ilgi bekleme tarzınız?

E

EU2

Ziyaretçi
kızlar merak ediyorum hepimizin ilgi anlayışı nasılhihoyyyt

yani erkeğinizde ne gibi şeyler beklersiniz?

ne yapınca ilgileniyo olur?

bizde aşkım arar mesaj atar hep buluşurz gün içinde arayamasa da mesaj atar

her an haberdarızdır ilgileniyo yanisositososito

sizlerinde fikirlerin beklerim hanımlara.s.

bu konu tam benlık olmus canım..cunku tam bır ılgı muptelasıyım.sevgılım gun boyunca benı bır kac kere arar fırsat buldukca ısyerınde ve mesaj atar haftada 1 kere bulusabılıyoruz ıkmızınde vaktı uymuyo cunku ama bulusunca tum gunumuzu ayırırız.Ve tabı gece yatmadan once arar ve o uyuya kalana kadar konsuurz en son uyudugnda ses vermeyınce ben kapatıyorum ve gunumuz boylece sona ererkaydirigubbakcemile2

bende ilgiden çok hoşlanırım hatta eğer çok yoğunsa mesajıma cvp vermediyse felan sen artık benimle ilgilenmiyorsun derim oda hemennn başlar gülmeye
ama sağolsun ilgilidir benim bitanem arar sorar hediyeler alır küçük notlar yazar bana arabaya sevdiğim tarzda müzikler koyar hastalanayım 50kere nasıl oldun der en ufak bişeyde nazımıda çeker
o benim herşeyim :asigim: allahım nazarlardan korusun :nazar:

ben de ilgiyi severim ama çok ilgiden sıkılırım.aşkım da dengeyi çok güzel sağlıyo.biliyo bnm ne istediğimi ooyy yerim ben onu yaaa tontişim benim:asigim:.bazen de şımarıyorumm.hiç benle ilgilenmiyosun falan diyip kur yapıyorum.bi öpücük konduruveriyo tamam işteee olay bitmiştir:dance:

bende cok ilgi isteriyorum ama maleseff pek fazla ilgilenmiyor benimle cok uzuyor beni. ama hic tatli sözlerini eksik ettmez benden buda yeter canim nisanlim benim

oyşşş yazanların hepsi bekar bende evli bir kadın olaraktan aşkım eğer pc başındaysa benle ilgilenmiyordur ama pc başında değilse kesinlikle benimle ilgilenir:asigim:
mesela gidip meyvalı yada kakaulu süt fln hazırlar cipsimiz kesin vardır film isleris birlikte....
şimdi askerde olduğu için bol bol mesajlaşıyoruz her mesajında kesim <aşkım> yazar bende yazmazsam kızara.s.

esım benımle cok ılgılıdır.benımde bundan hıc bır zaman sıkayetım olmadı tabıı ısteyken arar sureklı eve gelmeden once arar.eve geldıkten sonra sureklı beraberızdır.yan yana el ele sarmas dolas oturur fılm ızlerız konusuruz.gece yatarken bıle el ele yatarız.bı yalnızca tum gun pazarımız var ondada bırlıkte olmaya calısıoruz...

ama bence bu gıbı seyler bıraz da karsılıklı.ne verdıysem onu alıyorum dıye dusunuyorum...

Son düzenleme:
hergün arayıp sorması planlarında herşeyden önce beni ilk sıralarda tutmasıdır başkada bişiye gerek yok :1closedeyes:

bızdede ynaımda oldugunda doyamam ona askıma.. ama gıttıgınde bı aramasın maj yazamsın ılgılenme aman benle cok heveslıydım sankı sana derım(kı aslında cok heveslıyım sana sensız oluyom bıtıyom nolur ılgılen demek oluyo:)) sonra arar hemen benı..bıde bız bırbırımıze kızdıgımızda ısımlerımızle hıtap etmeye baslıyoruz ve ne yazarsa oylerse ıYı dıyoruz ama onda bıle bı cılve oluyo ya:):) geldıgınde yanımda oldugunda doyamıyorum hıc ayrılmak ıstemıyorum yanından dızıne yatmaya saclarımı oksamasına bayılııyorum dans etmemıze onu gıdıklamaya bayılıyorum ya ozluyorum onu cok ozluyorum..

