Günde tek öğün diyeti ( omad )

Anladım canım gayet güzel sonuç kesinlikle sağlıklı kaloriye dikkat ederek beslenip sporu da mutlaka eklemeliyiz saolasin bende bugün menü yazayım buraya
hoşgeldin canımm
Hoşbuldum canım

Günaydin
5gundur hergun tartildim.
Omad yariyor mu diye
-100
+300
+800
-1100
Ile günaydin dedim bugun

Dun erken yemek ve 3litre suya zorlamam demek ki benim icin uygun.

Obur günler en gec 19da bitirip 1-1,5 L su Zor iciyordum.
Hala aktif ve adimlarim 15-18 bin arasiydi.

Bugün ilk ve tek ögünumu is yerinde 12 de yiyecegim . 21 saatlik if oluyor

Günaydın, dün gece yatmadan önce hala bişiler yediğim için bu sabah aç uyandım tabii ki! Diyorum ki bu saatte yesem ertesi güne dayanabilir miyim gün içinde çok açlık vurur mu kafamda deli sorular

Günaydın, dün gece yatmadan önce hala bişiler yediğim için bu sabah aç uyandım tabii ki! Diyorum ki bu saatte yesem ertesi güne dayanabilir miyim gün içinde çok açlık vurur mu kafamda deli sorular
Ramazan da oruc tutmaya aliskin isen bence yapabilirsin. Olay zaten kafada bitiyor

sosyal medyada tek öğünü ısrarla savunan bi doktor var, o akşam açlığının daha zorlayıcı olduğu için tek öğünün 5 gibi yapılmasının en uygun olduğunu söylüyor

ama ben de gün içinde enerjim gelsin diye 3ü geçirmiyorum

sabah yapmaya çalıştığımda hep çok zorlandım bir de

Kim o Dr merak ettim aynı kişiyi mi takip ediyoruz çok doğru söylüyor normalde 6 engeç 7 gibi yerdim de ben deniyorum ya hiç sabahtan oruca başlamamıştım bakalım nasıl olacak.. Erken yatmak büyük nimet böyle zamanda

Mustafa Üye adı canım.

benim akşamlarım zaten çok yğun geçiyor keyifle yemek yemek benim için lüks o yüzden 1-3 arası bir saatte öğünümü yemek bana daha iyi geliyor :)

Mustafa Üye adı canım.

benim akşamlarım zaten çok yğun geçiyor keyifle yemek yemek benim için lüks o yüzden 1-3 arası bir saatte öğünümü yemek bana daha iyi geliyor :)
Ben 5-7arası yiyorum tek öğün yediğim zamanlar öylesi bana iyi geliyor, bugün yaptım bir hata yarına düzeltirim inşallh

Ben 5-7arası yiyorum tek öğün yediğim zamanlar öylesi bana iyi geliyor, bugün yaptım bir hata yarına düzeltirim inşallh
hata olarak düşünme canım 2 öğünde yersen sıkıntı olmaz hatta bence saat 4-5 gibi 2. öğününü ye yarına da ilk öğününü 4-5 gibi yapar düzene sokarsın kendini

Bugün de diyetime sadık gidiyorum :) aklımda hep o beğendiğim şort var.
İçinde güzel görünmek istediğim bir de bikini var :))

Bugün de diyetime sadık gidiyorum :) aklımda hep o beğendiğim şort var.
İçinde güzel görünmek istediğim bir de bikini var :))
Bence başarırsın amaa eminim böyle de harika gözüküyorsundur çokta kendini düşürme yahuu bende fercelerin içinde karnımı içime çekmeden yürüyebilmek istiyorum insanların AA bebiş mi geliyor sorularını duymak istemiyorum!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…