evliyim başkasına aşık oldum elimde olmadan çok üzgünüm

boşanmayı kabul etmiyor seni seviyorum asla olmaz diyor biliyorum yaptığım çok yanlış savunmuyorum da çok üzgünüm
Sizi seviyor eşiniz o zaman neden 1 yıldır cinsel birlikteliğiniz yok siz mi uzak duruyorsunuz?
Boşanın öyle napiyorsaniz yapın.

merhaba çok üzgünüm evli 2 çocuklu bir insanım 2 çocuğum var fakat ben bir yanlışa düştüm kurtulamıyorum çok denedim olmuyor eşimle evleneli 9 sene oluyor lütfen dediklerim mantıksız gelmesin bana yardımcı olun kurtulamıyorum birine aşık oldum ve aldatmıyorum eşimi çok şükür zina asla yapmam eşimden boşanmak istedim iki kez bunu konuştum boşanmak istemiyor seni çok seviyorum diyor ama yapamıyorum olmuyor çok denedim kim işter böyle olmak ama kalbime söz geçirmiyorum şuan konuştuğum biri var sadece konuşuyoruz tüm gerçekleri oda biliyor o bekar ve çok iyi biri bana asla elini dahi sürmüyor bana karşı o kadar şefkatli ilgili ki anlatamam ben ben maddi manevi çok zor şeyler yaşadım fakat eşim hiç bir kez bir çiçek aldığı yok güzel sözleri yok ben yaşamadığımı bu bekar olanla tanışınca anladım gerçek aşk sevgiyi onda buldum çok iyi anlaşıyoruz yani gerçekten bütün gün ikimizde ağlıyoruz neden böyle neden daha önce tanışmadık bekarken ama olmuyor işte kader işte ben asla böyle birşey yapacak biri değildim çocuklarım var onları düşünüyorum ama çıkamıyorum işin içinden eşimle zaten evliliğimiz bir senedir bitmiş nerdeyse ayrı yatıyoruz cinsellik yok çok soğudum ondan fakat onun zamanında bana karşı yanlışları oldu ve ondan soğumama neden oldu çocuklar babasız kalmasın diye kağıt üzerinde evliyiz şuan ama eşim boşanmak istemiyor başkasına duygum oldugunu bilmiyor bu gidişle itiraf edeceğim aldatma zina asla yok yine diyorum onu üzmekte istemiyorum ama sevmediğin adamla sırf o üzülmesin diye evli kalınır mı bilmiyorum çok denedim yuvama sahip çıkmayı sevgi yok kalbimde o yüzden olmadı eşimi abi gibi görmeye başladım ☹️ lütfen yadırgamayın bende ölmek isterdim istedim de ama çocuklarım var olmuyor ne yapsam olmuyor eşimden boşanmak istiyorum beni sevdiği için kabul etmiyor direniyor kimseyi üzmek istemiyorum Allah belamı versin çok yanlış yoldayım çıkamıyorum bu işin içinden
Kusura bakmayın ama görüşme de bir aldatma değil midir sizce? Eşiniz böyle bir şey yapsa ne derdiniz saf masum bi ilişki der geçer miydiniz?

Hep aynı bahaneler..demekki kadınlarda aynı bahanenin arkasına saklanıyor. İlla sevişince aldatılmış olunmuyo. Ruhende aldatıyorsunuz. Bu aşk değil heyecan arıyorsunuz sadece.
boşanmak istiyorum ama kabul etmiyor haklısınız ama elimde olmadan düştüm bu yanlışa

bilmiyorum aslında haklısınız ama ben bu adamdan önce de boşanmak istedim kabul etmiyor üzülüyor vicdan yaptım gidemiyorum ama karı koca değiliz arkadaş gibi yaşıyoruz evde

Boşanmaniz icin kocanizin kabul etmesi gerekmiyor kendinize bahane üretmeyin, vicdan yapacak insan elin adamiyla konuşup aşk yasayip sonra hersey normalmiş gibi kocasinin yuzune bakamaz.

merhaba ben yıllar önce ergenken bir çocuğa aşık oldum o da bana kör kütük
18 yaşıma kadar 3 sene uzak yakın sevdik askere gitti geldi bekledim onu ailesi biz fakiriz diye katı kuralla beni redd ettiler çocukta bana ikna edicem onları sabr et diyordu bir gün ayrıldık biz duygusal boşluk evdeki babadan aileden piskolojik şiddet neticesi başka birinde ilgi bulunca apar topar kaçarak evlendim çocuk kactigim gün aradı dön gel dedi gitmedim inat ettim hata mı bilmiyorum 9 senelik evli iki çocuk annesiyim onu hiç unutmadım gizli gizli bakıyordum feysten ama hiç yanlış şeyler yapmadım hatta o bana ulaşmaya çalıştı defalarca red ettim evliyim olmaz dedim
9 sene sonunda köyüme gittim onu yine gördüm eski duygularım fazlasıyla tekrar hissettim istemsizce kendimle beynimle kavga ettim evliyiz dedim uzaktan her gün gelip bakıp bakıp gitti içim acıdı oda evli bende imkansız bişeyiz üstelik yanlış farkındayım sonra arkadaş gibi selam verdik konuştuk o duygularını anlattı ben anlatmadım yok unuttum falan dedim kızdım ama nasıl ağlıyorum sonra kalbim ilk defa bu kadar acıdı ve ben İstanbul'a geldim geri sonra iş nedeniyle onlar da bir ay sonra İstanbul'a taşındı buluşmak istedi arkadaş gibi buluşup konuştuk çok üzüldüm çok ağladım o beni suçladı neden pes ettin evlendin diyor bense onu ama yanlış biliyorum ama duygularım beni mahvetti eşime karşı meğerse bu sevgi aşk değil arkadaş gibi sevmişim onu ben ondan başka kimseyi sevemediğimi anladım ama bunu belli etmedim ne yapa bilirim napmalıyım yuva yıkmak istemiyorum ne onun ne kendimin aldatmak istemiyorum eşimi böyle bir insan değilim ben ben kendi içimde acı çekiyorum bununla nasıl baş ederim bilmiyorum ben anneyim kendimden utanıyorum hastalandım bu dertten bir deri bir kemik kaldım kimse bilmiyor anlamazlar zaten haklı olarak ben böyle değildim 13 14 senedir niye bitmiyor bu aşk neden onu unutamıyorum demiyorum olmuyor biri bana yardım etsin ben böyle olmak istemiyorum :KK43:
Niye o bekâr diye yalan söylüyosun! Bal gibi eşlerinizi aldatıyorsunuz! Hiç masum yanınız yok! Rezilsiniz ikinizde...

