Hep birlikte eğlenerek zayıflıyoruz

kaklıç ekmeee ne .
hiç duymadıydım .

az yemişsin . öğlen ne yedin şekerim .
akşam ne yiycen .

eve gidince ben de bulgur pilavı ve yoğurtd yedim

sonra az pankek kalmış ondan yedim biraz
az fıstık
ceviz
kıymalı patates yemeği yaptım .

böyle . çook yorgunummm.
uyuycaağğmm
ama işler de çok
Oglen cocuklara erişte pilavı yaptim bikac tatli kaşığı yedim

Arada
Daga çıktık ormana orda azıcık kuruyemiş ve çay

Akşam
1 kase mercimek çorbası
2 corba kasigi mantı
2 corba kaşığı ispanak yemeği

20210407_165501.jpg
Bu da size bugünkü dağ gezisinden biraz oturduk 1 satten fazla da yürüdük, cocuklar papatya topladı.
Azıcık hava alalım dedik oyle istee

Sonra pesimi bırakmadı hakaretler bir gorsen komikti yani benim için üstüne alinmiş canımcim yazıp durdu yazıp durdu bunalttı ben cevap vermedikçe yazıyor cevap vermedikçe yazıyor evet övdüm çok begendigin bir süpürgeyi onu ilgilendiren bisey de yoktu yani çocukça bişeydi zaten ama pesimi birakmadi😁😁😁 sanırsam beni çok sevdi😁😁😁😁
Canim neler neler gelmiş basina boyoe, yani insan kendini bilse bile karsisindakini bilemiyor iste neyseki yeni hesap acmissin😊
Eki Görüntüle 2819801
Bu da size bugünkü dağ gezisinden biraz oturduk 1 satten fazla da yürüdük, cocuklar papatya topladı.
Ohhh miss gibi dag havasi

Kizlar msjlari okudum yazamadim ayri ayri, mektuplar konusulmus, seksenler doksanlar😊ben doklar kusagi oldugum icin o donemle.ilgili seyleri cok ozluyorum bizim burada bir cafe var ici 90 lara gore dosenmis han i o donemde yedigimiz cikolatalar falan danteller eski bavullar turk filmler resimleri dikis aletlerinden masalar yani anlatamam.bayyiliyorum oraya, servis ederken annelerimizin fincanlarindan geiriyorlar hersey harika😊 seksenler dizisini de bazen izliyorum cok guzel yaaa😊

Kizlar msjlari okudum yazamadim ayri ayri, mektuplar konusulmus, seksenler doksanlar😊ben doklar kusagi oldugum icin o donemle.ilgili seyleri cok ozluyorum bizim burada bir cafe var ici 90 lara gore dosenmis han i o donemde yedigimiz cikolatalar falan danteller eski bavullar turk filmler resimleri dikis aletlerinden masalar yani anlatamam.bayyiliyorum oraya, servis ederken annelerimizin fincanlarindan geiriyorlar hersey harika😊 seksenler dizisini de bazen izliyorum cok guzel yaaa😊
Aynen katılıyorum canim sana seksenler izlerken içim giderek bakıyorum o yıllara saf temiz yıllardı 80 ve 90 yılları

Akşam yemeğini yazamadan unutup uykuya dalmışım kızı sütten kestiğimden beri çok uyuyorum öncesinde hiç uyumadiğimı farkettim ama hiç uykumda gelmiyordu ilginç Rabbim güç kuvvet veriyor demekki
Akşam yemeği
Fırında balîk
Salata
Bir dilim ekmek
Çay

Babam ablamla benim stüdyo da resmimizi çektirir, bayram kartı olarak yollarmis. Akrabalara gittiğimizde hep gösterirler
Canim babam.
:KK68:
Bu da güzelmiş..Harika hatırlar...
ne güzellll
evlenmeden önce sene 1999
cep telefonumuz yok . kimsede yok .
yurt dahilisini arardı.
bi dünya birikmiş ankesör kartı var .
öbek öbek . saklıyoruz . jeton
sonra telefon aldı. elden düşme. öyle eski ki. onunla aradı yurdu
sonra bi dünya mektup var . mektuplaştık.
yıllarca.
ben de cep telefonu aldım . arama yapabilen . mesaj atan ama kontürleri hortumladığından hemen kontür biten
sonra aval aval bak yani.
mektuba devam .
:KK53:

bi sürü mektup vardı.
kavgaları da mektuplarla yapardım .
o da kendini savunur yazık garibim . ama bana çene yetiştiremez o . sıkar yani.

benim yazdığım mektupları kaynanam okumuş biz evlendikten sonra. evde bıraktıydı. dolabında. özeli yani ne okuyorsun .
benden soğudu kadın . soğuktu hepten deepfreeze oldu:halay::halay::halay:
Anamm ne fenaaa..İnsan utanır azcık..Okusa da itiraf etmez hem suçlu hem güçlü..
gerizekalı (afedersin)

okumuş bi de geldi oğluna söyledi.
ben de 3 yıllık evliyim ve doğuma girmişim . ilk çocuğa.
doğumhane kapısında söylemiş .
vah vahhhh. tüh tühhh. bu neymiş diye. :KK53: :KK53: :KK53:

beyin özürlü.

terbiyesiz ne okuyorsun . meraklı melahat . meraklı taze. meraklı minik.:KK53::KK53:
Zamanlama da harikaa:confused:
Sen almadın ben verdim :KK53:
Ne fenasınnnnn:confused::KK53::KK53::KK53:
Çok güzelmiş afiyet olsunn
@Safransari

o bayanın aynı markasının bi üst modeli sanıyorum .bunu beğendim. kafam allak bullak ama . bu güzel sanıyorum .

sersum sersum da baksın . o bu markayı kullanıyordu
Benimki irobot canım bu değil..
Yokk kız tövbe billah bidaha aman aman benden uzak dursun😁😁😁😁😁😁
Senin robotonu alıp sedata kaçan asumanla da ilgin var mı bakemmm:KK53::KK53::KK53:
Eki Görüntüle 2819801
Ohhh misss....

X