bende esimle beraberken poh poh delisi oluyorumkaydirigubbakcemile3
gerci o benden daha merakli ilgiye ama dengeliyoruzopuyorumnanaktan
pc basindayken unutur beni genelde,öyle durumlardada 5 dakika molaa diye gelirim yanina öperim,gidiklarim giderim geri:kedi:
Allah sevenleri asla ayirmasin kizlar,ilgi görmekte,göstermekte cok güzel:asigim:

bende cok ilgi isteriyorum ama maleseff pek fazla ilgilenmiyor benimle cok uzuyor beni. ama hic tatli sözlerini eksik ettmez benden buda yeter canim nisanlim benim

Bende sendenim canım,
Hatta bazen patlıyorum ve kavga çıkarıyorum. İstediğim ilgiyi bulamıyorum şu an da çok sıkılmış durumdayım gerçekten. Gerçi askerde ama 2 gündür yalnızca 1 çağrı attı mesela :mymeka:

Kızlar aslında ben nişanlımın bu tutumundan çok rahatsızım.
4 senedir beraberiz uzaktan uzağa da olsa...Ama bir bu nedenden dolayı bırakılmaz diye ayrılmadım diğer özellikleri yani artıları daha fazla diye.
Ama bazen çok çok çok çok üzülüyorum ve ben bu insanla evlenicem.

Sizce ne yapmalıyım ilgisizliği karşısında, gerçi bende eskisi kadar sallamıyorum ama hala çok kötü oluyorum düşündükçe.
Eğer bende ilgisiz olsam ona karşı yine değişeceğini sanmıyorum.
Ne yapmalıyım akıl verir misinzi?

tuğbacım konuşmayı deneseen belki onunda sevgisini belli etme tarzı böyledir

hani benimkide deli gibi ilgilenmez benimle ama asla ihmal de etmez allah için:)

sende ilgilenme dicem değişmez diyosun ilgini başka yerlere vermeye çalış oyalanmaya bak

dikkatini çekersin belki

ılqii piskopatlarıı sizii qidii siziii =)))))))))))

Yerim ben sizi yerimmmmmm =)
opuyorumnanaktan

tuğbacım konuşmayı deneseen belki onunda sevgisini belli etme tarzı böyledir

hani benimkide deli gibi ilgilenmez benimle ama asla ihmal de etmez allah için:)

sende ilgilenme dicem değişmez diyosun ilgini başka yerlere vermeye çalış oyalanmaya bak

dikkatini çekersin belki

Belki de canım,
Dediğin gibi onun yapısı sevmemekten olmadığını biliyorum ama canıma tak ediyor. Bende ilgilenmiycem. Aslında bu tarzı çok yanlış biliyorum kısasa kısas. Ama bende insanım, onunla bu konuda çok konuştum, ağladığım çoğu zaman oldu, sıkmışımdır yani sürekli dile getirerek ama yok canım. Yapı yapı yapı... bu da benim kaderim sanırm mafoldumben

mesaj attığım zaman mutlaka cvp vermesi lazım
msjsız günümüz geçmez
tlf konuşması da istisnalar hariç olur hergün veya iki günde bir
gece de yatmadan önce mutlaka iyi geceler msjı atarız
tlfda konuşamayız çünkü aynı odada kardeşim var :asigim:

valla şöyle düşünüorum normalde askerden önce sabah 7 de günaydın msjıondan soracıma işteyse ara ara msjlaşırız degilse durmadan ..akşam 8de eve geldiginde ise sürekli bi ara yemek yer 15 dk. sora o ara yine yazar:)
tualette bile yazıom bazen haha:)en manyak bizizz heralde ya gece ise 12de yataga gireriz 4 5 kadar knşruz telde kamudan beleş tabi:)
hiç durmadan ama şuan asker ama öle olmasıda pek bişe degiştirmio biraz daha azı oluo

sınırsız durmaksızın 24 saat ilgi opuyorumnanaktan

X