İlk anneler gününde şiddete uğradım.

Hanımlar edepsizlik etmiyim derken yeni bir kriz yeni bir kavga yeni bir şiddet ve yeni bir olay yaşamamak için. Ayrıca şu durumdayken neden haksız duruma düşürecek bı edepsizlik yapayım ki? Gerçekten bazi arkadaşları anlayamadim. Ben zaten çok kötüyüm. Böyle bir pisiriklikta yok. Şuan eşim ile hiçbir iletişim kurmuyorum. O da zahmet edip konusmuyor zaten. Ayrıca pandemi döneminde Türkiye'nin en doğusunda en batısına nasıl gidebilirim ki? Şehirden çıkış yasak gitmek istediğim sehre giriş yasak hafta sonları sokağa çıkma yasağı var. . Ne yapabilirim sıkıştım kaldım. Bu durumda konuşmayan adama edepsizlik mi yapayım. Ayrıca narsist ffalan dediler. Bu tarz bı edepsizlik etsem bunu ileride kullanmaz mi. Yani pes. Heleki bebeği elinden alsak demişsiniz. Pes. Sırf o iyi olsun diye zaten kafam karmakarisik. Onun mutluluğu huzuru için en doğru kararı verebilmek için açtım bu başlığı. Aklim durdu ama bebeğime fiziksel zarar verdirecek kadar da durmadı.

Merhaba amirinin telefonu yok bende. Tanımıyorum. Eşim asla işinden ve arkadaşlarından bahsetmez. Telefonunda var ama telefonu ile yapışık yaşadığı için mümkün değil tuvalete bile telefonla giriyor.

Tülay Kök ün narsist erkek videolarini izlemeni tavsiye ederim

Gidin internete bir bakın kaç ama kaç tane böyle hasta adamlarla beraber olan ailesi cevresi ayrıl ayrıl diye diye dilinde tüy biten ama bir şekilde ayrılmayan insanların ölümü ile dolu. Evinizde bir silah var düşünün. Eşinizin bir cinnet anında onu kullanmayacağını nerden biliyorsunuz ? Adam sizi ne kadar dövmüş. Üstelik doğru dürüst hiç bir sorumluluğu yokken annesine çiçek almaya çalışırken bir insan nasıl kendine ve bebeğine bu kötülüğü yapar ? Siz cinnet geçirip kafasına silah dayayan bir adamla nasıl korkmadan hala aynı evdesiniz. Eşinizin sizi sevmediğini belli etmek için panoya büyük harflerle yazmasına gerek yok, eşine en ufak yardımcı olmayan, eşine hiç saygı duymayan, onla sohbet etmeyen, cinsellik yaşamayan, ayrı yatan, döven bir adamı sırf ama sırf boşandı demesinler diye ömür boyu çekeceksiniz

Arkadasim buradaki kirici yorumlarla daha da bozma moralini, belli ki bazi insanlar bilmedigimiz sebeplerle zor durumdaki kadinlara yorumlariyla daha da aci vermekten haz aliyor,kimse bebegini elinden alamaz ama senin artik durumu kabullenip adim atman lazim, duzelir diye beklersen yukaridaki yorumlari hakli çikarirsin, guclu ol, kafani topla adim at, allah yardimcın olsun

Tülay Kök ün narsist erkek videolarini izlemeni tavsiye ederim
Yorum yazan herkese çok teşekkür ederim. Size de çok teşekkürler. İzleyecegim.

Ama şöyle bir durum var benim eşim dışarıya karşı çok kibar çok naif çok hoşgörülü çok iyi. Yani dışarıya karşı bu şekilde. Bugün bebeğimle dışarıya çıktım. Saatlerce dolastirdim. Bir arkadaşıma anlattım. Eşlerimiz arkadaş aslında bı, onların sayesinde tanışmıştık. Anlattiklarima inanamadi. Bu kadar iyi birisi nasıl böyle davranır diye şok oldu. Hatta olayı. Yaşandığı gün karşılaşmışlar çok iyiymiş. Hiçbir şey yok gibi davranmış.

Ailesiyle konuşuyor her akşam. O kadar normal ki. O kadar ki her zamanki gibi gülüyor espri yapıyor hiçbir şey olmamış gibi konuşuyor. Eli kırıldığı için herkese soğukkanlılıkla yalan söyledi. Böyle oldu şöyle oldu diye. İlk kez bu kadar profesyonel bı yalancı ile evli oldugumu farkettim.

