Gelinlik Modelleri fermuarlı gelinlik mi bağcıklı mı?

Catharsis

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2009
5.982
4.913
gelinliğim fermuarlı kızlar, daha estetik buldugum için bu yönde aramalarım olmustu alırken..

ama düğüne 5 kala,kilo verdim. regli dönemi sorunlarım var. aslında yoktu ama artık var. bir türlü getiremiyorum. bu da ara ara ödeme sebep oluyor özellikle göğüs bölgesinde. düğün esnasında ki bir hafta arayla 2 düğünüm olacak bir sorunla karşılaşmamak adına gelinliği daraltırıp bağcıklıya dönüştürmek istiyorum. aramızda çok bilgili bayanlar var bu konularda sizce bunu yaparlar mı?
çok zor bir işlemmidir? 2-3 günde olur mu?
not: gelinliğimin resmi var diğer konularımda.

bir soru daha; düğünlerimden biri soğuk bir yerde olacağı için dirseğe kadar saten eldiven ve peluş etol istiyorum bir kaç yere sordum istanbulda.. bu mevsimde zor dediler. bildiğiniz bir yer var mı?

Son düzenleme:
Canım ben aksiliklerin her zaman şans getireceğine inanıyorum. Öyle de oluyor. Sen de inan. Gelinlikçine gidersen sana daha iyi ve parlak bir fikir verebilir. Burada deneyim sahibi bayanlarda inanıyorum yardımcı olacaklardır. Sonuç olarak işi yapacak olan yine gelinlikçi. Bence vakit kaybetmeden git ve sorunu çöz. (Bu arada gelinliğine hayran kaldım. Rabbim mutlulukla giymeyi nasip etsin inşallah. Çok Çok ÇOOOOOKKKK GÜZEELLL). Benim gelinliğim bağcıklıydı ve çok rahat kullandım. Bi dene ama vakit kaybetme daha fazla. Gelinlikçin özverili ve işine saygı duyan biriyse uğraşıp yetiştirir. Değilse kaderine :) Benim kına elbisesinde sorunum olmuştu. Şurdan burdan dikelim daraltalım ve arkadaki tülleri şurdan tutturalım dediler veeeee... Aman Allahım düğünden sadece bir gece önce arkadaşalarım bi deneyip bakalım nasıl duracak dedileeerrrrr. Giydim içine göğüs bölgesi patladı patlayacak, nefes alamıyorum. İki taraftan dikişe bir girmişler ki sorma. İyiki kesmemişler ama. Tülüde ikiye katlamışlar, tam bir rezalet. Gecenin bir vakti koşa koşa arkadaşımın dikiş hocasına gittik. Sağolsunlar halletiler, arkadaşlarım da ütüsünü yaptı, akşamına giydim. İnşallah benim ki gibi olmaz. Dikkat et ve bilhassa birebir sen ilgilen canım, gerekirse başında dur. Bak ben güvendim ne hallere düştüm. Kızlar hadi dene demeseler..... Bitmiştim :KK70: Sevgiyle kal. Hoşça kal canım

Canım ben aksiliklerin her zaman şans getireceğine inanıyorum. Öyle de oluyor. Sen de inan. Gelinlikçine gidersen sana daha iyi ve parlak bir fikir verebilir. Burada deneyim sahibi bayanlarda inanıyorum yardımcı olacaklardır. Sonuç olarak işi yapacak olan yine gelinlikçi. Bence vakit kaybetmeden git ve sorunu çöz. (Bu arada gelinliğine hayran kaldım. Rabbim mutlulukla giymeyi nasip etsin inşallah. Çok Çok ÇOOOOOKKKK GÜZEELLL). Benim gelinliğim bağcıklıydı ve çok rahat kullandım. Bi dene ama vakit kaybetme daha fazla. Gelinlikçin özverili ve işine saygı duyan biriyse uğraşıp yetiştirir. Değilse kaderine :) Benim kına elbisesinde sorunum olmuştu. Şurdan burdan dikelim daraltalım ve arkadaki tülleri şurdan tutturalım dediler veeeee... Aman Allahım düğünden sadece bir gece önce arkadaşalarım bi deneyip bakalım nasıl duracak dedileeerrrrr. Giydim içine göğüs bölgesi patladı patlayacak, nefes alamıyorum. İki taraftan dikişe bir girmişler ki sorma. İyiki kesmemişler ama. Tülüde ikiye katlamışlar, tam bir rezalet. Gecenin bir vakti koşa koşa arkadaşımın dikiş hocasına gittik. Sağolsunlar halletiler, arkadaşlarım da ütüsünü yaptı, akşamına giydim. İnşallah benim ki gibi olmaz. Dikkat et ve bilhassa birebir sen ilgilen canım, gerekirse başında dur. Bak ben güvendim ne hallere düştüm. Kızlar hadi dene demeseler..... Bitmiştim :KK70: Sevgiyle kal. Hoşça kal canım

teşekkür ederim canım iyi dileklere o kadar ihtiyacım varmış ki.. anlatamam. çok rahat biriyim normalde ama resmen gelinlik depresyonuna girdim. tek istediğim şu gelinliğin üzerimde emanet gibi durmaması..
gelinliğimi vakkodan aldım ve onlar başka terzilere yönlendirdiler. 2 tanesi yapamam dedi. diğerleri teli açmıyor.yarın gelinliği kucaklayıp götürücem artık. aksesuarlarımı aysiradan almıştım onlar da yapmayız dedi. çok yoğunuz deyip baştan savıyorlar. gelinlik bağcıklıya çevrilse 1-2 kilo oynamalar sorun olmayacak eminim. 2 düğünümün olması ayrı bir stres yarattı bende..

X