Hurma Diyetiyle Kilo verme Günlüğüm

Bende geçen sene isletme bitirdim. Bu sene kpss çalışıyorum.

Seneye de ilahiyat düşünüyorum 2. Üniversite inşallah.

Nasıl zor mu okumak ?
Yok kuzum okadar degil arapca biraz zor oda yatili kursta okudum 3 sene pek zorlamiyor ama sinavlar gecen senelere oranan hep zorlasiyor oylr soyluyorlar

Hurma diyetini yapanlar ya sonunu getiremiyor vazgeçiyor yada kilo veremiyor galiba
Birisi çıkıp evet ben kilo verdim desin lütfenn :)))

Hurma diyetini yapanlar ya sonunu getiremiyor vazgeçiyor yada kilo veremiyor galiba
Birisi çıkıp evet ben kilo verdim desin lütfenn :)))
Ben iki gün yaptım 1200 verdim. 2gun yapmak için başlamıştım zaten. Ardından bir şey yememe rağmen 400 gr ancak aldım ve sanırım yoğurttan karnım baya bi düzleşti.

Ben iki gün yaptım 1200 verdim. 2gun yapmak için başlamıştım zaten. Ardından bir şey yememe rağmen 400 gr ancak aldım ve sanırım yoğurttan karnım baya bi düzleşti.
Bende yapmayi düşünüyorum belki 5 gün falan
Şuan emziriyorum ve bebegim de süt alerjisi var o yuzden bekliycem biraz daha galiba
8 kilo fazlam var

Kızlar ne durumdasınız? Ben de sadece hafta içi hurma diyeti yapıyorum. Haftasonu serbest takılıyorum. Kilolar da yavaş yavaş gidiyor. Hatta bazen de akşamları yoğurt ve haşlanmış yeşil mercimek yiyorum. Sizler kaç kilo verdiniz?

Konu açılalı uzun zaman olmuş, bismillah dedim bugün başladım. Bakalım ne kadar farkedecek

Merhaba,yoğurt hangi öğünde yeniyor?

Ben de yaptım bir ara ama akşamları yapamadım yemek yedim. Ondan kilo veremedim pek.

Bakalım siz verebilecek misiniz
Kesinlikle açık olmuyor onun garantisini veririm
Canım bende 1 hafta yaptım ama 21 tane hurmayı akşamdan bıçakla kesip isustunu geçecek kadar suda iskat sabaha kadar onu yediye bol yoğurtla ye ama ben hiç kaçamak yapmadım sporda yapmadım 1 haftada 6 kilo verdim tavsiye ederim

1 hafta hiç kaçamak yapmadınız mı ?

Evet canım hiç kaçamak yapmadım saten acayip tok tutuyor acıkmıyorsun.Ben diyer diyetlerde.cabuk acıkırdım elim ayağım titrerdi bu bende tam tersi hem tok hemdedinc yaptım tavsiye ederim
Peki çay kahve tüketimi oldu mu bu esna da bir de üç öğünü de gerçekleştirdiniz mi mesala sabah 11 gibi kalkınca öğle akşam yense hani gece ben kendi adıma soruym geç yatıyorum gecede yoğurt limon kürü yenilse nasıl olur acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…