Gelmeyen fotograf makinesi

Çok acayip insanlarmış gerçekten. Selam bile verilmez zaten böylelerine. Yavuz hırsız ev sahibini bastırır misali hem malınızı sahipleniyorlar hem de isteyince tripleniyorlar. Annenizi de tembihleyin size sormadan haberiniz yokken hiç bir eşyanızı kimseye vermeyin. Annem aseton bile istense ben bilmiyorum nerde der kimseye eşyamızı biz yokken sormadan vermez.

Çok kötü kalpliyim ama mesajınızı okurken sattıklarını düşündüm

Dua edin satmamislar ne terbiyesiz insanlarmis bide onlar tripli.neyse allahtan bisey olmamis

Eee neden ekran çizildi diye yalan söylüyor.
Ne tuhaf insanlar var.

Ya bozuldu yada sattılar

Bende vermezdim. Diyelımkı verdik muhakkak ve muhakkak peşine duserdım. Kapılarına gider guzelce konusur yine ogrenirdim ne olup bıttıgını. Tatlı dille zarf bıle atar agız yoklardım. Boyle bir konuda annemi dinlemezdim yani. Ayıp degıl cunku.

Vallahi alırken biz zar zor geçiniyoruz , emanetin canı üstünde olur , elimizde kalır bozulursa nasıl öderiz diye düşünmemişler. Bunda vicdan yapacak bişey yok ucuz olsa tamam ama 10 bin lira gibi pahalı bir makineyi alıp , üzerine birde bozdularsa mecbur ödemeliler bence.

Yok tamir ettirdik ettireceğiz araştırıyoruz bakıyoruz ediyoruz diye aylarca oyalamışlar.

Hayır bir de olmayan arızanın şovu yapılmış şaka gibi
Yani nasıl bir genişlik hafsalam almıyor.
Yastığa kafalarını koyunca bir düşünmüyorlar mi hem yalan söyledim hem emanete ihanet ettim, ben ne yaptım diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…