Evlilik Sohbeti

Asansörde cinsel ilişkiye girmedik hanımefendi..
Ayrıca Sadece evde cinsel ilişkiye girilse şuan İç Anadolu ve Karadeniz nüfusu yarı yarıya azalırdı...
Benim anneannem 86 yaşında aşırı dindarlar dedem de öyleydi ben bağ bahçe de seks yaptıklarını düşünmüyorum
10 çocukları var.
Hatta 12 de doğumda vefat etmişler

mantık aşırı ilginç geldi de

Benim anneannem 86 yaşında aşırı dindarlar dedem de öyleydi ben bağ bahçe de seks yaptıklarını düşünmüyorum
10 çocukları var.
Hatta 12 de doğumda vefat etmişler

mantık aşırı ilginç geldi de
Dimi tek göz köy evinde... Basit bir mantık aslında

İşte evde seks yapıyorlar sadece evde ve 10 çocuk olmuş sadece evde seks yapılsa hani nüfus azalırmış ya hani

nüfusun artması ya da azalması korunmayla ve çocuk sayısıyla alakalı
Bende haklısınız diyorum, sadece evde, tek göz odada çocuklar, kayınvalide uyuduktan sonra yapıyorlar diyorum. Samanlık ile ilgili türkü de zaten Zühtü'nün bel ağrısına yazılmış..

Bende haklısınız diyorum, sadece evde, tek göz odada çocuklar, kayınvalide uyuduktan sonra yapıyorlar diyorum. Samanlık ile ilgili türkü de zaten Zühtü'nün bel ağrısına yazılmış..
Kv yoktu
O çoktan ölmüştü açıkçası
Samanlıkla alakalı türkü seksle alakalı da çocuk sayısı değil işte

bir samanlığı genele mal edemeyiz bence

Bende haklısınız diyorum, sadece evde, tek göz odada çocuklar, kayınvalide uyuduktan sonra yapıyorlar diyorum. Samanlık ile ilgili türkü de zaten Zühtü'nün beli ağrısına yazılmış..

Yaklasik 2 haftadir guneydoguda bir ildeyim.
Kadinlar bir odada, erkekler bir odada yatiyor.
Merak ediyorum, soramadim da 🙈🤦‍♀️

Benim dedem ve babaannem ilk evlendiklerinde babasının evi tek odada kalırlarmış, kendi evlerini yaptıklarında 3. cocuk yeni doğmuş... e baba ve annesini yazlığa göndermediğine göre 🤣🤣

Yaş bir faktör kabul ediyorum ama aynı yaştaki okul arkadaşları var onlar böyle değiller. Eşime kimse dokunmasın yerinden kalkmaz.
Bu karakter meselesi kimi daha daha dingindir kimi çılgın. Eşinizi niye başkalarıyla kıyaslıyorsunuz? Kendinizi de sizden farklı karakterdeki kadınlarla kıyaslıyor musunuz?

Eşimin akşam benimle sohbet etmemesi üzerine dayanamadım, beni beğenip beğenmediğini sordum, beğeniyorum ama sürekli seninle ilğilenmemi istiyorsun, biraz dengesiz davranıyorsun, her şeyi sana sormamı sana anlatmamı istiyorsun, kontrol delisi oldun ve bir an sinirleniyorsun bir saat sonra sinirin geçiyor, 2 sene sonra o konuya tekrar sinirleniyorsun dedi... örnek vermesini istedim, babamın arabası ile yaptığı kazayı örnek verdi (babamın arabasını baştan boya çizmiş ve evin kapısında bırakıp gitmişti). Üzüldüm ama sinirlenmedim, böyle samimi bir konuşma üzerine bende evliliğimizin çok monoton olduğunu kendisinin sıkılıp sıkılmadığını sordum, halen kendini genç sanıyorsun, şu sohbet bile çok çocukça, evliliğin sürekli eğlenmek değil, asansörde başkaları varken popomu sıkmak nedir yahu, artık yaşına göre hareket etmem gerektiği konusunda sanki karşısında bir öğrencisi varmış gibi nasihat verdi... İkimiz de kurtlarımızı döktük, duygularımız karşılıklı olduğunu öğrendim, bekledim bu evlilikten sıkıldım, senden nefret ediyorum demesini ama demedi gene... Halen içimde vicdan hesabı yapıyorum, bir türlü boşanmak için kendimi ikna edemiyorum.
Sürekli benimle ilgilen, sürekli benimle sohbet et gibi sızlanmalarınız adamın içinden geliyorsa da soğutur.
bunun yaşla bir ilgisi yok yapı meselesi.
Ben 35 eşim 37 yaşında, 11 yıllık evliyiz, hergün taze aşılar gibi takılmıyoruz, bazen bir hafta sohbet etmeyip kafamızı dinlediğimiz zamanlar oluyor bazen bırak popo sıkmayı asansörde seviştiğimiz zamanlar oluyor. Monotonluk her zaman kötü değildir, hayat şartları çoluk çocuk sorumluluklar bizi olgunlaştırıyor. Düşünüyorum da her gün vıcık vıcık bir evlilik ikimizde istemezdik, monotonluk kadar hergün bir aksiyonda ilişkiyi yorar bana göre.
Sorularınız bana tuhaf geldi mesela kaç yıllık kocanızın sizi beğenip beğenmediğini ona sormadan anlayamayacak kadar mı uzaksınız eşinizden.
Eşinizin söylediklerine kızmışsınız ama onu bunları söylemeye zorlayan sizsiniz
Adam neden bu evlilikten sıkıldım senden nefret ediyorum desin ki, bir adamın eşine bunları söylemesi için elle tutulur çok ciddi sorunlar olması gerekir.
Neden kendinizi boşanmak için ikna etmeye çalışıyorsunuz? Eşiniz asansörde poposunun sıkılmasından hoşlanmadığı için mi?
Bence çok tuhafsınız

