Fesat mıyım gerçekten ?

Hayirlisi ne dim rabbim buyuk

Basta asla kriici konusmadim keske bizdemi lux alsaydik dedim allah goznu doyursun sen karisma isime diye terlsynce olay buyudu esim hayatndan memnun ne dersem faydasi yokk

Madem böyle baba destek verecek bence durumu anlatın.
Bir hal çaresine bakılsın.
Siz yapamıyorsanız kayınbabanız alsın karşısına iki oğlunu konuşsun.
Abisi babadan azarı işitince anlar heralde.
Siz kötü bir şey demediğiniz halde fesat olmuşsunuz bari fesatlığınıza yakışır şekilde davranın değil mi :)

Babasi alip konusmaz abisine der oda kavga eder abisi babasna ciksiir sonra ara bzolur suclu ben olurum yine :)))

Basta asla kriici konusmadim keske bizdemi lux alsaydik dedim allah goznu doyursun sen karisma isime diye terlsynce olay buyudu esim hayatndan memnun ne dersem faydasi yokk

Kıyaslama yapmayın asla. Çaktırmadan söylemenin başka yolunu bulun.

Eşinizin abisi çok doyumsuz anlaşılan. Fesat falan değilsiniz. Susmayın sakin karışmayın demiyorum. Susarak, karışmayarak oldukça batarsınız. Hamile halinizle kamyona binmek çok sakıncalı.

Eşinizin abisi çok doyumsuz anlaşılan. Fesat falan değilsiniz. Susmayın sakin karışmayın demiyorum. Susarak, karışmayarak oldukça batarsınız. Hamile halinizle kamyona binmek çok sakıncalı.

Daha once dustum bikac defa ama hc goze alinmadi kimin umrunda onlar rezllik cekmedikten sonraa
Ne yapcmi bilemiyorum sussam dert konussam olay :))

Daha once dustum bikac defa ama hc goze alinmadi kimin umrunda onlar rezllik cekmedikten sonraa
Ne yapcmi bilemiyorum sussam dert konussam olay :))

yanlıs anlamayın ama hamile olup toplu tasıma araclarında sekilden sekile giren veya kırsalda traktorun uzerinde yolculuk eden cok kadın var.
sakıncalı oldugu gercegi degismiyor elbette.
fakat hakkınız olan seyleri hamileligin ardına saklayarak isterseniz dogumdan sonra söz hakkınızı da tüketmis olursunuz. o yuzden tavsiyem o yoldan gitmemeniz.
ayrıca eski arabayı da vermisler... kamyondan indin, daha ne istiyorsun? deseler vereceginiz cevabınız olmaz. her ne kadar haklı olsanız da hamilelikte bagdastırarak bazı seyleri anlatmanız uzun vadede sizin zararınıza olabilir.

eşinizin gözünün acılması, onceligini cekirdek ailesi olarak belirlemesi gerek.
fakat diger yorumlarda yazdıgınız üzere sen daha cok calısıyorsun o dısarda vs demeniz yersiz olur,
dışarda iş baglamak veya pazarlama yapmak herkesin yapacagı birsey de degil. onlar gorevlerini kendilerince belirlemisler... bırakın daha cok yoruluyorsa onun secimi. sonucta surekli sehir dısında diyerek sizi ve ailenizi etkileyen bir durumdan söz etmiyorsunuz.

fakat şu ortak iş, ortak kese işine bir netlik kazandırılması sart.
cok fazla örnek gordum...
gelirleri cook cok yerindeyken kimin nasıl harcama yaptıgına bakılmaz ama bir iflas durumunda o mal mulk hesabını o zaman gorun siz.

Eee aradaki 60 bin ne olacak madem öyle sizede bir araba alınsın onlar 60 bin fazla almış olacak işyerinden büyük haksızlık hemde........bana kalırsa esiniz abisiyle arasına para mevzusunu sokmayan biri yani nekadar haksızlığa ugrasada belki kendini yiyor ama hakkını savunacak güç bulamıyor abisine karşı......Eğer esiniz degismicekse tedbirinizi alın herzaman köşeye para atın masraflari çok gösterin ve biriktirın esiniz ve cocugunuz için....çunku abisine karşı bukadar geri planda olan biri yarın oburgun işi bırakmak isteyince hak bile talep etmez......abiyede helal olsun iyi yiyor kardeşini

