Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben de üniversitede garnier yüz yıkama jelini kullanarak kaliteli ürün kullandığımı zannedip havaya giriyordum

Ben de üniversitede garnier yüz yıkama jelini kullanarak kaliteli ürün kullandığımı zannedip havaya giriyordum
Ben üniversitedeyken biraz süslüydüm, özellikle hazırlıktayken. Hatta bi hoca saçlarıma iltifat falan etmişti (şu an 5 numara saçı olan kadınım ) sonra kapandım ve yavaş yavaş azaldı süslülüğüm. Hatta bi ara pasaklı sayılabilecek kadar salmıştım. Sonra toparladım kendimi, dedim kendine gel daha yaşın kaç senin. Şimdi dikkat ediyorum

Simdi hangi ürünleri kullaniyorsun

Simdi hangi ürünleri kullaniyorsun
Yves rocher yağ bazlı, bioderma yıkama jeli, benton yeşil çay tonik, she vec hyaluronik, the ordinary azelaik, peptit ve göz çevresi serumu, nemlendirici olarak cerave ve effectha var. Güneş kremi la roche. Tabi bi de drun verdiği kremler var. Ama 2 haftadır daha minimal tutuyorum rutini, peptit ve göz çevresini kullanmıyorum, enzim de yapmıyorum, azelaik asiti de azalttım.Biraz toparladı elma yanaklarım

Ohh güzellik olsun ❤

Aynen boynumdaki chain Bana kekosun diyorlar hep altın zincirimle gezerim hep Sana hapis şoku hiç tahmin etmeyeceğin tarzda biriyim görl
Tarz değil bebeğim tarz değil mevzu
onu demiyorum ki ben tarz ne olursa olsun bir insan havalıysa cekiciyse en salaş tarzda bile bu böyledir nokta
Aura diyorum frekans diyorum

Okulda hediye yasak . Ama kız 2 öğretmenine kendi harçlığıyla maddi değeri olmayan ama elleriyle seçtiği kupa ve kar küresi aldı.içlerine notlar yazdı süsledi. Sevinçle gitti okula.
ahsende şuan ceylan gibi sekiyor öğretmene öyle bir not yaptı ki düğün davetiyesi gibi oldu
şu hediyeyi ahsen kendi harçlığıyla aldı bu arada
benim öğretmenim ben almalıyım dedi
yaptığı not ve süslemeleri gösteriyorum hemen

Ayy harika olmuşlar. İşte en doğrusu bu kendi harçlığıyla kendi seçerek almaları. Sizin geçen yıl neydi öyle? Vakko çantalar eşarplar tam takım kahvaltı setleriii

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…