Onlar genelde misafir varken yapıyor onu, ayrı yatınca da gece adam kadını çağırıyormuş. Bir de yaşları geçkinse çoğu oynaşmayı bilmiyor olabilir. o kültürde cinsellik sadece erkeğin ihtiyacı olarak görüldüğünden iki git gel bitti gitti. Yeni nesilde bile bu tabuyu aşabilen kadın çok az.
O 10 12 çocuklar kadının doğurganlığına bağlı süt ne kadar korursa o kadar arayla doğuyor çocuklar, menapoz, kapanış

Eşimin akşam benimle sohbet etmemesi üzerine dayanamadım, beni beğenip beğenmediğini sordum, beğeniyorum ama sürekli seninle ilğilenmemi istiyorsun, biraz dengesiz davranıyorsun, her şeyi sana sormamı sana anlatmamı istiyorsun, kontrol delisi oldun ve bir an sinirleniyorsun bir saat sonra sinirin geçiyor, 2 sene sonra o konuya tekrar sinirleniyorsun dedi... örnek vermesini istedim, babamın arabası ile yaptığı kazayı örnek verdi (babamın arabasını baştan boya çizmiş ve evin kapısında bırakıp gitmişti). Üzüldüm ama sinirlenmedim, böyle samimi bir konuşma üzerine bende evliliğimizin çok monoton olduğunu kendisinin sıkılıp sıkılmadığını sordum, halen kendini genç sanıyorsun, şu sohbet bile çok çocukça, evliliğin sürekli eğlenmek değil, asansörde başkaları varken popomu sıkmak nedir yahu, artık yaşına göre hareket etmem gerektiği konusunda sanki karşısında bir öğrencisi varmış gibi nasihat verdi... İkimiz de kurtlarımızı döktük, duygularımız karşılıklı olduğunu öğrendim, bekledim bu evlilikten sıkıldım, senden nefret ediyorum demesini ama demedi gene... Halen içimde vicdan hesabı yapıyorum, bir türlü boşanmak için kendimi ikna edemiyorum.
adamımı sıkıştırıyorsun asansörde :KK70::KK70:

Sürekli benimle ilgilen, sürekli benimle sohbet et gibi sızlanmalarınız adamın içinden geliyorsa da soğutur.
bunun yaşla bir ilgisi yok yapı meselesi.
Ben 35 eşim 37 yaşında, 11 yıllık evliyiz, hergün taze aşılar gibi takılmıyoruz, bazen bir hafta sohbet etmeyip kafamızı dinlediğimiz zamanlar oluyor bazen bırak popo sıkmayı asansörde seviştiğimiz zamanlar oluyor. Monotonluk her zaman kötü değildir, hayat şartları çoluk çocuk sorumluluklar bizi olgunlaştırıyor. Düşünüyorum da her gün vıcık vıcık bir evlilik ikimizde istemezdik, monotonluk kadar hergün bir aksiyonda ilişkiyi yorar bana göre.
Sorularınız bana tuhaf geldi mesela kaç yıllık kocanızın sizi beğenip beğenmediğini ona sormadan anlayamayacak kadar mı uzaksınız eşinizden.
Eşinizin söylediklerine kızmışsınız ama onu bunları söylemeye zorlayan sizsiniz
Adam neden bu evlilikten sıkıldım senden nefret ediyorum desin ki, bir adamın eşine bunları söylemesi için elle tutulur çok ciddi sorunlar olması gerekir.
Neden kendinizi boşanmak için ikna etmeye çalışıyorsunuz? Eşiniz asansörde poposunun sıkılmasından hoşlanmadığı için mi?
Bence çok tuhafsınız
40 yaşında 10 yıldır evli bir kadın ne kadar şımarıkça ilgi isteyebilir ki, ergen değil sonuçta. Biraz sohbet herkesin hakkı. Çevredeki denkleriyle herkes kendini ve çevresindekileri kıyaslar hepimiz yapıyoruz bunu çeşitli şekillerde.
Eşinin beğenmediği daha doğrusu eleştirel yaklaştığı üstten konuşmalarından anlaşılıyor zaten, kadın gayet farkında, itiraf eder mi acaba diye beklemiş ama itiraf gelmemiş. Gelmemesine de konu sahibi şaşırmış. Her ilişkinin dinamikleri farklı, öncesi de böyle olsa konu sahibi rahatsız olup dile getirmezdi.

X