dönüp dönüp baktı o derece :KK48:saniyenin onda biri kadar sürede adamı algilayip içimden oha dedim, bu arada eşimle konuşmaya devam ediyorum direkt benimkinin yüzüne bakıyorum yani...ve normalde toplum içinde 2 saniye sürmesi olağan karsilanabilecek bir göz temasını yarım saniyede kesiyorum çünkü adam hakkaten çogacayip:olamaz: Nefes alan her dişi varlik dalar gider yani öyle bişey... Bütün bunları saniyenin onda biri kadar sürede yaşiyoruz...Merdiven bitiyor, benim cümlem bitiyor, eşim diyor ki "o neydi gız?" Ney? diyorum, " geçeni görmedin mi? " diyor...Gördum görmem mi koçum, sen üzülme diye boklayabilirim bile ama büyük yalan, çok gunah, kıvırmak mümkün degil :KK53: "hee diyorum maşallah de mi? analar neler dovuruyor?" :pçünkü hergün sokakta bir Yunan tanrisiyla karşılaşmıyoruz ve görmedim , gördüm de beğenmedim diyen çarpılır yani direkt, birlikte gülüp geçiyoruz....

Son düzenleme:
Bu kadar iyi yorum yapmayı nasıl yaptınız bilmiyorum ama helal olsun size beni anladınız . İçin teşekkür ederim . Eşimi fiziki olarak aldatmadım hatta mesaj falan da atmadım adama sadece ara sıra girip sayfasına baktım evet yaptığım yanlıştı ancak kurtulmaya çalışıyorum . Yapacağım ama dediğiniz gibi sınavınniçindeyim geçmek için de dua ediyorum teşekkür ederim güzel yorumunuz için ama eşim bana o kadar kötü şeyler yaşattıki. 15 gün Türkiye’ye gittim ailemin yanına beni uçağa bindirir bindirmez eski sevgilisiyle buluşmuş . Yinede kabul ettim zaten geri dönecek yerin yok dedim ya bu deliyi adam edeceksin yada biteceksin dedim . Herşeyi daha köyü olmasından korktum . Peki bu aldatmalara eşimin cevabı ne mi oldu ? Alışkanlık !!! Bana bu yaptıklarım alışkanlıktan dedi . Evlenmeden önce yaptığım şeyleri devam ettirmek istedim dedi . Son iki yıldır hiçbi yanlışını görmedim ancak başta yaptıkları da içimde hala duruyor . Yenmeye çalışıyorum
Kendinizi niye bu kadar yoruyosunuz?Daha ne olmasını bekliyorsunuz? Aldatma var hakaret var her türlü halt var.Bu kişi adam olmaz.Eliniz ekmekte tutuyor onunla yaşamaya mecburiyetiniz yok.Kendinize ve kızınıza kötülük yapmayın.Boşanın.

Bence hissettiginiz bir tür duygusal boşluk. Ailenizin ve sonrasinda esinizin size veremediklerinden kaynaklanmis. Belki bosanip o adamla evlenseniz yine ayni hislere kapilacaksiniz. Bence hissettiginiz etkilenme, sevgi vs degil tamamen boşluk ve kaçış plani. Zorla yürümez bir evlilik. Boşanmak daha mantıklı.

Simdi hepimiz kadina kizip linclicez belki ama. Kadin ne adam yerine koyuluyo ne duygusal olarak tatmin ediliyo. O kadar yalnizlastirilmis degersizlestirilmis ki. 2 saniyeden fazla gozunun icine bakan herhangi bi erkekten etkileniyo. Smdi aldatsa kadin suclu olur. Aldatmasin tabi ama nerde bunun kocasi diye de sorasim geliyo

Sence esinin arkadaşı karaktersiz olmasa bakar mı sana? Böyle birine mi gönlün kaydı yani?
Destan gibi kendi mağduriyetini anlatmışsın ama hiçbir şey seni haklı çıkarmaz uzgunumm, istemiyorsan boşanacaksin bitti.

İlgi görmediginiz, sevgi görmediginiz,insan yerine konulmadığınız ilişkileri bitirin, ne yaparsanız yapın sonrasinda..Hem karnım doysun hem pastam dursun olmaz.

Boşanmaya, kendi ayaklarınız üstünde durmaya, kimseye muhtaç olmadan yaşamaya gücünüz ve cesaretiniz yok ama aldatmaya gelince öyle mağdurum söyle mağdurum anlatırsınız

Evliliğin ne kadar kötü giderse gitsin istersen dünyanın bütün kötü giden nedenlerini yaz bu KOCANİ ALDATMANİN GEREKCESİ OLAMAZ buradaki insanlardan ne bekliyorsun kocan sana kötü davranıyor aldat kardeşim mi diyelim mutsuzsan evliliğinden bosanirsin ve istediğin insanla olursun bu kadar basit bir konu.
Ayrıca bence bu duygundan utanmalisin acilen Allah'a sığınmalisin bu duygularından pişman olmalısın daha da birşey diyecek yok

X