IKIGAI(Hep meşgul kalarak mutlu olma)

:KK73:GÜNCELLEMEEEE!!!
Sultanım Nevreste Nevreste bana bir enerji yolladı:KK37: ve önce gidip bulaşık makinesini boşalttım, bulaşıkları dizdim, elde yıkanacakları yıkadım, mutfağı hallettim sonra da 45 dk lık Leslie açıp harekete başladımmm
H M H M geliyorum bildirim yapmaya bekle beniiii:KK55:

:KK73:GÜNCELLEMEEEE!!!
Sultanım Nevreste Nevreste bana bir enerji yolladı:KK37: ve önce gidip bulaşık makinesini boşalttım, bulaşıkları dizdim, elde yıkanacakları yıkadım, mutfağı hallettim sonra da 45 dk lık Leslie açıp harekete başladımmm
H M H M geliyorum bildirim yapmaya bekle beniiii:KK55:
Süpersin canım🤩

Ya ne güzel 😊 ben yıllar önce kendi kendimi ağır bir depresyondan böyle kurtardım inanın tek saniye boş kalmamaya çalışıyordum ya kitap okur ya spor yapar bazen yönetmelik bile okumuşluğum vardır burayı görünce tatlı bir tesadüf oldu benim için sizinle paylaşmak istedim 😊 iyi geceler hanımlar

Ya ne güzel 😊 ben yıllar önce kendi kendimi ağır bir depresyondan böyle kurtardım inanın tek saniye boş kalmamaya çalışıyordum ya kitap okur ya spor yapar bazen yönetmelik bile okumuşluğum vardır burayı görünce tatlı bir tesadüf oldu benim için sizinle paylaşmak istedim 😊 iyi geceler hanımlar
Çok sevindim sizin adınıza, paylaştığınız için çok teşekkür ederim 😊😊🌸🌸

Ozlemcim bugun 9 da aktif oldum sabah kahvaltıyı erkenden yapıp yürüyüşe çıktım.
Sonra geldim kitab vs okuyavaklarimi okudum
Yine yemek yaptım
Evi derle topla
Yine yürüdüm derken gün sanki verimsiz geçti 🙈
Çamaşır yıkayıp asmakla geçti hatta :KK70:

Hayırlı akşamlar hanımlar
Sabah canlı ders vardı onunla geçti, bitince kitap okudum(yeni kitaba geçtim)
Sonra eşimle yürüyüşe çıktık( H M H M için 🤪😂😂)
Eve gelince ıspanak vardı diye kolları çemredim çörek yaptım valla hanımlar😂😂 anneminki gibi olmadı tabi ama yine de güzeldi
IMG_20201128_175837_533.jpg

Sonraa çörek yapmaktan daha zor olan çörek sonrası mutfak temizliği 😂😂😂
Sonra regl oldum(10 gün gecikti) biraz sancım var diye uzandım uyumuşum
Bugün pek bir şey yapmam artık enerjim yok fazla
Yarın olaa hayrolaaa💃💃💃

Ozlemcim bugun 9 da aktif oldum sabah kahvaltıyı erkenden yapıp yürüyüşe çıktım.
Sonra geldim kitab vs okuyavaklarimi okudum
Yine yemek yaptım
Evi derle topla
Yine yürüdüm derken gün sanki verimsiz geçti 🙈
Çamaşır yıkayıp asmakla geçti hatta :KK70:
Yoo gayet de dolu geçmiş yaa ne güzel, benim daha çamaşır katlamam gerek bak sen yazınca fark ettim. Yürüyüşü de sana özendim öğleden sonra çıktım güneşli idi. Iyi ki öyle yapmışım akşama doğru regl oldum çünkü çıkamazmışım sonra 😳😄😄

• Muhteşem
Reactions: H M
Yoo gayet de dolu geçmiş yaa ne güzel, benim daha çamaşır katlamam gerek bak sen yazınca fark ettim. Yürüyüşü de sana özendim öğleden sonra çıktım güneşli idi. Iyi ki öyle yapmışım akşama doğru regl oldum çünkü çıkamazmışım sonra 😳😄😄
Yaa 😔 inşallah diğer reglin gelmez bebeğin gelir canim💖 benmde yaklaştı bakalim

Merhabaalaaaaar
Bugün kahvaltı, mutfak toplama, çamaşır atma, çamaşır katlama, kitap okuma(elimdekini bitirip yenisine başladım), leslie egzersizi, akşam yemeği, mutfak toplama şeklinde geçti.🤗
Kasım ayı biterken yılın da sonuna geliyoruz
Yeni yılda ilk mesajı düzenleyip yıllık hedef tablosu yapmayı düşünüyorum bakalım önümüzdeki ay netleştirir duyururum ilgilenen olursa🤩
Yarın olaaa hayrolaaa hanımlaaar
Meşgul ve mutlu kalacağınız günler dilerim🌸🌸

Hayirli akşamlarre bugun bayagi bir agirlik verdim ders calismaya 🤭 zaten erken kalkmistim telefonla oyalanma biraz mutfak isleri ve ufak bir okuma disinda bir sey yapmadim, full ders gunu oldu bugun 🤩

X