Genç, Evli, Bazıları Çocuklu, Bazen Mutlu Bazen Huysuzuz Biz Kim miyiz 2010 GELİNLERİ

özggeeeeee somurayyy :KK60:
:KK9::KK9: yarın görücez sömürayıı:KK9::KK9:

özgimmm son saatlerrr:KK52:

viliş çok uyanık gördüm eşiniiiii:KK60:
zeynebin fotosunun birine kendi koyduğu ismi ve soyadını büyük yazmış zeynebi küçük:KK60:
ayşamm evettt:KK19: darısı sanaa çabucak bitirirsin kavuşursun oğluşuna inş...

Ayy evet Özgeee, son günün, son gecennn :KK14: :KK16:
:KK49: ama duygulanıyoruumm :KK49: hamişlikte son günüm bugün ama yarın annelikte ilk günüm olacak inş....:KK16:

Ozgeee nererdesni? Hersey tamam mi kuzum? Heyecan ne durumda somurayin son saatlerinde:KK1:?? Bi bebisimizr daha kavusuyoruz hayirlisiyla. Darisi sirada bekleuem hamislerimizin ve bebik isteyenlerin basina insallah.

Geldim yarenim geldiiimm:KK55: size bakmadan olurmuyduu hepiniz de yazmışsınız, benim gibi heyecanlısınız.. çook teşekkür ederimm hepinizee:KK54::KK54::KK54::KK54:

Annem geldi kızlar sabah çok erken kahvaltı, biraz uyku derken öğlen ettik.. sonrada son temizlk rötüşlarını yapıyoruz odamıza koyacağımız beşiği ayarladık, başımızı klimanın alt tarafına gelecek şekilde değiştirdik sağolsun annem kardeşim yardım ettiler.. bebişle birlikte herşeyimiz değişiyooorr.. kv yatak odasındaki beşik için yatak yaptı onu getiriyo herkes bi telaş içindee:KK52:

haa bu arada kuaföre gitmeyide ihmal etmedim tabisii:KK12: tüylerimizden kurtulduk sabahda saçımızı yapıp çıkacağız inşallh..
Yarın sabah 7de yatış artık ne zaman alırsak sömürayımızı kucağımıza nasip.. Kocişle duygusal anlar had safada zaten..Sen gelmeden bebek de gelmesin diyo sensiz bişeyin anlamı yok diyo, inşallah hep beraber geleceğiz yanına diyorum bende.. Öyle işte kızlarr tuhaf duygular, sevinç, heyecan hepsi birarada...

Allah isteyen herkese nasip eder inşallahh.. bana dua edin kızlar ameliyat iyi, kolay geçsin hepinizi çook seviyorum öpüyorumm:KK16::KK16::KK54:

özgimmm son saatlerrr:KK52:

viliş çok uyanık gördüm eşiniiiii:KK60:
zeynebin fotosunun birine kendi koyduğu ismi ve soyadını büyük yazmış zeynebi küçük:KK60:

aaaa hiç dikkat etmemiştim kız ben ona sorarım :KK1:
kv'nin velileri gelmişti,bebeğe künye alıcaz bebeğin adı ne diye sormuşlar,oda zeynep demiş,künyede zeynep yazıyo :KK53::KK53:
yarın yine misafirim var,dolaptakiler suyunu çekti,biraz hazırlık yaptım,yoruldum ama özgimden haber almadan uyumayım dedim...

özgiiiiiim hayırlı haberlerini tez ulaştır bize,bizi merakta bırakma e mi?
sömürayın fotosunu da eklesin kocan müsait olduğunuzda,merak ederiz biz :emir_bebek:
sen de kavuşyosun kuzuna ne güzel :KK16:

aaaa hiç dikkat etmemiştim kız ben ona sorarım :KK1:
kv'nin velileri gelmişti,bebeğe künye alıcaz bebeğin adı ne diye sormuşlar,oda zeynep demiş,künyede zeynep yazıyo :KK53::KK53:
yarın yine misafirim var,dolaptakiler suyunu çekti,biraz hazırlık yaptım,yoruldum ama özgimden haber almadan uyumayım dedim...