Ben hic bi zaman esime ne hamileligimi one surdum nede o calsmiyo sen calisiyosun dedim icimdekler sadece esime demedim sadace burda size diyorum desem dhaa cok buyurdu zaten olay
Esime dedgm tek kelime bizdemi lux alsaydik olay burdan buyudu gtti kirmadm esimi .
Bu arada artk susmaya karar verdim birazda boyle deneyecegim :)
Haksizligi goren ben deglm herkes soyluyor ama kimin umrunda )

Aynen aynen dediginiz gbi farknda ama buyutmuyor ben calismiyorum kendimce esimin verdikleri.ile 3 5 atmaya calisiyorum rabbim hayirlisini eylesin hakkimizda ne diyeyim

Valla Dünya da her şey adaletsiz be.Bir ezilen var bir ezen. Her şey şansa bakıyor sanırım.

Aynen oyle ben hak yemeyi sevmem sahsen ayni durumu esim yapsa kizardim bizden cikar derdim.
Ama adaletsizlik cok fazla bunun gibi neleri var daha

Aynen aynen dediginiz gbi farknda ama buyutmuyor ben calismiyorum kendimce esimin verdikleri.ile 3 5 atmaya calisiyorum rabbim hayirlisini eylesin hakkimizda ne diyeyim
Bilirsin işini ne diyim günah olmaz inş ama sonuçta onlar sizden çok daha fazlasını alıyorlar.....sen giderlerini fazla göster bence daha fazla para bıraksın eve sonuçta götürüp kendin yemiceksin ailen için arttiricaksin hakkında hayırlısı

eşin pek sesini çıkaramayan biiri belli.
eşin bu kafayla çok çeker abisinden. çok yer abisinden kazıgı
adaletli bir abi olsaydı gereksız yere kendıne pahalı arac almazdı
adaletlı olsaydı eski araca kırk yılda bır bınmezdınız

bıldıgım bişi varsa; asla akraba ile iş yapmayacaksın
eninde sonunda bişiler cıkıyor cunku

Aynen oyle ben hak yemeyi sevmem sahsen ayni durumu esim yapsa kizardim bizden cikar derdim.
Ama adaletsizlik cok fazla bunun gibi neleri var daha

Hamileyim, komşu apartmanın bahçesinde yenidünya ağacı var. Meyve vermiş canım çekiyor ama gidip bir tane bile almadım hak geçmesin diye. Biz böyle yetiştirildik.

bu kadarcık seyle bile o kadar tartısma yasanıyorsa...
ya abisine icten ice ofkeliydi siz soyleyince baska sekilde patladı,
ya da feci aileci biri eşinizi...

sonunda umarım her sey sizin icin iyi sekilde sonuclanır...

Sizi cok iyi anliyorum inanin sanki kendim yasamis gibi okurken sinir oldum.. fesat falanda degilsiniz ortaklarsa esit olmasi olmasi lazim .luks yada orta bunlari sorun ettiginizi degil haksizliga ugradiginiz icin esinize soylemissiniz ben olsam daha cok tepki verirdim esit olmadigi icin kamyon olmus araba olmus bilmem ne olmus diye degil haksizliga gelemiyorum ..bu arada esinize sorun bakalim abisinin esi sizin yerinizde olsa nasil tepki verirmis ..

Valla bence sonuna kadar haklısın. Sız nıye kamyona bınmek zorundasınız bu bir, onlar bınsin o zamn dönüşümlu binin. Sen hamılesın bır de yazık. Sonrasında da Hem eşit fiyatta alınacak denılmıs yok normal olsun sonra lüks olsun ıkıncı el olsun sonra sıfır luks. Bır de su an sızın dahi bınemedıginiz araba eltinin olacak. Yazık valla uzuldum cıdden enayı yerıne konulmussunuz bence esın de durumun farkında ama abısıne karsı bır sey dıyemedıgı ıcın sana karsı da abısını savunmak zorunda. Sana hak verse gidip abısıne hesap sormak zorunda kalacak onu da yapamayacağına göre. Hakkınız yenılmıs acık acık.

Bu arada cok merak ettım bu arabaların modeli markası nedir bu kadar lafı gectı gercekten merak ettım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…