Hem sevmek hem boğmak isteyenler...

elidada

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2009
703
2
karşısındaki erkeği hem sevmek hem boğmak isteyen var mı? bunu hangi durumlarda yapıyorsunuz hepimiz aynı durumda aynı şeyi mi düşünüyoruz acaba?CADIARZU

Nasıl bir çelişkidir bu yaa...mafoldumben
beni sinir ettiği kavga zamanında boğmak istiyorum ama yapamam tabii ki kıyamam yavruşuma opuyorumnanaktan
kavga etmediğimiz zamanlarda zaten onu deli gibi seviyorum

yeterki abuk subuk şeylerden kavga olmasın:Saruboceq:
4 sene oldu artık kavga ile bir yere gelinemiceni anladığımız için huzuru arıyoruz artık

bendede oluyor bazen sevigmden bile böyle sıkıp içime sokasın geliyor hani küçük kızlar bebklerini severken olurya hırpalarya aynen öyle yapasın geliyor buda çoşkudan olsa gerek bezen kabarıyor duygular. bazenden kızınca oluyor

:) böyle durumlarda insan ne hata ettimde bu adamlayım diyo bazende şükrediyor onlayım diye...

Ay benimde böyle bazen güllüm ballım oluyoruz bazen ümüğünü sıkasım geliyo :roflol:

bazen çık üstüne tepele diyor seytan bazen çocuk gibi sefkat göstermek istiyorsun.

cnm günlerdir bunu kendime soruyorum... çok sevdiğim için mi böyle çabuk kırılıyorum ona böyle sinir oluyorum... içimden kafasını koparmak çiğnemek geçiyor... sanırım sevgiden bu nefret.. çok üzüyor bazen.. aslında yaptiği bişi yok ha.. ufacık bi lafı sinir ediyor.. çok sinirleniyorum ona bu aralar.. o da üzülüyor ne bu sinir diyor.. ama elimde değil nasıl baş edecem bilmiyorum

aa bu laf aynen benim için geçerli!

bazen evin koridorlarında yürürken bile elinden tutuyorum,yolda durup dururken kenara çekip öpüyorum,öyle bir sevgi var.

ama bazen kavga ettiğimizde dayanamıyorum çok fena tırnaklıyorum kötükedihüso

geçen gün kanattımda acık.. :kedi:

aradan bir hafta geçincede bu kimin tırnak izleri diye kavga çıkarıyorum,valla billa senin diyor ama o izlere yenisini ekliyorum,sonra aklım başıma geliyo ama o zarar görüyor sanırım kendimi affettirmek için ona sağlık sigortası yapmam gerek kaydirigubbakcemile3

bazen boynundan makas alıyorum,sert aldığım için iz kalıyor,birkaç saat sonra gördüğümde kime öptürdün boynunu diye akşama kadar kafasının etini yiiyorum..

ama napıyım o da beni kıskandırmak için hikayeler uydurup şakalar yapmasın! :eek:klava:

cnm günlerdir bunu kendime soruyorum... çok sevdiğim için mi böyle çabuk kırılıyorum ona böyle sinir oluyorum... içimden kafasını koparmak çiğnemek geçiyor... sanırım sevgiden bu nefret.. çok üzüyor bazen.. aslında yaptiği bişi yok ha.. ufacık bi lafı sinir ediyor.. çok sinirleniyorum ona bu aralar.. o da üzülüyor ne bu sinir diyor.. ama elimde değil nasıl baş edecem bilmiyorum

bencede çok sevildiğinden oluyor.sevmediğin bi insan olsa takmazsın bile.neden kadınların sevgi dozunu ayarlama cihazı yok yaopuyorumnanaktan

bencede çok sevildiğinden oluyor.sevmediğin bi insan olsa takmazsın bile.neden kadınların sevgi dozunu ayarlama cihazı yok yaopuyorumnanaktan

kaydirigubbakcemile3 harbiden yaa sevgi dozumuzu bi ayarlayabilsek problem kalmıcak... bugün akşam konsere gidecez konserin ortasında gırtlağına yapışmam umarımmm kaydirigubbakcemile3

Erkeklerin geninde var bu herhalde, kadının üzerinde oynadıkları oyunlardan bir tanesi..hem sevimli ol hem deli et

kaydirigubbakcemile3 harbiden yaa sevgi dozumuzu bi ayarlayabilsek problem kalmıcak... bugün akşam konsere gidecez konserin ortasında gırtlağına yapışmam umarımmm kaydirigubbakcemile3

haklısın :)) keşke erkeklerin kullanım kılavuzu olsa ama :)

kullanma klavuzları bile olsa kesin uymaz onlar bizi anlamadıklarını bi onları anlamadıgımızı söylüyoruz.ne gairibiz ya

kullanma klavuzları bile olsa kesin uymaz onlar bizi anlamadıklarını bi onları anlamadıgımızı söylüyoruz.ne gairibiz ya

arada bir fark var ama biz gerçekten anlamıyoruz, onlar işine gelmediği için anlamıyor numarası yapıyorlar böylelikle olaydan sıvışmalarıda kolay oluyor..

aynen su an ıkı gundur bogmak ıstıyorum onu ,kendısıne de dıyorum ,oturup konusuyoruz ama yıne de bogmak ıstıyorum .. kötükedihüso

ama yıne de evde odadan odaya gecerken bıle elını tutuyorum yanına oturup öpüyorum ama yıne de bogmak istiyorum..laelaelaelaelae

arada gelıyorlar boyle kaydirigubbakcemile3

X