özgiiiiiim hayırlı haberlerini tez ulaştır bize,bizi merakta bırakma e mi?
sömürayın fotosunu da eklesin kocan müsait olduğunuzda,merak ederiz biz :emir_bebek:
sen de kavuşyosun kuzuna ne güzel :KK16:

Vilişiiimm canım benimm:KK19: bende size bakmadan uyumayım dedim.. temmuz annelerinede yazdım..

hastanede fotoğraf eklemeye fırsatımız olurmu bilmiyrm kuzum olmazsada müsait olduğumuz ilk an ekleriz fotosunu inşallah allah nasip ederse:emir_bebek::nazar:
herşey hazır oğlumuz eksik şuan oda dolduracak inş. yerini... :KK16: Allah bekleyenlere de nasip etsin bugünleri görmeyi..
Hakkınızı helal edin kızlar hepiinizi öpüyorumm:KK54::KK54:

kızlar misafirlerim gitti,çok yoruldum,özgimden haber var mı diye baktım ama yooook :KK31:

ayşaaaaam akşam eşime ismi sordum :KK1: şekilli olsun diye öyle yazmışmış :KK1:
bundan sonra öyle yazmam didi :KK14:

Özge doğuma gittinmi senden haber alamadım merak ettim inşallah herşey yolundadır cnm:KK19::KK19:

çınarı sağsalim kucağına aldığın bir resmi heyecanla bekliyorum:KK34::KK34::KK34:

:KK9::KK9: yarın görücez sömürayıı:KK9::KK9:

ayşamm evettt:KK19: darısı sanaa çabucak bitirirsin kavuşursun oğluşuna inş...

:KK49: ama duygulanıyoruumm :KK49: hamişlikte son günüm bugün ama yarın annelikte ilk günüm olacak inş....:KK16:

Geldim yarenim geldiiimm:KK55: size bakmadan olurmuyduu hepiniz de yazmışsınız, benim gibi heyecanlısınız.. çook teşekkür ederimm hepinizee:KK54::KK54::KK54::KK54:

Annem geldi kızlar sabah çok erken kahvaltı, biraz uyku derken öğlen ettik.. sonrada son temizlk rötüşlarını yapıyoruz odamıza koyacağımız beşiği ayarladık, başımızı klimanın alt tarafına gelecek şekilde değiştirdik sağolsun annem kardeşim yardım ettiler.. bebişle birlikte herşeyimiz değişiyooorr.. kv yatak odasındaki beşik için yatak yaptı onu getiriyo herkes bi telaş içindee:KK52:

haa bu arada kuaföre gitmeyide ihmal etmedim tabisii:KK12: tüylerimizden kurtulduk sabahda saçımızı yapıp çıkacağız inşallh..
Yarın sabah 7de yatış artık ne zaman alırsak sömürayımızı kucağımıza nasip.. Kocişle duygusal anlar had safada zaten..Sen gelmeden bebek de gelmesin diyo sensiz bişeyin anlamı yok diyo, inşallah hep beraber geleceğiz yanına diyorum bende.. Öyle işte kızlarr tuhaf duygular, sevinç, heyecan hepsi birarada...

Allah isteyen herkese nasip eder inşallahh.. bana dua edin kızlar ameliyat iyi, kolay geçsin hepinizi çook seviyorum öpüyorumm:KK16::KK16::KK54:

ayy dün heyecanını paylaşamadım kusrabakma :26: dün telefonum evdeydi kızlar yazmış akşama doğru eve gittiğimde gördüm haberim oldu bugünde tekrar sordum bugün dedi zuzu ...

çınar ve seni merak ediyoruz bian gelin olurmu :KK16:

buarada şuan anne olduğunun ilk günü bugün çok özel bir gün çok kutsal bir görev gelecekte hep bu ilkleri hatrlayacaksın ...

kendine iyi bak cnm çınarada...

doğum hikayenizde gelince yaz olurmu:KK34:

günaydınnn

sabahın 7.30unda üst kattaki panjur yıkamaya başladı rezil etti camlarımı pislik düşüncesiz insan:KK47:
biri de soğanlı bi yemekler yapıo leş gibi kokuo ortalık bu saatte allahım nası bi yerde yaşıyorum:KK53:

uyandım tabi şurda bi saat uykum vardı onu da b.k ettiler:KK22:

kızlar misafirlerim gitti,çok yoruldum,özgimden haber var mı diye baktım ama yooook :KK31:

ayşaaaaam akşam eşime ismi sordum :KK1: şekilli olsun diye öyle yazmışmış :KK1:
bundan sonra öyle yazmam didi :KK14:

