evliyim başkasına aşık oldum elimde olmadan çok üzgünüm

bilmiyorum aslında haklısınız ama ben bu adamdan önce de boşanmak istedim kabul etmiyor üzülüyor vicdan yaptım gidemiyorum ama karı koca değiliz arkadaş gibi yaşıyoruz evde
Saçmalıyorsunuz resmen ya. Sadece acıdığın vicdan yaptığın için mi boşanmıyosun

boşanmak istiyorum ama kabul etmiyor haklısınız ama elimde olmadan düştüm bu yanlışa
Sizden çok daha zor şartlar altında olan,şiddet gören o kadar çok kadın var ki burada.
Neden onlarda teselliyi bir erkekte aramıyorlar acaba bir düşünün derim..
Her kocayı sevmeyen gitsin aldatsın o zaman..

Kocanın sözünün üstüne siz söz söyleyemiyormusunuz anlaşmalı boşanma olmazsa çekişmeli boşanma olur bu bir bahane değil fiziken aldatma yok ama duygusal olarak aldatıyorsunuz kendinizi eşinizin yerine koyun birde bakalım vicdanınız el verecek mi sen açmalısın bence davayı

Bu hanıma cevabım: BOŞAN

Foruma sorum,bu ara çevremde iki insan duydum gencecik insanlar evli kadınlarla aldatiliyor hemdeeeee çocuklu falan kadınlar .....y bununla etti 3 ne bu sapkınlık ne bu arsizlik ???

bu gidişle itiraf edeceğim aldatma zina asla yok yine diyorum onu üzmekte istemiyorum ama sevmediğin adamla sırf o üzülmesin diye evli kalınır mı
Aldatma zina yok derken? İlla yataga girmenize gerek yok aldatma ve zina olmasi icin..
Fikren kalben zaten sadakatsizlik var.Birileri üzülmesin diye evli kalınmaz.Mutsuzsanız sevmiyorsanız bosanın.

Arkadaşlar sevgisizlik boşanma sebebidir. Birini artık sevmiyorsanız -kadın erkek farketmez - çok açık bir şekilde söyleyip boşanacaksınız. Kabul etmiyor ne demek? Siz ‘ben seni sevmiyorum, boşanmak istiyorum’ diye dürüstçe söylediniz de mi kabul etmedi yoksa kaçak göçek ‘eski heyecan yok gibi boşansak mı?’ mı dediniz? İlkiyse o zaman deyin bak seni sevmiyordum şimdi başkasını seviyorum diye. Gerekirse çekişmeli açın davayı. Nasıl olsa kabullenecek.
yemin ederim söyledim seni seviyorum eskisi gibi değiliz duygum yok sana karşı benim için çok değerli birisin çocukların babası olduğun için ömür boyu değerli kalacaksın benim için ben boşanmak istiyorum dedim fakat nafile

Aldatma zina yok derken? İlla yataga girmenize gerek yok aldatma ve zina olmasi icin..
Fikren kalben zaten sadakatsizlik var.Birileri üzülmesin diye evli kalınmaz.Mutsuzsanız sevmiyorsanız bosanın.
kabul etmiyor abisi geçen gün geldi olmaz boşanma yok diyorlar

yemin ederim söyledim seni seviyorum eskisi gibi değiliz duygum yok sana karşı benim için çok değerli birisin çocukların babası olduğun için ömür boyu değerli kalacaksın benim için ben boşanmak istiyorum dedim fakat nafile
Ben başkasını seviyorum de. Git aç davayı

kabul etmiyor üzülüyor kocam ve ben seni aile bildim beni bırakma diyor vicdan yapıyorum gidemiyorum
Bakın ben sizi tanımam etmem. Düşündüğümü saklamam için sebebim de yok.
Şimdi siz ya çok ezik, pasif bir insansınız, vicdan vicdan dediğinize göre çoğu şeyi yanlış anlıyor yada yanlış biliyorsunuz. Önce kocanızın dediği gibi psikolojik destek alin.
İkincisi konuştuğunuz kişi, sevgiliniz, nasıl bir midesi var? Evli bir kadınla konuşmak, ona ümit vermek, belki kocasindan ayırmak.. Hadi o bekar da konuşuyor, sizin nasıl mideniz kabul ediyor?
Siz zannediyor musunuz ki boşansaniz bile sevgilinizle evleneceksiniz? Şimdi aramızda cinsel birsey geçmedi ama falan demeyin. Hadi Bosandiniz diyelim, sevgilinizin ailesi sizi kabul edecek mi? Hangi namuslu adam evliyken ayarttigi kadını gelin diye annesine götürür? Evliyken benle konuşan kadın, benle evliyken başkasıyla da konuşur diye düşünmez mi?

