Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ah bir dakika her şeyden önce benim sevgilim hayatımın aşkı love yani aşkım dünyanın en yakışıklı ve en yetenekli aktörü canım sözlüm Robert Pattinsonımın o güzel kafasımı oTabii ki iptal iptal iptal yani Ahmetsu please

Ilk mi senin de bu furyaya girişin
Zerre ürün bilgim yoktu ha koca yazda müsait olduğum gecelerde ders çalışır gibi gelip okurdum sabahlara dek hey gidi...ki inanılmaz kosturmacali bi dönemdi benim için
Oha ben şok Aşko ben seni bayağı az da olsa ilgili bilgili olup burada cila attın sanmıştım

Ilk mi senin de bu furyaya girişin
Zerre ürün bilgim yoktu ha koca yazda müsait olduğum gecelerde ders çalışır gibi gelip okurdum sabahlara dek hey gidi...ki inanılmaz kosturmacali bi dönemdi benim için
Aynen ilk girişim, öncesinde sadece yıkama ve nemlendirme yapıyordum. Onu da hergün değil he sonra dedim bu böyle olmaz bişeler yapmam lazım. Araştırma yaparken bu topiğe denk geldim ve başladım okumaya. Sonra baktım okurken herkesi tanıyormuşum gibi hissettim ve yazmaya karar verdim

Bakımla hep uğraştım ben aslında ama doğru içerik ve doğru ürün olayını tam çözemediğim için cok etkiler almıyordum
Artık sey diyordum bi nemlendirici yeter cok bi fark olmuyor herşey reklam kafasindaydim...ve bu kore bakimlarina bakiyordum bi sürüüü ürün asla bi fark yaratacaklar gibime gelmiyordu
Önceden bi sürü ürün dediğim şu an gözümde o kadar az ki

Ohash Ezhel Nerden nereye. Nerelerden nerelerden geldik buralara Nerden nereye hiç sorma ya. Nerden nereye bilmezdim böyle olacağını

Fikirlerini de yaz ama daha fazla . Sadece okuma lütfen. Sebbom da yeni öğreniyor cilt bakımını ama ürünler bile öneriyor

Fikirlerini de yaz ama daha fazla . Sadece okuma lütfen. Sebbom da yeni öğreniyor cilt bakımını ama ürünler bile öneriyor
Ben henüz o aşamaya gelemedim ben normal hayatımda da çok konuşkan biri değilimdir, belki de ondan çok fazla yazmıyorum. Ama daha fazla katılmaya çalışırım

Ben de çevreme göre her zaman ilgiliydim ama kendi çapımda tabi mesela çıtır zamanlarımda yüzüme dove sabun kullanıyordum düşün (çok bakımlı olduğumu düşünerek ) burdaki kişilerin yaptığı çoğu hatayı ben de yaptım. Şimdi de toparlamaya çalışıyorum işte

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…