Anket Hangi Okul Döneminize Geri Gitmek İsterdiniz?

Hangi Okul Döneminize Geri Gitmek İsterdiniz?

• Anaokulu

OY: 4 2,9%
  • İlkokul

OY: 17 12,2%
  • Ortaokul

OY: 27 19,4%
  • Lise

OY: 72 51,8%
  • Üniversite

OY: 25 18,0%
  • Yüksek lisans

OY: 1 0,7%

• Ankete Katılan
    139
  • Anket Kapalı .
tabıı kı de lıse...
sımdıkı kocamla da o yıllarda aynı sınıftaydık...

üniversite yıllarıma dönmek isterdim ( o zaman okul bitsin diye söylenir dururdum ama en güzel günlerimmiş meğer(

ben bir çoğunun aksine dada eski yıllara ilkokul dönemine dönmek isterdim.. herşeye sil baştan başlamak için...

lise lise lise bidaha lise :) hala konuşuruz arkadaşlarla keşke geri dönebilsek die hayatı ilk öğrendiğiniz herşeye adım attığınız dönem lise dönemidir bence şuan üniversite okuyorm ama lise başka :))

okurken biran önce bitsin diye bakıyorsunuz bittikten sonra çok arıyor insan yani kendi adıma konuşayım ben lise isterim ama üniversite de göz ardı edilemez çok özledim okul yıllarımı
bence en güzel meslek ne diye sorsalar hiç tereddüt etmeden öğrencilik derim a.s.

ilkokul yıllarıma donmek isterdim
dert yoktu, tasa yoktu, sınav yoktu, cocukluk cok guzeldı
teneffuslerde oynadıgımız dansa daveti bile özluyorum

yıllarca aaah lise yıllarım dedim durdum. tamam süperdi ama geçmişe özlem duyup durmak hata. artık vazgeçtim. gelecek yıllarım onlardan daha güzel olmalı. niye geçmişe dönmek isteyeyim ki...

hepsinin yeri ayrı benim için ya,hepsini ayrı ayrı illerde okuduğum için ben hepsine geri dönmek isterdim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…