evliyim başkasına aşık oldum elimde olmadan çok üzgünüm

Söylemesin ablacım. Gitsin açsın davayı. Değişsin kapının kilidini. Boşayamam üzülüyo vicdan yapıyorum diyo. Ama onu aldatırken vicdanı çok rahat
Zaten anlatırsa neler yaşar işin boyutuda değşir bir anda.
Boşanmak isteyen gider çatır çatır davasını açar bitirir bu işi.
Ağlamakta neymiş anlamadım..

Hayatınızda olan insan şuan size heyecan veriyor olabilir ama şöyle düşünün sizin evli olduğunuzu bile bile sizinle devam ediyor yarın öbür gün yuvanızı bu adam için yıktığınızda aynısı sizin de başınıza gelebilir. Sonuçta adam zaten daha önce evli biriyle birliktelik yaşadı sizinle alışkın yani. Böyle adamlara güvenip te sakın yuvanızı yıkmayın sapık mı katil mi bilmiyorsunuz bile. Eşinizden ayrılsanız bile böyle karaktersiz biriyle görüşmeyin derim.

Yürek gerek bacım yürek. Boşanmıyor çünkü karlısındaki aşıj olduğu adama da güvenmiyor.
Ya anlamiyorum. Sevmediği adamın dokunmasına nasıl katlanıyor, nasıl parasını yiyiyor.
Bunu erkek yapsa ne namussuzlugu, ne adiligi kalırdı. Kadın olunca iki edebiyat parçalayınca ayyy cnm kıyamam oluyor. Bu resmen ikiyüzlülük

Esimle evliligimiz zaten bitti, cinsellik yok, cocuklar icin kagit uzerinde evliyiz, ben bosanmak istedim esim istemedi vb...

Ben bu bahaneler aldatan erkeklerin bahanesi saniyordum, megerse aldatan kadinlar da birebir ayni cumleleri kullaniyormus. Su an bir aydinlanma yasadim.

Esinize ben baska bir adama asik oldum deyin, o zaman da seni cok seviyorum demez herhalde. Secimlerinizin sonucunu yasamaniz lazim.
asla bahane değil yazdıklarım birde yazmadıklarım var eşim beni soğuttu herşeyden çok iğrenç istekleri de vardı

Arkadaşlar sevgisizlik boşanma sebebidir. Birini artık sevmiyorsanız -kadın erkek farketmez - çok açık bir şekilde söyleyip boşanacaksınız. Kabul etmiyor ne demek? Siz ‘ben seni sevmiyorum, boşanmak istiyorum’ diye dürüstçe söylediniz de mi kabul etmedi yoksa kaçak göçek ‘eski heyecan yok gibi boşansak mı?’ mı dediniz? İlkiyse o zaman deyin bak seni sevmiyordum şimdi başkasını seviyorum diye. Gerekirse çekişmeli açın davayı. Nasıl olsa kabullenecek.
Var böyle bahane bulanlar, ha bide şeye siginmalar başladı
Beni öldürür öyle söylüyor
Ay hadi oradan, sen şuna ben boşanmak istemiyorum da Disariya aslında istiyorum'u oynuyorum desene

Ya anlamiyorum. Sevmediği adamın dokunmasına nasıl katlanıyor, nasıl parasını yiyiyor.
Bunu erkek yapsa ne namussuzlugu, ne adiligi kalırdı. Kadın olunca iki edebiyat parçalayınca ayyy cnm kıyamam oluyor. Bu resmen ikiyüzlülük
Ama karşılıklı sürekli ağlıyorlarmış Mistik hanım hiç mi önemi yok?

Maalesef bu ülkenin gerçekleri var asik oldugunuz kisi bekar siz evlisiniz üstelikte 2 cocugunuz var hadi diyelim bosandiniz ya sonrası asik oldugunuz insanin ailesi seni ve cocuklarini kabul edecekmi flort asamasinda kadini erkegi birbirine bal kesiyor ama evlendikten sonra büyü bozuluyor hadi diyelim evlendiniz asik oldugunuz insan yarin ben cocuklarini istemiyorim dese napacaksiniz ondan mi yoksa cocuklardan mi vazgececeksiniz

Yukarida yazmislar bende yazayim aldatma sadece fiziksel olmuyor kafanizda aldatmissiniz kocanizi ruhen aldatmissiniz inanin iki aldatmanın da birbirinden farki yok

Bence de çocuklarını düşünse onlarla ilgilenirdi elalemin bekar adamıyla zaman geçirmezdi. Davul bile dengi dengine derler ya, benim bekar kardeşim kör kütük aşık evlendi en sonunda bu sözü söyledi doğruymuş dedi, kadının 1 çocuğu vardı ondan illallah etti bu arkadaşta iki çocuk var bi heves uğruna çok yazık olacak gibime geliyor keşke beynini yönetebilse o çocukların boynunu bükmese 😔
Eşiniz aynı şeyi yaşasa ne düşünürdünüz ?
Çocuklarım diyorsun ama düşünen anne boşanmadan başka aşka yelken açmaz

Şerefsizliğin önde gideni kısaca. Bi erkek yapsa bunu derdi konu sahibide demi. Ama yok boşayamıyo üzülüyo vicdanı rahat değil

X