özgi teee dün sabahtan doğurmuş cnm :KK16:
ben akşamüzeri konuştum iiyim diodu çınar da emmiş uyuomuş fazla tutmak istemedim telde, inş. hemencecik gelir de anlatır hikayesini merakla bekliom:KK34:

özgimle ben de konuştum ayşam...
onun da memiktoları yara olmuş maalesef :KK25:
inşallah çabuk geçer...
bugün 8.30-17.30 saatleri arasında elektrikler kesik olacakmış bugün...
akşama kadar napıcam ben yaa :KK14:
pzt günü samsuna gidicez allah izin verirse...
bunalmıştım,iyi gelicek bana...
kızlar nisan annelerinde bi bebeğimiz doğduğundan beri hastanedeydi,doktorlar teşhis koyamıyolardı hastalığına...
bi kaç gün önce ölmüş :KK14::KK14::KK14:
akşam öğrendim,çok etkilendim...
allah kimseye evlat acısı yaşatmasın :KK14::KK14::KK14:

vilişimmm Allah anne babasına sabırlar versin. böyle haberleri duyunca çok korkuyorum bebelerimize birşey olmasından. Allah tattırdığı evlat kokusundan yoksun bırakmasın kimseyi:KK14::KK14: bebişlerimizi bizlere bağışlasın.

özgeyle konuştum ben de. onunla sohbet ederken ilk günlerim geldi aklıma. nasıl da hayal gibiydi. hoş İlker'le geçirdiğim her günüm hala hayal gibi geliyor. Allah isteyen herkesi sağlıkla kavuştursun bebişine. çok farklı bir duygu annelik. inşallah Özgemin de en kısa sürede hem memiktosu iyileşir hem de sezeryan ağrıları geçer de keyfini sürmeye başlar. Çınar da maşallah uslu, akıllı bir bebekmiş. üzmüyormuş annesini:nazar::nazar::nazar:

biz yarın denize gitcez, oğluşumu tanıştırcam denizle. normalde havuzunda oturmayı çok seviyor, inşallah kumu ve denizi de sever, keyifli bir gün yaşarız.

Samsun'da Zeynep hanımla birlikte bol bol gezin, güneş alın, yazın tadını çıkarın canım. gaz durumu nasıl, düzeldi mi biraz daha?

günaydınnn

sabahın 7.30unda üst kattaki panjur yıkamaya başladı rezil etti camlarımı pislik düşüncesiz insan:KK47:
biri de soğanlı bi yemekler yapıo leş gibi kokuo ortalık bu saatte allahım nası bi yerde yaşıyorum:KK53:

uyandım tabi şurda bi saat uykum vardı onu da b.k ettiler:KK22:

özgi teee dün sabahtan doğurmuş cnm :KK16:
ben akşamüzeri konuştum iiyim diodu çınar da emmiş uyuomuş fazla tutmak istemedim telde, inş. hemencecik gelir de anlatır hikayesini merakla bekliom:KK34:
ayşamm senle anestezinin etkisi altndykn knştum hatırlamıyorum pek:KK1:

özgimle ben de konuştum ayşam...
onun da memiktoları yara olmuş maalesef :KK25:
inşallah çabuk geçer...
bugün 8.30-17.30 saatleri arasında elektrikler kesik olacakmış bugün...
akşama kadar napıcam ben yaa :KK14:
pzt günü samsuna gidicez allah izin verirse...
bunalmıştım,iyi gelicek bana...
kızlar nisan annelerinde bi bebeğimiz doğduğundan beri hastanedeydi,doktorlar teşhis koyamıyolardı hastalığına...
bi kaç gün önce ölmüş :KK14::KK14::KK14:
akşam öğrendim,çok etkilendim...
allah kimseye evlat acısı yaşatmasın :KK14::KK14::KK14:
vilişim geçiyo çok şükür senin yazını kopyalayıp kocişe yolladım eczaneye gitmiş hemen aldık wee nin gögüs kalkanını ve pompasını. İşe yaradı gibi şuan iyileşecek inş..:KK19:
vilişimmm Allah anne babasına sabırlar versin. böyle haberleri duyunca çok korkuyorum bebelerimize birşey olmasından. Allah tattırdığı evlat kokusundan yoksun bırakmasın kimseyi:KK14::KK14: bebişlerimizi bizlere bağışlasın.

