Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

Merhaba kızlar,bende bu diyeti yapıyorum uzun süredir.Yiyecekleri bulamadıgınız sürece alternatif yaratın,mesela ben birebir yapmadım.Sabah kahvaltılarımda 1 dilim kepekli ekmek,domates,salatalık,peynir,karpuz yedim.Öglen salata,ayran yada canım ne meyve istiyorsa ondan yedim.Akşam bir gün balık,bir gün tavuk salata yedim ve yanına ayran içtim.Canım isterse de yanına bir dilim karpuz yedim.Umarım size bir fikir vermişimdir.Hepinize kolay gelsin :lepi:

kızlar merabalar diyete başlıyormuşsunuz ben hepinize güveniyorum canlarım bulamadığınız besinin yerine başka bir besin tüketebilirsiniz mesala brokolinin özelligi yağ yakıcı olması onun yerine yağ yakıcı başka bir sezbe tüketebilirsiniz. semiz otunuda yiyin kızlar omega bakımından çok zenginmiş bennce yapabilirsiniz başarabilirsiniz. kendinize güvenin canlarım

kabagı rendeleyıp ustune yogurt dokun pulbıber ve nane dokun harıka aynısını semızotu ılede yapabılırsınız karnıbaharlada olur cıg daha doyurucu sebzelerde 1 kg kabak vebrokolıde 250 kalorı var nedırkı bır ogunde yesen ne olur neyse.bende aksam yemegımı yedım sımdı bılmem pek doymadım ama ne yapalım rejımdeyız

sedefcım bende yengemden duydum onu ypıyorum sabah 1 adet limonu sıcaga yakın bı suyla ıcıyo sonrayıne sıcaga yakın ama yanmıycak sekılde yarım lt daha su ıcıyo boyle devam etmıs bır kac ay yemesınede cok dıkkat etmemıs ama verdım bununla dıyo kı gercekten bı on kılo kadar verdı valla zor bısey degıl bende yapıyorum dun basladım bu sabahta ıctım sımdı.kahvaltımı yapıcam bırazdan.3 gunde yarım kılo vermısım sabah sabah sınırım bozuldu valla ben nasıl vercem bu kıloları.aslında şişimde var bıraz kızımın mamasını yapmak ıcın sutun kapagaını acamadım esıme actırdım ellerım tutmuyo boyle şişmiş.neyse bakalım daha cumartesıne 4 gun var hayırlısı bu arada tartılan varmı

ben bugunden ıtıbaren karpuz yıycem bır hafta boyunca yanı cumartesıne kadar.cunku evde kocaman bır karpuz var yazık yemesem zıyan olcak.bakalım ne kadar vercem.bı de melının sporunu yapıcam.bırazdan pazara cıkıp alcam.hadı herkese kolay gelsın yıne dıyetle baslayan bır gun allah yardımcımız olsun opuldunuz kızlaaaarrrrrrr

gamzecim bende en fazla karpuz yiyorum ama sadece karpuz yeme yanına beyaz penir veya evde hangi peynirin varsa onunla destekle kolesterol gibi bir sorunun yok ise günde bir haşlama yumurta ile destekle.Bende neredeyse haftada 10-15 kiloluk 2-3 karpuz alıyorum eşim ucundan ya yer ya yemez ben yiyorum jeyyar, sabah peynir ile öglen tek başına,akşamda yogurtlu pirinç lapası ile yiyorum.Benim kolestrerolüm oldugu için yumurta ve kırmızı etten uzak duruyorum.Kızlar bu arada bu diyette çokkk büyük oranda yag gidiyor nerden biliyorsun diyeceksin Ölçüm yaptırdım. 12. ayda vücut yag oranım 275'ken şuan 169 olmuş.Kas erimemde olmuş ama az miktarda onuda doktor reductile bagladı."İlacı bırakınca düzelicek,korkma"dedi.HEPİNİZE KOLAY GELSİN CANLARIM,her gün mesajlarınızı okuyorum.:enbuyukkk:

