evliyim başkasına aşık oldum elimde olmadan çok üzgünüm

boşanmayı kabul etmiyor seni seviyorum asla olmaz diyor biliyorum yaptığım çok yanlış savunmuyorum da çok üzgünüm
Sizi seviyor eşiniz o zaman neden 1 yıldır cinsel birlikteliğiniz yok siz mi uzak duruyorsunuz?
Boşanın öyle napiyorsaniz yapın.

Kusura bakmayın ama görüşme de bir aldatma değil midir sizce? Eşiniz böyle bir şey yapsa ne derdiniz saf masum bi ilişki der geçer miydiniz?

Hep aynı bahaneler..demekki kadınlarda aynı bahanenin arkasına saklanıyor. İlla sevişince aldatılmış olunmuyo. Ruhende aldatıyorsunuz. Bu aşk değil heyecan arıyorsunuz sadece.
boşanmak istiyorum ama kabul etmiyor haklısınız ama elimde olmadan düştüm bu yanlışa

bilmiyorum aslında haklısınız ama ben bu adamdan önce de boşanmak istedim kabul etmiyor üzülüyor vicdan yaptım gidemiyorum ama karı koca değiliz arkadaş gibi yaşıyoruz evde

Boşanmaniz icin kocanizin kabul etmesi gerekmiyor kendinize bahane üretmeyin, vicdan yapacak insan elin adamiyla konuşup aşk yasayip sonra hersey normalmiş gibi kocasinin yuzune bakamaz.

Niye o bekâr diye yalan söylüyosun! Bal gibi eşlerinizi aldatıyorsunuz! Hiç masum yanınız yok! Rezilsiniz ikinizde...

Amma drama yapmissiniz. Esinize baskasina asik oldum deyin, bosanmak ister merak etmeyin.

Başka erkekler ile konuşçak kadar iraden varsa, o konuda nasil eşini dinlemiyorsan, boşanma konusundada aynisini yap.

Dava açmak zor değil, avukat tut ve boşan.

Ama kim oğraşçak değilmi, yeni ev tut yada annenlerde kal,.. birsürü iş. Oysa aşiktin hani? Değmiyormu senin o muhteşem aşkin için?

Hem yemeğim, hem pastam dursun seninki. Umarim konu faketir.

Kusura bakmayın ama görüşme de bir aldatma değil midir sizce? Eşiniz böyle bir şey yapsa ne derdiniz saf masum bi ilişki der geçer miydiniz?
hayır kesinlikle yaptığım doğru değil farkındayım ama adam beni boşamıyor vicdan yaptım gidemiyorum

Konuşmakta aldatmak sayılıyor. Yani eşinizi aldatıyorsunuz vicdanınız rahatlatmaya çalışmayın. Eşinizi salak yerine koymayın boşanın biran önce..

Arkadaşlar sevgisizlik boşanma sebebidir. Birini artık sevmiyorsanız -kadın erkek farketmez - çok açık bir şekilde söyleyip boşanacaksınız. Kabul etmiyor ne demek? Siz ‘ben seni sevmiyorum, boşanmak istiyorum’ diye dürüstçe söylediniz de mi kabul etmedi yoksa kaçak göçek ‘eski heyecan yok gibi boşansak mı?’ mı dediniz? İlkiyse o zaman deyin bak seni sevmiyordum şimdi başkasını seviyorum diye. Gerekirse çekişmeli açın davayı. Nasıl olsa kabullenecek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…