Günde tek öğün diyeti ( omad )

Ben ilk 4 5 yıl önce keşfettim. Sayfamin ilk mesajinda bahsettim, bir kitap araciligiyla. Daha sonra uygulaya uygulaya gelistirdim.
Bugun 11.günüm. Bu yıl ilk kez 11 gün once basladim tekrar yani. Ve 5 kilo verdim gunde yarim kilo gidiyor ilk 14 gün , sonra daha yavasliyor. Tabii yedigin saat, aldigin, yaktigin kaloriler de hizi etkiler

Tek öğün yediğim zaman tatlıyı kısmıyorum bzen sütlü tatlı veya çikolata yiyorum
ben de çoğunlukla öyle yapıyorum ancak son 3-4 gündür mideme çöplük muamelesi yaptığım için en azından birkaç gün temiz beslenmek istedim

Meyveyi unutma, vitamine ihtiyacimiz olacak
yedim canımm az önce bitti yeme pencerem

birşey soracağım öğün saati olarak bitirdğimiz saati yazacağız değil mi

hoşgeldin canımm

Sorun yok tatlım benim. Iceceklerin değil, yiyeceklerin saati önemli. Ama kola yada ayrandan gunde 1 bardak hakkimiz var. Ikisi de kalorili oldugu icin onlari en gec 17.00 de icmelisin. Kahve, cay, soda sorun degil
Ha tamam o zaman birde ben turk kahvesi ictim.. cola ztn icmiyorum fanta icerdim bazen, colayla ayni sey zaten.. ama haftalardir icmiyorum onuda.. soda icerim birde su bugun.. baskqda birsey icmem sanirim.. cok doluyum bogazima kadar oyoe bir hissim var en azindan..

Yemek işim 14.10da bitirdim

öğünüm 13.10--14.10

6 yk kaşığı bulgur pilavı
4 yk hindi sote
4 yk ıspanak
1 avuç leblebi
1 şişe kefir
3 cevizli hurma
3 cevizli kayısı

bugün çok yedim ama doymak bilmedim bi türlü, zaten son 1 haftadır kontrol edilemez bir iştahım var ne yazık ki, ama zamanla azaltacağım inşallah

Ben iki kupa filtre kahve ictim simdi, ama azicik kahveyle demledim. Istahimi bayag kesti. Simdi de sakiz cigniyorum
Tabiiki kola ya da fanta farketmez. Hava sicak dikkat et. Sekeriniz dusmesin diye dedim 1 bardak icin diye. Ama 2.bardak yok

Bu saatte yazmak sacma cunku daha aksam icecekleri var biliyorum. Ama sayfa sahibesi olarak hem örnek hem bilgi amaçlı "Sadece" bugünlük erken paylaşıyorum canlar. Jasminium84 A Arrietty_ tontriko ZeyElif Fit mutlu anne

09.30-11.00
Tereyağ, bal, peynir,zeytin
Yarım ekmek
1 portakal, 1 elma
1 kase sütlaç

13.00
1 bardak bol tuzlu ayran

17.30
1 bardak tuzlu ayran

13.30- 19.00
10 bardak çay
3 küp şeker
Filtre kahve(sade)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…