sevgılı puskuuut bolum kuarlı yuzunden sılmıssın mesajlşarı ama bende bı bolume gırdımmı o bolumdekılerın neler yedıgıne nasıl yaptıgına kılo verıp vermedıklerını dıkate alıyorum ve ona gore faydalanıyorum bır nevı motıve edıcı oluyoı.ben butun yazılanları okuyorum.bence cok sacma bır kural.bence bır daha dusunun ve duzenleyın bu kuralı bunları okuyup gaza gelıp kac ksı rejıme basladı yanı bolumden faydalandı sızın amacınızda faydalı olmak degılmı oyle degılse bılemem tabıııı

Zaten amaç faydalı olmak sevgili gamze.. Dikkat ettiyseniz, bilgi içerikli mesajları ve elde edilen olumlu / olumsuz sonuçları gösteren bütün mesajları, yazılmış olan 485 adet mesajı tek tek okuyarak ayıkladım.

Yani ortada bir haksızlık yok.. Amacı bilgi almak olan bütün üyelerimiz için gerekli olan mesajlar zaten yerli yerinde..

Bunların dışında.. zaten her gün ne yenileceği belli olan bir listenin yer aldığı topikte günlük paylaşımlarda bulunmak, yanında ne kadar yürüdüğünü, ne kadar mekik çektiğini de belirtmek konuyu "yararlılık" tan alır ve mesaj kalabalığına götürür..

Sizden konuyu tek başlıkta olanlar açısından değil, forumun ana yapısı, başlık sayısı ve üye sayısı açısından düşünmenizi rica ediyorum.

Başta söylediğimi bir kez daha tekrarlayayım.. Sözkonusu diyeti yapmak isteyen arkadaşlarımızın gerçekten fayda alacakları mesajlara dokunulmamıştır.

Herkese sağlıklı zayıflamalar diliyorum.. a.s.

arkadaşlar meyva suyu derken şu hazır meyve sularınımı kastediyorsunuz?

onlar çok şekerli olduğundan kalorileri yüksek değilmi?

cevaplarsanız sevinirim

Merhaba canım ben hazır meyve suyu kullandım.Aromanın şekersiz olanlarından.İstersen şekersiz komposto yapıp bir paket meyve suyu ile karıştıra bilirsin o da fena olmuyor.:içelim:

teşekkür ederm canım

bişey daha sorucam meyve suyu sınırsız diyo ama sen nasıl içtin istediğin kadarmı yoksa bir sınır koydunmu?

ben şekersiz bulamadım şekerliyide içerken sanki yanlış yapıyomuşum gibi geliyor

Günde 2 litre ye yakın serbest, ama ben 2 litre içemedim ne kadar içebilirsem o kadar tükettim.Şekerli meyve suyuda içtim ama ayırmadım.İçin rahat olsun,istersen dediğim gibi komposto yapıp karıştır.cappy ninde var şekersizleri,aromanında.a.s.

neden kimse yok artık burda ya...bayangraf siz yapıyordunuz bu diyeti ne oldu sonuçlar.....

Merhaba canım,ben biraz ara verdim o süre içinde 6 gün isveç diyeti yaptım.Regli felan olucagım diye önemsemedim,isveç diyeti bu diyetin üstüne hiç iyi gelmedi 67 ye indim ama 2 gün sonra 69 oldum.Bu gün 2 günüm meyve suyu içiyorum.66.400 oldum,evde kendim yaptım meyve suyumu daha iyi oldu.Şekersiz komposto yaptım ve sade soda ile karıştırdım içerken.:teytey:

süpersin bayangraf seni gözlerim arıyor burada inanki cok güzel motive ediyorsun insanı...cizelgen hele buradan bakınca süper gözüküyor valla.devam arkadasım bende sana eşlik edicem bu diyette cünkü banada cok iyi geliyor bu diyet bunu cok iyi anladım.sabah meyve suyu ile baslıyorum bakalım.diyeti bırakmıstım malum tatil felan ama yarın baslıyorum.ama bende bugün regl olmusum yinede baslıycam cünkü bittikten 2 yada 3 gün sonra tartıda gördügün sonuc mükemmel oluyor .bir diyetisyenden duymustum. hanımlar reglken baslarlarsa daha cok kg verirler diye. ne derece dogru bilmiyorum ama deniyorum sabah birbirimize buradan destek olalımkaydirigubbakcemile5 lütfen cünkü irade sıfır bende su sıralar.....a.s.

