Günde tek öğün diyeti ( omad )

ben daha önce karatay yaptığım için umutluyum birde hergün tartılmak beni motive ediyo kaçamak yapmamı engelliyo bakalım . bende diyeti bıraktığım zaman aşırı yiyorum verdiğimi öylece alıyorum ölçülü yemeyi öğrenemedim
ben de öyelyim ne yazık ki :KK43:
güzel kilo veriyorum ama sonrasında koruma konusunda dibe vuruyorum

ben de öyelyim ne yazık ki :KK43:
güzel kilo veriyorum ama sonrasında koruma konusunda dibe vuruyorum
ben bundan 6 ay önce 58 kiloydum nerdeyse ama nasıl bu hale geldim anlamıyorum aslında sebebi belli ama bu sefer verirsem inşallah dikkat edicem çünkü sonrası daha uğraşmalı bu sefer inşallah başarırız

ben bundan 6 ay önce 58 kiloydum nerdeyse ama nasıl bu hale geldim anlamıyorum aslında sebebi belli ama bu sefer verirsem inşallah dikkat edicem çünkü sonrası daha uğraşmalı bu sefer inşallah başarırız
inşallah kalıcı olarak verirsiniz :KK60:
aslında şanslısınız yerleşmiş kilo değil şu anda aldıklarınız, çabuk verirsiniz bence

Bugünkü öğünümü şimdi yaptım dün saat 4 ten beri bişey yememiştim ama hiçte acıkmadım ilginç ama.bugün yine sürpriz gelişen bri yemek olayıyla öğünümü yaptım zaten diyete başlanınca hep olmadık zamanlarda davetler olur :) inşallah eve gidince abartı yemem.taze fasulye ve salata yedim gelişmeleri yazarım...

Ben de 2 gündür tek öğün yapıyorum ama gr bile oynamadı ki bana tek öğün çok iyi gelirdi 😔
Acaba akşam yatmadan kefir içiyorum o mu etkiliyor ya da 3 ü 1 Aradaya dadandım bu ara ondan mı?

genelde tek ögünde bugün yine dinledim bi doktordan öğün dışında su şekersiz çay ve kahve dışında tüketilenler kilo verimini engelliyormuş belki ondandır ben öğün dışında bu dediklerimden başka yememeye dikkat ediyorum ama siz uzun süredir yapıyosanız vücut kendini korumaya almış olabilir belki kilo da degişiklik yoktur ama sıkılaşıyosunuzdur

genelde tek ögünde bugün yine dinledim bi doktordan öğün dışında su şekersiz çay ve kahve dışında tüketilenler kilo verimini engelliyormuş belki ondandır ben öğün dışında bu dediklerimden başka yememeye dikkat ediyorum ama siz uzun süredir yapıyosanız vücut kendini korumaya almış olabilir belki kilo da degişiklik yoktur ama sıkılaşıyosunuzdur
Uzun süredir yapıyordum çok da güzel kilo verdim ama son 1-2 haftadır yapmıyordum
Ama dediğiniz gibi şekerli kahve engel oluyor olabilir bugünden itibaren içmeyeceğim bakalım

Merhabalar. Ben geçen sene omad diyeti sayesinde 62 kilo oldum. Şu an 70 kiloyum bu arada baskül bozuldu bu geçen haftaki kilom...
Bugün yine başladım bakalım dilerim uygulayabilirim.
Hedefim bu diyeti 14 gün yapmak, 14.gün eczaneye gideceğim 🙂

Merhabalar. Ben geçen sene omad diyeti sayesinde 62 kilo oldum. Şu an 70 kiloyum bu arada baskül bozuldu bu geçen haftaki kilom...
Bugün yine başladım bakalım dilerim uygulayabilirim.
Hedefim bu diyeti 14 gün yapmak, 14.gün eczaneye gideceğim 🙂
süper hep beraber yapalım motive oluruz ben bayrama kadar yapmayı planlıyorum ilk hedefim 65 sonrası 55 inşallah

günaydınnn.Dün tam tek öğün yapamadım 1 buçuk öğün gibi oldu malesef tatlı ve pasta yedim ama aralarda sıvı dışında bişey tüketmedim şükür 6 lı rakamları gördüm bu sabahki kliom 69,9.Kilo verdikçe motivem artıyo ve daha dikkat ediyorum ama haftasonu geldi nasıl olur bilmiyorum

günaydınnn.Dün tam tek öğün yapamadım 1 buçuk öğün gibi oldu malesef tatlı ve pasta yedim ama aralarda sıvı dışında bişey tüketmedim şükür 6 lı rakamları gördüm bu sabahki kliom 69,9.Kilo verdikçe motivem artıyo ve daha dikkat ediyorum ama haftasonu geldi nasıl olur bilmiyorum
tebrik ediyorum vallahi
ben pes ettim yaa 3 gün tek yaptım gr oynamadım :KK43:
ama yarından itibaren sabah yiyerek tek öğün yapacağım bakalım fark olacak mı

devam ediyorummm ama haftasonu biraz bozdum o yüzden 70 çıktım bu sabah. ama devammm ediyorum inşallahh bayrama kadar 66 hedefime ulaşıcam.Yarınn sabah yazarım inşallah
hadi inşallah
ben de yılmadan devam ediyorum
3ü biraradayı bıraktım
şekerli içecekler içmemeye çalışıyorum
hala gr oynamam yok ama devam edeceim inşallah bi yerde kırılacak direncim

X