özgeyle konuştum ben de. onunla sohbet ederken ilk günlerim geldi aklıma. nasıl da hayal gibiydi. hoş İlker'le geçirdiğim her günüm hala hayal gibi geliyor. Allah isteyen herkesi sağlıkla kavuştursun bebişine. çok farklı bir duygu annelik. inşallah Özgemin de en kısa sürede hem memiktosu iyileşir hem de sezeryan ağrıları geçer de keyfini sürmeye başlar. Çınar da maşallah uslu, akıllı bir bebekmiş. üzmüyormuş annesini:nazar::nazar::nazar:

biz yarın denize gitcez, oğluşumu tanıştırcam denizle. normalde havuzunda oturmayı çok seviyor, inşallah kumu ve denizi de sever, keyifli bir gün yaşarız.

Samsun'da Zeynep hanımla birlikte bol bol gezin, güneş alın, yazın tadını çıkarın canım. gaz durumu nasıl, düzeldi mi biraz daha?
Yarenim ne güzel konuştuk seninle..:KK48: İnş ilkerinde deniz sefası güzel geçer. Biz seneye 3lü tatilimizi bekliyoruz artıkk:KK16:
Arayan soran msj atan herkesee çok teşekkürler kızlarr..Annelik çook güzell:KK16:

özgemmm ağlattın beni:KK14::KK14::KK14: anne olunca insanın duygusallığı iki kat artıyor galiba. tam ağlak bi tip oldum ben. Allah ayırmasın yavrularımızdan. kokla Çınar'ı benim içinnn

amin yarenim,allah evlat acısı göstermesin kimseye...
denizde siz de çok eğlenin...
kızlar 2 gündür evde doğal gaz için usta çalışıyo...geberdim temizlik yapıcam diye...
şimdi yarım saatlik işleri kaldı...onlar gidince pikniğe gidicez bizde...yarında samsun :KK76:
yarenim pek gaz sancımız kalmadı çok şükür...
sabahları oluyo ama ağlamıyo kızım :nazar:

ayşamm senle anestezinin etkisi altndykn knştum hatırlamıyorum pek:KK1:

vilişim geçiyo çok şükür senin yazını kopyalayıp kocişe yolladım eczaneye gitmiş hemen aldık wee nin gögüs kalkanını ve pompasını. İşe yaradı gibi şuan iyileşecek inş..:KK19:

Yarenim ne güzel konuştuk seninle..:KK48: İnş ilkerinde deniz sefası güzel geçer. Biz seneye 3lü tatilimizi bekliyoruz artıkk:KK16:
Arayan soran msj atan herkesee çok teşekkürler kızlarr..Annelik çook güzell:KK16:

işe yaramasına çok sevindim özge :KK16:
maşallah çınara usluymuş :nazar:
doğum hikayeni okudum,ne güzel ifade etmişsin duygularını...
''kafası güzel galiba'' lafına çok güldüm :KK1::KK1:

dilşadın doğum yapacağı tarih belli oldu mu acaba?

Son düzenleme:
özgem doğum hikayeni okudum
aslında hiç merak sarmam doğum hikayelerine :26: (zaten sizlerden hep bir iki adım gerideyim bu konudu:KK17:)
ama kızlar bahsettiler hikayenden
çok rahat bi doğum olmuş ve çınar'ına sağlıcakla kavuşmuşsun şükür
senin çok iyi bi anne olacağına inanıoum ben :KK34:
onunla arkadaş gibi olacaksınız inşallah hep güzel anılarınız olsun canım:KK54:

günaydınnnn

ne zamandır kimse bişi yazmıo:KK14:

viliş özge napıosunuz meraklardayım

viliş samsuna gidicektin ama baya oldu dönmüşsündür artık, Zeynep nası:KK34:

