Anket Hangi Okul Döneminize Geri Gitmek İsterdiniz?

Hangi Okul Döneminize Geri Gitmek İsterdiniz?

• Anaokulu

OY: 4 2,9%
  • İlkokul

OY: 17 12,2%
  • Ortaokul

OY: 27 19,4%
  • Lise

OY: 72 51,8%
  • Üniversite

OY: 25 18,0%
  • Yüksek lisans

OY: 1 0,7%

• Ankete Katılan
    139
  • Anket Kapalı .
ilkokul dönemimde içene kapanık bir çocuktum değiştirmek için o döneme dönmek isterim

ben üniversitedeki zamanlarımı çok özlüyorum yurtta kaldığımızda yapılan muhabbetleri, yatağımı bile çok özledim.senağlama

geçen lise fotolarıma baktım en güzel zamanlar onlarmış yaa
üniversite için böyle hissedemedim ama

ilkokul günlerime, hayatımın en mutlu dönemine,çok ama çok mutlu geçirdiğim çocukluk yıllarıma dönebilsem ne olur..

Üniversite yıllarıma tekrar dönmek isterdim, çok güzeldi, okul arkadaşlarımı çok özlüyorum

lise yıllarıma geri dönmek isterdim ahhh ahhhh ne günlerdi onlar keşke yine aynı arkadaşlar aynı sınıf aynı okul kısacası aynı ortam olsaydıda liseyi baştan okusaydım

ortaokul zamanları çok güzeldi kaydirigubbakcemile2
ama üniversite gibisi yok bence, kendimi en rahat ve özgür hissettiğim okul üniversitemmm Şeniz

herkes genelde lise diyo ama ben suanda lisede okuyorum ve ortaokula dönebılmek ıçın herseyımı verırdım çok güzel dostluklarımız vardı hala devam edıyor ama eskısı gıbı deıl malesef(

üniversiteesırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeymezun olalı daha 1 ay olduuu ama özledim bileesenağlama

üniversite yıllarıma dönmek için neler vermezdim neler...hala rüyalarıma girer...evim,odam,ev arkadaslarım,okey partileri ,vize,final haftası uzayan sohbetler ...duygulandım valla:çok üzgünüm:

tam lise 2 ve lise 3e dönsem o eğlenceli yılları birdaha hiç yaşamadım ahhh ahhhh

Lisenin son iki yılı, hayatımın en yaşanmaya değer yıllarıydı.
Keşke geri dönebilem...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…