Saolasın arkadaşım,bu yola umutsuz çıkmıştım ama şimdi herşey değişti.Uzun süredir kimse yazmıyor.Birde daha önce yazılan mesajlar silinince kızgınlıktan yazmıyacaktım ama yinede kendimi tutamıyorum kaydirigubbakcemile3 sana tavsiyem komposto hazırla ve içmen gereken bir kısmı ordan iç tabi şekersiz olucak ama,yanınada hazır meyve suyu ile takviye yap.Eger dayana bilirsen evde hangi meyveler varsa hepsinden ayıkla kes bir tencereye doldur,üstünü ful su koy, 2 yemek kaşıgı şeker at kaynat ve süz.Ben böyle yaptım ama hiç hazır meyve suyu tüketmedim 2 gün boyunca,degişiklik olsun diyede sade soda ile karıştırıp içtim ara ara.:içelim: Ben elimden geldiği kadar girip bakmaya sana destek olmaya çalışırım ama sende söz ver yapıcagına kaydirigubbakcemile5

bayangraf tebrik ediyorum canım seni hala devam ediyorsun bu diyete :) ben şuan 78 kiloyu bugün itibariyle gördüm bir hafta uygulkadım bu diyeti ve 3 kilo verdim şimdi ise tamemen düzenli ekmeksiz tuzsuz ve şekersiz besleniyorum hala vermeye devam ediyorum hissedebiliyorum.öpüyorum serni canım bol hollywoodlu ve sağlıklı zayıf günler:)

Hiç yazmazmıyım Şeniz:eek: ortalama bu diyetle haft6ada kaç kilo veriyorsun peki bünye alıstıktan sonra hayatım?kaydirigubbakcemile2

Benim çok duraklamıştı son zamanlar 1 yada 1,5 iniyordu.Son zamanlarda 6 gün isveç diyetini yaptım ve bünyem alt üst oldu.Tekrar bu diyete döndüm.Bir süre sonra kilo verme duruyor ama ardından tekrar hızlanıyor.İlk başlarda 3-4 kilo verirken daha sonra 2 daha da sonra 1-1,5 oluyor ama ben hiç spor yapmadım.İlave olarak sporda yaparsan daha fazla gider herhalde.kaydirigubbakcemile2

Bir gün 66 oluyorum bir gün 67 :jeyyar: ,yoruldum artık bu diyeti bırakıyorum ama güzel diyet yapmak isteyen herkez bence denesin az degil yaklaşık 14-15 kilo bu diyetle verdim.Yarın diyetisyene gidip ramazanda kilo almamak ve birazda kilo vermek için yeni bir beslenme tarzı istiyecegim sizede yazarım.cokacimcoook

kızlar bu diyeti yapanlar neden yok ortadaa
ben de yapmak istiyorum
tecrübeliler yardımcı olur muuuuuu???

Canimcim mrb bu diyetin maşari taşlarindan biride benim ama bayangrafin dedigi gibi yazdiklarimiz devamli silindiği için insanin içinden yazma gelmiyor ama şunu söyleyebilirim kendine inanirsan vede uygularsan başarabilirsin ben başardim canim yaklaşik 20 kilo verdim çokda rahadim. Bayangrafda yardimci olabilir oda hala devam edenlerden canim

selamlar bende basladim bugun 2. gunum iyi gecti pek zorlanmadim simdiye kadar ama inanilmaz basim agridi sinir yapti aclik ama sabah moralim yerine geldi 700 gram gitmis yag degildir tabiki odem attim bitirince bilgi veririm kizlar

X