Sadece Chriss Watts diye bir adamın olayından bahsedeyim bakın sizde internetten. Herkesin dünyanın en sakin, en eğlenceli adamı dediği adam 2 çocuğunu ben karısını öldürdü. Bakın cidden normal değil bazı meslek grupları şakın yanlış anlamayın ama bir tık meyilliyken bu adamın bu hareketi aşırı tuhaf.

Narsist Kurbanları Kulübune hoş geldin...bu birsey değil daha neler farkedeceksin...

Bir de internette narsistle yüzleşme adli bir blok var, biraz uzun ama incelerseniz çok işinize yariycagini dusunuyorum

Hep mutlu olsun inşaallah. Çok iyi mükemmel bir yuvası çocukları olsun .

Gerçekten çok teşekkür ederim. Adım atacagim güçlü olacağım inşallah. Bebeğim icin. Peki narsistligin bir çözümü yok mu. Gerçekten önceden bu şekilde değildi. Git gide kötüleşti. Yakın arkadaşı yok. Gurbette olduğumuz için dedim önce ama kimseyle öyle sıkı bir bağ kurmuyor. Kurduğu arkadaslarinida hep çağırdığı şeyler dolap kurulumu badana musluk değişimi gibi şeyler. Kullanıyor aslında bir bakıma. Ama dediğim gibi sanki anlatsam böyle böyle oldu diye herkes ona inanacak bana kimse hak vermeyecek. Eşim iyi bir insan sizde birbirinizi çok seviyorsunuz ne yaptın diyecekler bana. Benim hatam ofkelendigimde bağırıyorum sürekli oda altta kalmamak için bağırıyor. Sürekli ve bagiramadigi yerde ki olanlar oldu şiddetle karşılık verdi. Yani sürekli bir şiddet yoktu . Ama dediğim gibi özrünü biliyorsunuz. Halen aklım almıyor nasıl bu duruma geldik diye. Gerçekten ben kör muyum onca sene bu adamın bu yüzünü nasıl gormedim ki. Hep iyiydi, ufak tefek kavgalarda bile durumu duzeltirdik. Ama son bir yıldır hep haklı olduğunu düşünüyor her konuda. Haksız olsa bile asla hak vermiyor. Anlamıyor. Değersiz hissettiriyor. Çok defa konuştum onunla asla değersiz hissettirmedigini çok sevdiğini üstüne basa basa soyluyor. Ama sonra düşünüyorum davranışlarında değersizlik var asagilamalar eleştirmeler. Defalarca bunlari yaşadık. Ama bu son olayı ben kabullenemiyorum. İçim almiyo. Yuzunu dahi görmek istemiyorum bugün bütün gün evden ayriydimm. Yarın doktora gittiğinde evde yalnız olacağım bebeğimle. Durumu ablalarima anlatacağım. Bı yerden başlamak gerek. Silah olayinda beni korkutmak istediğini düşünüyorum. Yani ciddi ciddi kendine veya bana zarar veremez heleki bebeğime asla zarar veremez. Yani onun çocuğu sonucta insan delirir zarar verirse diye düşünüyorum. Ama tabiki her gün haberlerde tanık olduğumuz şeylerle içimiz paramparça akillarimiz karisik. Gerçekten durumu çok iyi analiz etmem gerekiyor. Herkesin yazdığı şeyler benim için çok önemli bu yüzden. Mesela ben hiç narsist olduğunu düşünmemiştim. Hatta değersiz hisseden ben olduğuma göre sorun bende diye düşündüm. O kadar çok kitap okudum ki kendimi kötü gordugum yönlerini yontmaya çalıştım, öfkemi mesela hep düzeltmeye çalıştım. Ama onun bu her şeyden kendisini çekmesi üzerine yapabileceğim bir şey olmadı hiç.
Mesela çay döküyor halıya ve halı örtüsüne dur napiyorsun diyorum. Suratı değişiyor bı anda. Neyse silersin diyorum kopuruyor bana. Neyse ben silerim diyorum suratı değişiyor silme diyor.. ama iki gün sonra pislikten olecez diyor... Yani hatta kendi annesinden örnek veriyor. Oh diyor o kadınlar napsin kaç çocuk dogurdular evleri temizliyorlar yemek desen eksiksiz falan. İyide ben ona hayatında yemediği çeşitliliğe yemekler yaptım. Eşyalarını dolabını düzelttim. Yıkadım kıyafetlerini. Yani çok yoğun olduğu için vakti yok dedim sürekli. Ama işi gücü evde uyumak yatmak uzanmak telefon. Namaz kılar Kur'an okur orucunu tutar zekâtını fitresini verir. Ama bana gelince kötü ya. Bı ayet var eslerinizi dövün diyor Allah diyor. Bende cevirilerin o kadar iyi olmadığını söyledim. Ayrıca o ayetin başı ve sonu var. Öğüt verin , yatakta yalnız bırakın şeklinde. Yani aklım almıyor kimin Allah'ı direk dövün der Allah aşkına. Ben ne yaptım ki diyorum. Yani bağırmak ve öfke dışında aldatmadim yalan söylemedim her işini gördüm yani yani kelimelerim bitiyor hep boğazım düğüm düğüm oluyor. Hak etmedim öyle bir şeyi. Narsistler böyle mi hakkaten ya... Hala inanamıyorum ... Lütfen beni yanlış değerlendirmeyin ondan korkmuyorum. Şuan bosansam kendime de bebegimede en iyi şartlarda bakarim. En güzel evleri dayalı döşeli tutarim. Boyun egmem bu haksızlıklara. Sadece zamana ihtiyacım var bu şartları değerlendirip bu iş cirkinlesmeden bitirmek istiyorum. Yoksa bu adam ayrılsam da beni rahat bırakmaz.

