Saç Uzatma Yöntemleri hindistanceviziyağı ve sıkıntlı saç uzatma serüvenim

bu günkü bakım zeytinyağı ve soğan suyu
soğansuyu saçımı acayip yumuşattı pamuk gibi oldular resmen:KK70:

ayni senin durumunu yasamistim ve pisman olmustum. sonradan sacimi uzatmak icin ugrasmistim bi suru sonradan dusundum dedim ki ben saclarimi kestirmeden once kirik uclari onarmak icin yani daha saglikli buyumesi icin bu kadar ugrassaydim hem sacimi da kestirmemis olucaktim uzun saclarim olucakti yani sonuc olarak ben kestirme derim sonradan pisman olma ihtimalin yuksek kendimden ornekleyerek soyluyorum canim umarim azcikta olsa kafanda biseyler belirmesine yardimci olmusumdur :) :)
çok teşekkür ederim yorum için dediğiniz gibi kesim yaptırmak yerine bakım yaparım uzatmaya ayırdığım zamanı bakıma ayırmış olur hemde uzun saçlarım olur:KK70: kestirseydim büyük pişmanlık yaşıyacaktım
ama şey düşünüyorum 3 4 ay da bir 2 cmyı geçmicek şekilde kestiricem yoksa rahatlayamam
çevremdekilerde kestir kestir diye gazlıyolar az kalsın aklıma esip kıyacaktım saçlarıma

Gerçekten iyi bir kuaför biliyorsan aldır derim kırıklarını, hasarlı saç daha yavaş uzuyor, gitgide incelip kötü duruyor uçlara doğru saç.. Benim kuaförüm kuru kesim yapıyor kırık alacağı zaman gerekirse 30dk uğraşıp boyunu kısaltmadan temizliyor. Kestirmeye karar verirsen iyice tembihle kuaförünü kuruken aldırmak istiyorum boyu mümkünse hiç kısalmamış gibi dursun de üstüne basa basa..
dediğiniz gibi 3 4 ay da bir 2 cm olmak üzere çok güzvendiğim bi koföre kestiricem en mantıklısıda bu birden 10 cm gitmesi demek bi tramva daha geçirmem demek azar azar kurtulıcam kırıklardan

çok teşekkür ederim yorum için dediğiniz gibi kesim yaptırmak yerine bakım yaparım uzatmaya ayırdığım zamanı bakıma ayırmış olur hemde uzun saçlarım olur:KK70: kestirseydim büyük pişmanlık yaşıyacaktım
ama şey düşünüyorum 3 4 ay da bir 2 cmyı geçmicek şekilde kestiricem yoksa rahatlayamam
çevremdekilerde kestir kestir diye gazlıyolar az kalsın aklıma esip kıyacaktım saçlarıma
Haha en azindan icin rahatlar bir iki cm kestirince icindeki kestirme istegi gitmis olur sende rahatlarsin boylece daha az zararla atlatmis olursun hem

bugünde soğan suyu kürü yaptım
kafama göre takılıyorum henüz düzenli yaptığım bişey yok

IMG_20160117_190249.JPG
29aralik gibi sacimi kestirdigimi solemistim ama foto atmamistim ayin 30 yani aralik 30 da 5 cm kadar kisaltilmis hali pek belli olmasada one aldigimda farkedebiliyorum hatada iki kere birini yag birini sogan olmak uZere iki kur yaptim tam bi aysonra yani yarin yeniden foto aticam

PhotoGrid_1450037928045.jpg

IMG_20160117_190249.JPG
buda ikisi arasındaki fark işallah kısa sürede toplar saçım kırıkların 100 de 70 i gittiay burayla ilgilenmediğim için vicdan azabı çekiyorum resmen :KK43::KK43:

Eklentiler

• IMG_20151113_174452 (1).JPG
    IMG_20151113_174452 (1).JPG
    23,9 KB · Görüntüleme: 113
ilk defa bu kadar net anlayabiliyorum uzamayı birazdan foto atarım kurutim saçımı

ilk defa bu kadar net anlayabiliyorum uzamayı birazdan foto atarım kurutim saçımı
O ciZgilideki eski hali dimi asagidaki gecen ay kestirdigin zamanki hali yenisinide birazda. Atacaksin dimi ay keske cizgili giyseydin yine bakim.merak ettim

O ciZgilideki eski hali dimi asagidaki gecen ay kestirdigin zamanki hali yenisinide birazda. Atacaksin dimi ay keske cizgili giyseydin yine bakim.merak ettim
ewet ewet ay o çizgili olan çook dar eski zaten giymekte zorlaıyorum yarın çarşıya çıkınca adam gibi çizgili bişey alıcam o zaman tekrar çekerim hep o çizgiliyle devam edeim artık

IMG_20160117_190249.JPG
IMG_20160117_190157.JPG
üsteki bir ay onceki alttaki şimdiki hali ay valla saçlarımı önüme alınca ilk defa uzadığını hissediyorum kestirdiğim içinmi bilemedim ama çok mutluyum :KK49::KK49:ama ne kadar uzadığını kestiremiyorum sizcede uzamışmı yoksa uzamamışmı bence en az 2 cm uzadı saçlarım

X