Göğüslerimm://

Ahahahhaha ellerinin bu kadar sifali oldugunu biliyorlar midir acep 😝

bilmiyorlar zavallılar :)))
sen evlenince söylersin artık hem büyüt hem birleştir az da dikleştir siparişi baştan ver ona göre şekillendirsin canım

bilmiyorlar zavallılar :)))
sen evlenince söylersin artık hem büyüt hem birleştir az da dikleştir siparişi baştan ver ona göre şekillendirsin canım

Çamur adam:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Doğurunca büyür diyolar tek tesellim bu hani o zaman da sarkma derdi olmayacak öyle düşün
Ben de çok özeniyorum yav böyle birleşik duruyor falan dekolteden
Ama sütyenle bile birleşmiyor yani 75 ufak napıyım

Hem bazı erkekler ufak seviyor çok takma ufak seveni bulursun

özgüven

erkekler bence kütle endeksine bakmıyor. biz kadınlar gözümüzde büyütüyoruz.

Yani belki haklisindirda ben kendimi gpgus dekoltesi kullanabilir hallerde görmek istiorm.öyle elbiseler varki ancak göğüsün olursa yakisio filan.bilemiyorum gerçekten 75 değilde 85 olablrdi..acikcasi asla dustayken aynada bakamiorum kendime mesela.yok yani meme yok nabim çok pardon hatunlar ayip olduysada

Ufak seveni.d nasil bulcqk .d nasil sevion ona gore cikqlimmi desin. Bu arada cnm sen psikologtun demi.maasin vardır estetik olsana

ayrıca bişey dicem dalga geçmeyin
bence de cinsel hayatın başlamasıyla büyüyor
hormonlardan mıdır nedir
ama öyle aman aman beden atmaz yani
doğum kontrol hapı da kullanıyorum 1 seneye yakındır peh

Ufak seveni.d nasil bulcqk .d nasil sevion ona gore cikqlimmi desin. Bu arada cnm sen psikologtun demi.maasin vardır estetik olsana

o nasıl bi yaklaşım yahu başkalarının yok mu maaşı

ama o da içeride patlar falan diyolar ya ya da ne bileyim öyle silikonum olsa ben çok dokundurtmam patlar falan diye

o nasıl bi yaklaşım yahu başkalarının yok mu maaşı

ama o da içeride patlar falan diyolar ya ya da ne bileyim öyle silikonum olsa ben çok dokundurtmam patlar falan diye

Hayr ben kendi sahsima ve konuyu açan kişinin sahsina munhasir boyle söyledim.bizim maasimiz yok onunla...oda öğrenci bende. Üniversite okuorm 22yasindaym büyüme yok silikondan korkuyorum korkmasamda param yok.yağ enjekte ediliomus onu yaptircam oda 3600 dolar filan falan.yani ev alma komşu al .d :d çok alakasiz DMİ.sinirim bozulduda :d

ay bilmiyordum öğrenci olduğunu kusura bakma

tamam şimdi şişireceğiz de doğum yapınca da şişecek hem ben doktora sorduğumda emzirmede sıkıntı yaratır mı emin olamıyorum demişti :44:

bende kızken çok korkardım meme delisi bir adam denk gelirse ne yaparım diye allah dağına göre kar veriyor galiba eşim hiç umursamaz göğüslerimin küçüklüğünübende alıştım artık önceden çok takardım kafamaama bunda çevre faktörüde var şimdi konu sahibi arkadaşa kırıcı ya da alaycı yorumlar yazmayın koca koca memişleriniz var yazmak kolay tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…