merhaba çok üzgünüm evli 2 çocuklu bir insanım 2 çocuğum var fakat ben bir yanlışa düştüm kurtulamıyorum çok denedim olmuyor eşimle evleneli 9 sene oluyor lütfen dediklerim mantıksız gelmesin bana yardımcı olun kurtulamıyorum birine aşık oldum ve aldatmıyorum eşimi çok şükür zina asla yapmam eşimden boşanmak istedim iki kez bunu konuştum boşanmak istemiyor seni çok seviyorum diyor ama yapamıyorum olmuyor çok denedim kim işter böyle olmak ama kalbime söz geçirmiyorum şuan konuştuğum biri var sadece konuşuyoruz tüm gerçekleri oda biliyor o bekar ve çok iyi biri bana asla elini dahi sürmüyor bana karşı o kadar şefkatli ilgili ki anlatamam ben ben maddi manevi çok zor şeyler yaşadım fakat eşim hiç bir kez bir çiçek aldığı yok güzel sözleri yok ben yaşamadığımı bu bekar olanla tanışınca anladım gerçek aşk sevgiyi onda buldum çok iyi anlaşıyoruz yani gerçekten bütün gün ikimizde ağlıyoruz neden böyle neden daha önce tanışmadık bekarken ama olmuyor işte kader işte ben asla böyle birşey yapacak biri değildim çocuklarım var onları düşünüyorum ama çıkamıyorum işin içinden eşimle zaten evliliğimiz bir senedir bitmiş nerdeyse ayrı yatıyoruz cinsellik yok çok soğudum ondan fakat onun zamanında bana karşı yanlışları oldu ve ondan soğumama neden oldu çocuklar babasız kalmasın diye kağıt üzerinde evliyiz şuan ama eşim boşanmak istemiyor başkasına duygum oldugunu bilmiyor bu gidişle itiraf edeceğim aldatma zina asla yok yine diyorum onu üzmekte istemiyorum ama sevmediğin adamla sırf o üzülmesin diye evli kalınır mı bilmiyorum çok denedim yuvama sahip çıkmayı sevgi yok kalbimde o yüzden olmadı eşimi abi gibi görmeye başladım ☹️ lütfen yadırgamayın bende ölmek isterdim istedim de ama çocuklarım var olmuyor ne yapsam olmuyor eşimden boşanmak istiyorum beni sevdiği için kabul etmiyor direniyor kimseyi üzmek istemiyorum Allah belamı versin çok yanlış yoldayım çıkamıyorum bu işin içinden
Amma drama yapmissiniz. Esinize baskasina asik oldum deyin, bosanmak ister merak etmeyin. 🤦‍♀️

Başka erkekler ile konuşçak kadar iraden varsa, o konuda nasil eşini dinlemiyorsan, boşanma konusundada aynisini yap.

Dava açmak zor değil, avukat tut ve boşan.

Ama kim oğraşçak değilmi, yeni ev tut yada annenlerde kal,.. birsürü iş. Oysa aşiktin hani? Değmiyormu senin o muhteşem aşkin için?

Hem yemeğim, hem pastam dursun seninki. Umarim konu faketir.

Kusura bakmayın ama görüşme de bir aldatma değil midir sizce? Eşiniz böyle bir şey yapsa ne derdiniz saf masum bi ilişki der geçer miydiniz?
hayır kesinlikle yaptığım doğru değil farkındayım ama adam beni boşamıyor vicdan yaptım gidemiyorum

Konuşmakta aldatmak sayılıyor. Yani eşinizi aldatıyorsunuz vicdanınız rahatlatmaya çalışmayın. Eşinizi salak yerine koymayın boşanın biran önce..

Arkadaşlar sevgisizlik boşanma sebebidir. Birini artık sevmiyorsanız -kadın erkek farketmez - çok açık bir şekilde söyleyip boşanacaksınız. Kabul etmiyor ne demek? Siz ‘ben seni sevmiyorum, boşanmak istiyorum’ diye dürüstçe söylediniz de mi kabul etmedi yoksa kaçak göçek ‘eski heyecan yok gibi boşansak mı?’ mı dediniz? İlkiyse o zaman deyin bak seni sevmiyordum şimdi başkasını seviyorum diye. Gerekirse çekişmeli açın davayı. Nasıl olsa kabullenecek.

X