fikirlerinize ihtiyacım var?

I

IVIRZIVIR_00

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi IVIRZIVIR_00
3 yıllık bir ilişkim var ama sevip sevmediğimi bilmiyorum sanki kalbim yokoldu gitti ve bu duruma sinir oluyorum bi önerinize ihtiyacım var???mafoldumben
neden bu hale geldim onuda açıklayayım biz çıkmadan önce bazı sorunlar yaşadık o bende kalsın kız olayları ve ben bunları unutamadım 1 sene felan sırf bunlardan dolayı tartıştık ve çok saçma olaylardan dolayıda tarışmalar yaptık nys geçenlerde bi siteye üye olduğunu ve bir takım kızlarla arkadaşlıklar kurduğunu öğrendim ve bunun üstüne ilk önce yalanladı hayır öyle birşey yok dedi ben buna inanmadım gittim şifreyi buldum o üyeliği açtım ve ona ait olduğunu ona gösterdim gösterdikten sonra tamam haklısın diyip kabuletti ama bu 1 buçuk sene önce konuşmuş kızlarla birdahada konuşmamış nys ama ozamanlar çıkıyorduk sonuçta ve böyle bişey yapması beni çok üzdü ben ondan böyle bişey beklemiyordum güvenim bu konuda sonsuzdu ama boş çıktı ve daha öncedende benden gizli msn açmış onuda yakaladım ordada kızlar vardı ve bunların sonucunda ona karşı hiç güvenim kalmadı şimdi başka neleri var bilmiyorum nasıl güvenicem ben ona ve dediğim gibi sevip sevmediğimi bilmiyorum ne yapmalıyım bunların karşılığında???

*şöyle bişeyde var başka kızlar varken benimle dalga geçiyor yani benimle uğraşıyor buda beni gıcık ediyor bunu neden yapıyor sizce sevmediği içinmi böyle davranıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
güvensizlikle her zaman sevgiyi, saygıyı bitiriyor...ilişkiniz pek sağlıklı sayılmaz şu aşamada...bitir diyemem tabi 3 yıl geçmiş ama ilişki o yönde sürükleniyor sanki :sinifsinif:

*şöyle bişeyde var başka kızlar varken benimle dalga geçiyor yani benimle uğraşıyor buda beni gıcık ediyor bunu neden yapıyor sizce sevmediği içinmi böyle davranıyor?

bu cok kırıcı olsa gerek:sinifsinif:
analamk mumkun degil erkekleri yaptıkları karsıdan bakılınca yanlıs ve seni onemsemeyen birinin yaptıgı seyler gibi duruyor... ama her zaman en dogru kararı sen verirsin artı ve eksilerini yanyana koy ondan sonra kendin degerlendirme yapıcaksındır eminim

..............

..................

temeli bozuk bi ilişki, hala ne bekliosunkii:umursamaz:

okadar şeye rağmen şuanda onunla beraber olman bile ona en büyük tawizi wermen demek :1ninca:

yaptıkları yapacaklarının garantisi durumunda bence:eek:lmaz:

bide sewginden şüphedesin, bu bile yeterli bi sebep bu ilişkiye nokta koymak için..

ben onu zamanında çok kısıtladım oyüzden böyle şeylere bulaştı gibi geliyor bana ama bu kısıtlama olayını ilk kendisi başlattı sonra ben devamını getirdim bu kısıtlamalar ve kavgalar yıprattı bizi ve okullar açılmadan bi karara varıp okul açılıncada yüzyüze konuşmam gerekiyor

bence bi alaksı yok cnm..

bende çok kısıtlandım zamanında we kısıtladım ama ikimzde yapmadık böle şeyler..

bu bahaneler sığınılcak liman sadece, kendini kandırma.. a.s.

yorumlarını dikkate alıcam canım tşk ederm ilgilendiğin için

bu ilişki zaten temelinden bozuk malesef..bi ilişkide en önemli sey güven..güven yoksa sevgi biter.bu kadar yanlısı olmus biriyle birlikte olman cok yanlıs bence.

seni gercekten seven bi adamın aklı böyle seylerle hiçbirzaman meşgul olmaz..ona karsı hiç kaybetmemen gereken bişeyi kaybetmişsin ''güven''..artık hep acaba diye süpheyle yaklaşırsın ona kaldı ki onca seye ragmen hala bi ilişki içerisnde olman hiç mantıklı değil..ileride kendi kendine zarar verirsin :eek:lmaz:

ilgilendiğiniz için tşk kızlar ve şimdiye kadar beni sevdiği için durdum mantıklıca oturup konuşma zamanı geldi galiba

yazdıklarımı siliyorum sonradan bi problem çıksın istemiyorum herkeze tşk ederim benimle ilgilendiğiniz için öptüm

X