Eşiniz aynı şeyi yaşasa ne düşünürdünüz ?başkasını sevse
Çocuklarım diyorsun ama düşünen anne boşanmadan başka aşka yelken açmaz

Kimsenin bir çocuğa kendi babası gibi babalık yapacağını sanmıyorum. Benim kardeşim bekardı kendinden yaşça büyük ve bir kızı olan biriyle evlendi. Çocuğu başlarda çok seviyordu, kendi kardeşimizden çok ona düşkündü. Zamanla öyle sorunlar yaşadılar ki nefret etti çocuktan, çocuğu çekemez hale geldi ve boşandı. Çocuklarınız çok sorun olur diye düşünüyorum. Ben kendi iki çocuğumun kahrını zor çekiyorum, yeri geliyor babası bağırıyor başkası bağırsa daha çok zorunuza gider. Kocanız evine bakan, çocuklarına iyi babalık yapan biriyse yazık günah adama. Keşke bu işe hiç bulaşmasaydınız baştan önünü kesseydiniz, adamla giderseniz o çocukları ne kadar yaralayacak küçük yaştalarken anneleri başkasına gitmiş anne baba birarada büyüyemicekler bu esra erol da çıkan evinden kaçan kadınlar geldi aklıma. Boş bir heves bence.

Zira yapmanıza gerek yok başka biriyle görüşüyorsunuz Yani eşinizi aldatıyorsunuz..Bu tarz şeyleri ne kadar masum anlatıyorsunuz aklım şaşıyor gerçekten..Eşiniz boşanmak istemese de boşanın biran önce..

Başka erkekler ile konuşçak kadar iraden varsa, o konuda nasil eşini dinlemiyorsan, boşanma konusundada aynisini yap.

Dava açmak zor değil, avukat tut ve boşan.

Ama kim oğraşçak değilmi, yeni ev tut yada annenlerde kal,.. birsürü iş. Oysa aşiktin hani? Değmiyormu senin o muhteşem aşkin için?

Hem yemeğim, hem pastam dursun seninki. Umarim konu faketir.

Yok canım butun gün aglaştiği adam cocuklari da tak peşine boşan gel hepinize bakarim demiştir bence. 🙄🙄

git çat diye başkası var de bakıyım napıcak

merhaba çok üzgünüm evli 2 çocuklu bir insanım 2 çocuğum var fakat ben bir yanlışa düştüm kurtulamıyorum çok denedim olmuyor eşimle evleneli 9 sene oluyor lütfen dediklerim mantıksız gelmesin bana yardımcı olun kurtulamıyorum birine aşık oldum ve aldatmıyorum eşimi çok şükür zina asla yapmam eşimden boşanmak istedim iki kez bunu konuştum boşanmak istemiyor seni çok seviyorum diyor ama yapamıyorum olmuyor çok denedim kim işter böyle olmak ama kalbime söz geçirmiyorum şuan konuştuğum biri var sadece konuşuyoruz tüm gerçekleri oda biliyor o bekar ve çok iyi biri bana asla elini dahi sürmüyor bana karşı o kadar şefkatli ilgili ki anlatamam ben ben maddi manevi çok zor şeyler yaşadım fakat eşim hiç bir kez bir çiçek aldığı yok güzel sözleri yok ben yaşamadığımı bu bekar olanla tanışınca anladım gerçek aşk sevgiyi onda buldum çok iyi anlaşıyoruz yani gerçekten bütün gün ikimizde ağlıyoruz neden böyle neden daha önce tanışmadık bekarken ama olmuyor işte kader işte ben asla böyle birşey yapacak biri değildim çocuklarım var onları düşünüyorum ama çıkamıyorum işin içinden eşimle zaten evliliğimiz bir senedir bitmiş nerdeyse ayrı yatıyoruz cinsellik yok çok soğudum ondan fakat onun zamanında bana karşı yanlışları oldu ve ondan soğumama neden oldu çocuklar babasız kalmasın diye kağıt üzerinde evliyiz şuan ama eşim boşanmak istemiyor başkasına duygum oldugunu bilmiyor bu gidişle itiraf edeceğim aldatma zina asla yok yine diyorum onu üzmekte istemiyorum ama sevmediğin adamla sırf o üzülmesin diye evli kalınır mı bilmiyorum çok denedim yuvama sahip çıkmayı sevgi yok kalbimde o yüzden olmadı eşimi abi gibi görmeye başladım ☹️ lütfen yadırgamayın bende ölmek isterdim istedim de ama çocuklarım var olmuyor ne yapsam olmuyor eşimden boşanmak istiyorum beni sevdiği için kabul etmiyor direniyor kimseyi üzmek istemiyorum Allah belamı versin çok yanlış yoldayım çıkamıyorum bu işin içinden
Bakın bu tarz olaylar yüzünden biri toprağa biri cezaevine gidiyor... Neden bu tarz olaylara mahal veriyorsunuz?
Madem eşinizi sevmiyorsunuz, boşanıp öyle yapsaydınız yapacağınızı... Kalbiniz birine düşünce mi ateş sardı sizi?
Bekar birinin evli ve iki çocuklu biriyle evlenmesine ailesi karşı çıkar, sanıyor musunuz ki onunla birlikte olunca hiç problem olmadan güllük gülistanlık bir hayatınız olacak?

Sonumuz attan inip eşeğe binmek olmasın. Sonra o eşekten iner, kaybettiğiniz at içinde çok ah vah edersiniz

X