Günde tek öğün diyeti ( omad )

Ben ilk 4 5 yıl önce keşfettim. Sayfamin ilk mesajinda bahsettim, bir kitap araciligiyla. Daha sonra uygulaya uygulaya gelistirdim.
Bugun 11.günüm. Bu yıl ilk kez 11 gün once basladim tekrar yani. Ve 5 kilo verdim🙂 gunde yarim kilo gidiyor ilk 14 gün , sonra daha yavasliyor. Tabii yedigin saat, aldigin, yaktigin kaloriler de hizi etkiler
11hunde mı 5 kılo verdınız
2 gün önce sabah aç karnina 70.0 kiloydum. Şimdi dayanamayıp tartıldım. Ki su ve kahve ictim, 69.6😃
Kac gun oldu başlayalı bnde haftaya başlamayı düşünüyorum bakalım😇
Ama yarın IU diyetine geciyorum kizlar affedin😑 3 gün şok yapmam lazım. Yine buralarda olacağım ve geri döneceğim❤
Detaylı anlatırmısınız nasıl bı dıyet türü kac gun ve ne kadar verıyorusnuz

Benim bildiğim iceriğinde şeker yoksa içilebilir. Krema konusu muallak. Bir grup yağ olduğu için içilebilir diyor bir grup katkı olduğu için krema katılmamalı diyor. Eğer sade icecekseniz hiç sorun yok :) açken beni kahve kurtarıyor 😆🙈
İkisi bır arada 😌😌ıctıgım zmn. Bnı tok tutar sondan sormuştum

Aamine Aamine evet tek öğün diyetiyle 11 günde 5 kilo verdim canım.
Şimdi IU diyetindeyim, bugun basladim.
IU diyeti sabah 1 elma,büyük, öglen 2 tatlı patates ama buralarda yok o yüzden hasl.patates veya haslanmis pirinc yiyorum bir buyuk kase. Aksam sutlu protein icecegi, migroslarda var.🙂

Aamine Aamine evet tek öğün diyetiyle 11 günde 5 kilo verdim canım.
Şimdi IU diyetindeyim, bugun basladim.
IU diyeti sabah 1 elma,büyük, öglen 2 tatlı patates ama buralarda yok o yüzden hasl.patates veya haslanmis pirinc yiyorum bir buyuk kase. Aksam sutlu protein icecegi, migroslarda var.🙂
Mükemmel hemen başlamalıyım 😍
Kac gun yapacaksınız lU dıyetını kac kılı verdıyor

X