özgim sen nasılsın alıştın mı annelik nası gidio çınar nasıl bi rahatsızlığı falan yoktur inş.:KK31:

benim de dün kontrolüm vardı oğlum epey kilo almış 2300 civarı, dün tam 31 haftalıktık, ama ölçümlere göre 34 haftalık göründü:KK53:

baş aşağı da dönmüş pozisyonu almış ama bana ne fayda:KK50:sezaryen olcam mecbur, genel anestezi olursun biraz detaylı olcak bebek alındıktından sonrası dedi, epidural olmaz mı dedim, istersen öyle başlar bebekten sonra tamamen bayıltırız dedi:KK31:
bu ay sonunda tekrar gidicez tam tarih vericek ama dün de ağustosun 20si gibi alırız dedi.

bi de böbrekte büyüme varmış biraz, erkek çocukları için normal, olabilio dedi ama biz biraz takıldık, inş. ciddi bişey değildir:KK31:

maşallah cnm sana ve çınara çok duygulandım:KK43::KK43:

ne güzel herşey güzel gitmiş artık onun ilklerini görüp mutlu olacaksın Allah isteyen herkese nasip etsin ....

çok yakışıklı paşa öpüyorum sizleri:KK54::KK54::KK19:
TŞK. ederiz özlem teyzesi.. :KK19: aminn
amin yarenim,allah evlat acısı göstermesin kimseye...
denizde siz de çok eğlenin...
kızlar 2 gündür evde doğal gaz için usta çalışıyo...geberdim temizlik yapıcam diye...
şimdi yarım saatlik işleri kaldı...onlar gidince pikniğe gidicez bizde...yarında samsun :KK76:
yarenim pek gaz sancımız kalmadı çok şükür...
sabahları oluyo ama ağlamıyo kızım :nazar:

işe yaramasına çok sevindim özge :KK16:
maşallah çınara usluymuş :nazar:
doğum hikayeni okudum,ne güzel ifade etmişsin duygularını...
''kafası güzel galiba'' lafına çok güldüm :KK1::KK1:

dilşadın doğum yapacağı tarih belli oldu mu acaba?
Senin sayende kuzum kullanıyorum hergün kalkanları:KK9: komik olsada napalım herşey bebiş için.
Ama ben sinir oldum:KK19: bebeğimi koklatmadılar bile kucağıma vermediler asansörde. İlk kucağına alan ben olmadım yani.
Bide üstüne öyle diyolar :KK22:

özgem doğum hikayeni okudum
aslında hiç merak sarmam doğum hikayelerine :26: (zaten sizlerden hep bir iki adım gerideyim bu konudu:KK17:)
ama kızlar bahsettiler hikayenden
çok rahat bi doğum olmuş ve çınar'ına sağlıcakla kavuşmuşsun şükür
senin çok iyi bi anne olacağına inanıoum ben :KK34:
onunla arkadaş gibi olacaksınız inşallah hep güzel anılarınız olsun canım:KK54:
Canım çok sağol.. darısı isteyen herkese diyelim.. Bebekten önceki tüm önyargılarım kayboldu. o çok farklı bir duygu :KK16:

günaydınnnn

ne zamandır kimse bişi yazmıo:KK14:

viliş özge napıosunuz meraklardayım

viliş samsuna gidicektin ama baya oldu dönmüşsündür artık, Zeynep nası:KK34:

özgim sen nasılsın alıştın mı annelik nası gidio çınar nasıl bi rahatsızlığı falan yoktur inş.:KK31:

benim de dün kontrolüm vardı oğlum epey kilo almış 2300 civarı, dün tam 31 haftalıktık, ama ölçümlere göre 34 haftalık göründü:KK53:

baş aşağı da dönmüş pozisyonu almış ama bana ne fayda:KK50:sezaryen olcam mecbur, genel anestezi olursun biraz detaylı olcak bebek alındıktından sonrası dedi, epidural olmaz mı dedim, istersen öyle başlar bebekten sonra tamamen bayıltırız dedi:KK31:
bu ay sonunda tekrar gidicez tam tarih vericek ama dün de ağustosun 20si gibi alırız dedi.

