Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

:sm_cool: Merhabalar kızlar; sonunda 1 kilo daha indi ve verdiğim kilo sayısı 16 oldu.şuan 69 kilodayım ve 9 daha vermem lazım çogu gitti azı kaldı çok şükür.Bebetocum verdiğin moral için çok teşekkür ederim:teselli:,evdeki tartımda tartılıyorum artık.Senin daha önce yazdıgın yorumlarını ve diğer uygulayanların yorumlarını okuyarak karar vermiştim bu diyete başlamaya iyiki de başlamışım.Düşünen arkadaşlar var ise bence yapın.

:sm_cool: Merhabalar kızlar; sonunda 1 kilo daha indi ve verdiğim kilo sayısı 16 oldu.şuan 69 kilodayım ve 9 daha vermem lazım çogu gitti azı kaldı çok şükür.Bebetocum verdiğin moral için çok teşekkür ederim:teselli:,evdeki tartımda tartılıyorum artık.Senin daha önce yazdıgın yorumlarını ve diğer uygulayanların yorumlarını okuyarak karar vermiştim bu diyete başlamaya iyiki de başlamışım.Düşünen arkadaşlar var ise bence yapın.

canım hayırlı olsun nekdrda verdin 16 kiloyu:uhm:

canımm 2 gün meyve suyundan sonra nasıl bslenıyosun hangı sebzelerı kullanıyosun?

kızlar merabalar yeni başlayan arkadaşlara hayırlı olsun devam eden arkadaşlarada devamlı olsun diyorum. canlarım bu sıcak yaz günlerinin gelmesiyle kilolarla başımız dertde hepimizin. başına gelmeyen anlamaz. damdan düşenin yanına damdan düşen gelsin derler ya o gibi işte. sıcaklarla fazla kilolarımız yüzünden başımız baya ağrıyor. ama istedikten sonra kesinlikle oluyor. her zaman dedigim gibi ilk başta olayı beyinde bitirmelisiniz. beyinde bittiginde gerisi geliyor. kendi kendinizi hazırlamanız gerekiyor. bunu kesin vede kati biçimde konuşuyorum. o kadar kiloyu kısa sürede verdim ve diyeti bıraktım ama azmim sayesinde vermeye devam etmiştim. şimdi vermem gereken 3 kilo var ama kendimi bir türlü motive edemedigimden dolayı ne kadar ugraşsam olmuyor. buda demek oluyorki ilk başta beynimizi kendimizi ruhumuzu motive etmek gerekiyormuş. kesin inanıyorum. motive edince kendiliginden gerisi geliyor kızlar. yapabilirsiniz.ben hepinize inanıyorum. buzdolabın üstüne kilonuzu yazın eski kilolu resminizide koyun ve vermeye başlayınca halinizi çekin onuda koyun. farkı beyniniz anlıcaktır. eski kıyafetlerimi atmadım canım çok aşırı bişeyler isteyince eski kıyafetlerime bakıyorum :) eski kiloma dönmek istemiyorum.bu diyet gerçekten hem doyurucu hemde mideyi küçültücü bir diyet. pazartesi bende tekrar başlıcam kızlar bu arada hergün 5 km yürüyorum artık nefes nefese kalmıyorum. ileriye hep gülen gözlerle vede maviliklerle bakmanız dileğiyle hepinizi seviyorum vede hepinize inanıyorum ben yaptıysam bu işdahla sizde yapabilirsiniz başarabilirsiniz.

canımm 2 gün meyve suyundan sonra nasıl bslenıyosun hangı sebzelerı kullanıyosun?

canım aynen diyette uymaya çalışıyorum,mantar yemiyorum onun yerine kuru soğanı kavuruyorum,brokoli yemiyorum.akşam yemeklerine mesela balık yada tavuk verdiği zaman yanına salata ve soguk bir bardak ayran ile beraber yiyorum.karpuza dayanamıyorum canım istediği zaman sabah,ögle,akşam ne zaman olursa orta kalınlıkta bir dilim karpuz yiyorum.Aslında başından beri bu şekilde yürütüyorum birebir hiç uymadım.Meyve suyu gününde de akşama dogru tansiyonum düşüyor bu hissettiğim an bir bardak ayran içiyorum.Sabah kalvaltısında da domates,peynir,salatalık ve 1 dilim kepekli ekmek yiyorum. 16 kiloyu vermeden önce iş çıgrından çıkmıştı,şuan çok rahatım 3-5 derken çok şükür 16 oldu hayırlısı ile 9 daha var.Ama gerçekten artık migdem küçüldü ve çok rahatladım.Eskisi gibi yumuduk olmuyacagım bir daha,bebetonunda dediği iş beyinde bitiyor.Hepinizi öpüyorum :enbuyukkk:

merhaba canim sen bu diyete ne zaman basladin ve kac kilo verdin yazarsan sevinirima.s.

yaklaşık 2,5 aydır diyet yapıyorum ve neredeyse 1,5-2 ayım bu diyet ile geçti.bu diyet ile 10 kilo verdim ve halen devam ediyorum.kızlar bende meyveye çok düşkünüm ve eger canım çok istiyorsa öglen yemegimi meyve olarak yiyorum yanınada ya 2 kaşık yogurt yada 15-20dk sonra 1 bardak ayran içiyorum karnımı tok tutuyor.:içelim:

kııııızzzzzzzllllllllaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr merhaba, :1hug: keyfim yerinde 68 oldum(17 gitti).Kaldı 8 ,neredeyse yolun sonu geldi.Ama artık ya diyet agır gelmeye başladı yada reductil.diyeti değişirmeyi düşünüyorum.Ama degiştirsemde devam etsemde size herşeyi burda yazıcam.Hepinizi öpüyorum a.s.

kızlar merhaba bende bu diyeti yapıyorum bugün 4 günüm şu ana kadar iyi gittim. yalınız bu diyeti yapan arkadaşlara bir sorum olucak. benim ilk gün bağırsaklarım tembelleşmişti fakat ikinci günden itibaren biraz fazla çalışmaya başladı anlarsınız artık :) bu durumla karşılaşan varmı acaba merak ediyorum cevaplarınızı bekliyorum.

