Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ayy harika olmuşlar. İşte en doğrusu bu kendi harçlığıyla kendi seçerek almaları. Sizin geçen yıl neydi öyle? Vakko çantalar eşarplar tam takım kahvaltı setleriii
hiç deme valla sinir krizine soktular geçen sene beni her ay hediye alıyorduk ayyy

Ametist eğitimci, sepya da kitap yapımı resimleme vs işleriyle uğraştığından o da eğitim emekçisi. Yesa da eğitimci . Hepsinin öğretmenler günü kutlu olsun
Teşekkür ederim Ceycey senin, annenin ve burada ki tüm eğitimcilerimizin öğretmenler günü kutlu olsun

Ben de üniversitede garnier yüz yıkama jelini kullanarak kaliteli ürün kullandığımı zannedip havaya giriyordum
Banyosunda gördüğüm herkesi uyarmak istiyorum kendine bunu yapma etme demek istiyorum. Basen olmuyor tabi

Ay indirim mesajı gelir gelmez buraya koştum kızlar Siteyi bi' açışım vardı ki sormayın, dedim hemen beybilere haber vereyim. Az değil, 100 TL birden düştü Kaptım hemen bir tane hiçbir şey okuyamadım ama sayfalarca yazmışsınız yine maşallah ya

hayırlı olsun canım çok iyi yapmışsın

Günaydın kızlar. Aramızdaki eğitimcilerin ve eğitime emek verenlerin öğretmenler günü kutlu olsun
Tünaydınnnn... Teşekkürler beybimSon yıllarda home office çalışsam da kutlanmaya değer buldum kendimi senin ve diğer görllerin de öğretmenler günü kutlu olsun

Ametist eğitimci, sepya da kitap yapımı resimleme vs işleriyle uğraştığından o da eğitim emekçisi. Yesa da eğitimci . Hepsinin öğretmenler günü kutlu olsun
İvit, asgari ücret alan bir Türkçe öğretmeniyim yaşasınnnn Kendimi kitap yazımına, resimlemesine vurdum

Bu arada kelimenin fiil kökü öğretmek olduğu için Nisa da öğretmen, bize bir sürü şey öğretti

Bize hep 450 civarı geliyor. 380 falan da su .
Saçma sapan bir yere doğru gidiyoruz! Eskiden yaz aylarında 10 TL'yi geçmeyen doğalgaz faturası son iki senedir 100'ün altına düşmedi. Kullanım oranımız aynı. Elektrik, su, internet, cep telefonları, Kablo TV derken zaten hapı yutuyoruz; buna da yaşamak diyoruz!

Ben 4 yıl asgari ücret altına çalıştım devlet de. Ama harika öğrencilerim oldu . Hala arar sorarlar.

120 tl Ocak doğalgazı 580 de ev doğalgazı geldi ki daha kış da başlamadı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…