Canim bak, bahsettigim iki kaynağı izle incele once,orda bu anlattiklarin birebir açiklaniyor ve bundann sonra yapabileceklerin de adim adim yasayan birinin uzmandan yardim alarak edindigi deneyimlerle açiklanarak anlatiliyor, bu ilk aydinlanmadan sonra sen zaten ilgili kaynaklari kendi bulacaksin ama özetle şoyle soyliyim yalniz değilsin,ilk degilsin, çok zor ve uzun bir sureç ama basarabilirsin

Yok bu düşünülecek evreyi geçmiş üzgünüm. Çok tehlikeli allah muhafaza silah diyorsunuz.
Boşanın lütfen. Anneniz bebeğe bakar siz zaten çalışıyorsunuz. Geçinip gidersiniz. Canınız sağolsun ya bu nedir

Yapılacak şey net
Önce karakola gideceksin o silaha el koyacaklar
Sonra uzaklaştırma isteyip evden göndereceksin
Şaka değil bu işler, şimdi soğukkanlı ve güçlü olma zamanı, o adamı kendinden ve bebeğinden uzak tutacaksın

Mesela bu adamın yemeğini kim veriyor şu an, ne yiyor bu? Siz veriyorsanız ya da sizin yaptığınızdan yiyorsa geçmiş olsun. Bebeği almak ile ilgili yorum yapanlardan biri de bendim, hiç mi duymadınız, “duvarda asılı silah oyunun sonunda mutlaka patlar” o sikah duvara asılmış. Gördüğümüz haberlerde ya da olaylarda da katilin yaptığı şeye herkes çok şaşırıyor, böyle bir şey beklemezdiK diyor..

Arkadaşlar bu kadinın ve çocuğunun hayati silahla tehdide varacak düzeyde tehlike altinda şu anda ve farkettiyseniz o hala suçu kendinde ariyor, ben ona ne yaptim ki? aşamasinda henüz....aptal cahil veya çaresiz olduğu için değil-ki goruldugu uzere meslek sahibi,eğitimli, iyi niyetli , iyi yetişmiş bir kadın- çok tehlikeli bir kişilik bozukluğu olan biriyle yasayip, tüm kurbanlarda oldugu gibi yillardir zihni duygulari ruhu sakat birakildiği için sağlıklı düşünemiyor, aksi gibi bir de burda herşeyin ustüne adam silah sahibi, o yuzden lütfen yargilayici olmadan, yol acacağı sonucları dusunerek yorum yapalim

Yorum yapılacak çok durum var konunuzda.Aslında size çok kızdım ama yine de empati yapmaya çalışacağım.Sizi üzmek istemiyorum.Hala benim kabahatim ne diyorsun?Kabahatin edepsizlik yapmamak senin tabirinle.En başından kocanın yaptıklarına sessiz kalmışsın.Tepkini en başta gösterecektin.Geç kalmış değilsin,hala polisi arayıp evden ayrılabilirsin.Bana ve evladına kıyamaz diyorsun ama çok da emin olma.En sinir olduğum da kocanın kadın dövme hakkındaki görüşleri.İslamı işine geldiği gibi yorumluyor.Hasta ruhlu bir adam.Bir de şunu merak ediyorum kocan kolunu kırmış ya umarım ona hizmet etmiyorsundur,umarım senin yaptığın yemeği yemiyordur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…