Merhaba kızlar bende tekrar başladım bu diyete,9kg kaldı.85le yola çıktım ve 69 oldum.aslında 68i de gördüm ama şımardım şımardım dondurma felan 1 kg geri aldım :eek: ,ama şuan tekrar başladım.Sizinle birlikte bende sonucu yazarım.Hepinize sabır ve başarılar dilerim a.s.

bayangrafcım bn tüm sayfaları okudum ve seni gerçkten çok tebrk ederm ama şöel bi sorum olck bu diyet listesini hep uyguladın mı?hane aradı lahana dieti fln.yaptın yha:S ve ne akdr sürede verdn 16 kilou cnm birascık yol gösterr misin??

Canım 3 ayı doldurdum diyete başlayalı ama bu diyeti yaklaşık 2 ay yaptım.İsveç ile başladım,bu diyete geçtim.Sindirim sorunu çektiğim içinde lahana çorbası içtim 2 gün sonra tekrar devam.Baktım sorunum düzelmedi kayın validemin çorbası diye bir çorba tarifi vermişler 5-6 günde onu yaptım sonra sadece dikkat etmeye çalıştım zaten zamanında olmadı bir süre ve tekrar hollywood diyetine tekrar başladım.Ben hiç spor yapmadım,tembellikten jeyyar.Spor ile desteklemiş olsaydım belki daha başarılı olurdum.Gerçekten güzel bir diyet evet ilk 2 gün biraz zor ama diğer günler düzenli ve de saglıklı beslenmeyi ögretiyor.:1rolleyes:

bayangrafcımbn hiç listelere sadık kalmadm hatta hiç liste kullnmadım.evde ne varsa tadımlık sadece bünyeme gerkn kadrını yedm ve gözm hala aç olamsını bldiğim için ona artq irademle hareket edeceğimi öğrettm ve her şei az olarak yedm,tadımlık ama inanın ki beni doyurdu hatta bazen 2.lokma bile fazla geldğii oluordu sporla birlkte 2,5 ay spor yaptım tam oalrak 13 kilo verdm sonra rmazan geldi ve bir ayda 6 kilo verdm.tam olarak 102 kilo olarak başladğım bu yolculuğa 19 kilo verdm ve 83 kilo olarak devam ettm ama okulların olması nedenyle hiç spor yapmadm 5 dk.bile...ama yememe dikkat ettm ve kilomu korudumm.sonra mayıs 17 de K.K ya üye oldm tam olarak 83 kiloyken ve K.k daki desteklerle brlkte ve kndi mücadelmle tam olarak 8 kilo verdm ve şu an 75 kiloyum:enbuyukkk: ve daha vermm gerekn 15 kilom war CADIARZU ve hollywood dietine başlamaya karr verdm 1 ay akdr yapmaı düşünüorum ve bu cumartesi bşlıorum bakalım bnde nasıl etki göstereck ve ben sporda yapıorum yazları 2 ay kadr sporla birlkte uygulayacağım bu dieti ama benm listyle ilgili biras sorunum war bazı yerlerini anlamadm bana o konuda biras yardımcı olur musun cnmfisfisfis

kzılar kafanızı şişrdiyse özür dilermcoksekeriremsu yardımlarınızı bkliorum ve bende herkese yardımcı olmak içni hazırım,herşei paylaşmaya hazırım

bayangraf canım bugün tartıldım 1.5 kilo gitmiş. ben hiç zorlnamdım bu diyette. zaten su severim. bide yaz olduğu için sıvı tüketmek iyi oluyor. yarın diğer katı besinli kısma geçeceğim artık. çok tşk ederim desteğin içn. bu arada ben günde sabah akşam 45 dakika bisklette sürüyorum 150 mekik çekiyorum hiç zorlanmadım. barbara bort kremi de kesinlikle tavsiye ederim süper bişey

Merhabalar kizlar ben bu diyeti geçen sene yaptiğimda 2 haftada 7-8 kg verdim tabiii verdim diye omili girtlak yemeğe başladim bu günde bu topiği görünce baştan sona okudum tekrar bi azim geldi yapsam mi acaba diye...ama bu diyet gerçekten işe yariyor ben çok yediğim için geri aldim kilolarimi

kızlar bişey sorcam bende bu diyete başladım ama bu diyette ara öğün yokmu??yani zararlı derler de hani 3 saati geçince yediğimiz hrşey yağ şeklinde depolanır ve mutlaka ara öğün yememiz lazım diye?? siz naptınız

ara öğün yok canım ben aynen listede ne yazdıysa onu uygulamıştım
açıkmıyosun ki zaten...benim ilk günüm bu gün dayandım walla kayısı suyuna

X