bi de böbrekte büyüme varmış biraz, erkek çocukları için normal, olabilio dedi ama biz biraz takıldık, inş. ciddi bişey değildir:KK31:
Maşallah oğluşuna ayşamm:nazar: kocaman olmuş zaman yaklaşıyo tabi şimdi çook hızlı büyücek bi sonraki randevuna 3 kiloyu bulur. doğum için de önce epidural ol sonra uyutsunlar bence. çünkü uyandıktan sonraki ağrılar alt taraf uyuşuk olduğu için daha az hissediyosun önemli olan saatlar geçiyor. Ve en önemlisi bebeğe narkoz gitmiyor o doğduktan sonra narkoz alırsın daha iyi. Ben önce epidural oldum uyuştum heyecan yapınca genele çevirdiler bi sorun olmadı yani.

Bizde günlerimizi evde geçiriyoruz oğluşumla..bugün 15.günümüz. Alıştık birbirimize..:KK16: tek sıkıntı evde hapis olmak:KK31: bebekle biyere çıkılmıyo araba olmadığı için. kocam bu aralar mesaide hep:KK31: 40 günü evde beklemicem ama. 20yi geçirelim çıkarım dışarı.

Son düzenleme:
TŞK. ederiz özlem teyzesi.. :KK19: aminn

Senin sayende kuzum kullanıyorum hergün kalkanları:KK9: komik olsada napalım herşey bebiş için.
Ama ben sinir oldum:KK19: bebeğimi koklatmadılar bile kucağıma vermediler asansörde. İlk kucağına alan ben olmadım yani.
Bide üstüne öyle diyolar :KK22:

Canım çok sağol.. darısı isteyen herkese diyelim.. Bebekten önceki tüm önyargılarım kayboldu. o çok farklı bir duygu :KK16:

Maşallah oğluşuna ayşamm:nazar: kocaman olmuş zaman yaklaşıyo tabi şimdi çook hızlı büyücek bi sonraki randevuna 3 kiloyu bulur. doğum için de önce epidural ol sonra uyutsunlar bence. çünkü uyandıktan sonraki ağrılar alt taraf uyuşuk olduğu için daha az hissediyosun önemli olan saatlar geçiyor. Ve en önemlisi bebeğe narkoz gitmiyor o doğduktan sonra narkoz alırsın daha iyi. Ben önce epidural oldum uyuştum heyecan yapınca genele çevirdiler bi sorun olmadı yani.

Bizde günlerimizi evde geçiriyoruz oğluşumla..bugün 15.günümüz. Alıştık birbirimize..:KK16: tek sıkıntı evde hapis olmak:KK31: bebekle biyere çıkılmıyo araba olmadığı için. kocam bu aralar mesaide hep:KK31: 40 günü evde beklemicem ama. 20yi geçirelim çıkarım dışarı.

ay kuzumaaa:nazar: azcık daha büyüsün bol bol gezersiniz annesi:KK34:

ben de merak ediom sen de aynı şekilde oldun ya neler hissettin tavsiye ediosun yani öle mi?
kızların bi ikisi iki şekli de sokma vücuduna olcaksan genel ol dediler ama, ben bebişimi ilk görmek istiom dedim:KK31:
ne kadar sürede ayıldın sen?

ay kuzumaaa:nazar: azcık daha büyüsün bol bol gezersiniz annesi:KK34:

ben de merak ediom sen de aynı şekilde oldun ya neler hissettin tavsiye ediosun yani öle mi?
kızların bi ikisi iki şekli de sokma vücuduna olcaksan genel ol dediler ama, ben bebişimi ilk görmek istiom dedim:KK31:
ne kadar sürede ayıldın sen?

canım bence 2si süper oluyo:KK1: ben heyecanlandığım için bayılttılar ama bayılmasam görmek isterdim. genelinde bi zararı yok öncesi epidural olduğu için. çünkü sadece genel anestezi olursan uyanma sonrası çok ağrılı geçiyor vücut bütün ağrıları hissediyormuş kardeşimden ve görümcemden bildiğim kadarıyla. ben yaşamış biri olarak bi zararını görmedim yani.:KK34: hee ayılma sürecini yazmayı unutmuşum :)) ben bütün işlemler bittiğinde ameliyathanede uyanmıştım odaya uyanık çıkmıştım yani.

Son düzenleme:
X