İlk anneler gününde şiddete uğradım.

Çok üzüldüm halinize .. eşinizin cenneti ayaklarınıza sermesi gerekirken ...malesef eşiniz sizi sevmiyor ..üstelik saygı da duymuyor .. siz bu hayatın daha iyisini hak ediyorsunuz .evlenmek kadar bosanmakta hayatın bir parçası bence .

İnsanlar onun için üzülüyor, yol gösteriyor ama hâlâ o evden çıkıp gitmiyor. Ne diyeyim herkes kendi yolunu çizer.
bazilari böyle yakın cevremde var benimde
Öğretmen kendisi esi polis
Siddet goruyor birakamam diyor
Sen elinde meslek birakamazsan çalışmayanlar napsin
Ye dayagi otur ozaman
Maddi imkanı olupta ayrılmayanlara aciyamiyorum maalesef

Sırf boşanmış demesinlermis
Noluyor bosaninca acaba
Sen doğru ol egri belasini bulur
Bana biraz kocamdır dover sever mantığında geliyor kadınlar.

Anası çok kiymetliyse çiçek siparişini kendi verseymis. Iyilikten maraz doğarmış cidden düştüğünüz duruma üzüldüm

Umarım sizde çok mutlu olursunuz sevgiler

Neden çocuk yaptınız? Madem böyle ezik bir yapınız var, neden? Bir sonraki kavgada o silah kafanıza dayanıp tetik çekilince çocuğunuz bir manyağın elinde kalacak. Buna hakkınız var mıydı? Eğer öldürülmezseniz ezik bir anne ile büyüyüp kendisi de bu toplumun pısırık ve problemli tiplerinden biri olacak. Sizin bir insana bunu yapmaya ne hakkınız vardı, lanet olsun... keşke çocuğu elinizden almanın bir yolu olsa, keşke...

Aynen öyle. Madem ayrılmayacaksın buraya konu açıp insanların vaktini neden çalarsın?

Aslinda amirine dilekce ya da mail atip (yazili) hic olmadi yuzyuze konusup silah ile tehdit edildigini, bu yuzden silahla ayni evde yasamaktan korktugunu, bir gun bebeginin de kafasina sıkabilme ihtimalinden korktugunu, yasadiklarini yazsa adamin elinden silahi alirlar, yaptiklari icin de sorusturma baslatabilirler. Hic yapamiyorsa cimere yazsa cimer kurumuna gonderir dilekcesini, gereken yapilir. Hala cok sry yapilabilir. Izler morluk sislik varsa hala darp raporu alabilir. Savciliga gidebilir. Konu sahibi saniyor ki susarsam bana birsey yapmaz. Oysa sustukca, pistikca, hakkini aramadikca karsidaki daha da kudurur bilmiyor. "Nasilsa dovsemde gitmiyor sovsem de..korkuyor birsey yapamiyor" diye dusunup karisini anca hizmeti icin kole olarak kullanacak. O silahin o adamin elinden alinmasi gerekiyor. Yanlis kisiye silah verilmis. Bu adamdan hersey beklenir.

Herkes seçtiği hayatı yaşar.Mesleğiniz var isterseniz şimdi şuan çeker gidersiniz.Ama sizde o yürek o cesaret yok.

Bu hayatı siz seçtiniz,sadece bebeğinize üzülüyorum pısırık bir anne,ruh hastası bir baba.

Sakın neden ben,Allahım ne günah işledim bunları yaşıyorum diye kimseyi suçlamayın,buraya da gelip ağlamayın.Kendiniz seçtiniz,mutsuzluğu şiddeti hatta belki de öldürülmeyi kendiniz seçtiniz

Şimdi mutlu olmanıza çok sevindim. Allah hiç bozmasın. Oğlunuz ile görüşüyor musunuz peki? Eski eş kişisi ne yapıyormuş. Beter olsun böyle adamlar.

Son yorumunu okurken aman eşime saygısızlık yapmayım edepsizlik etmeyim dedikçe anladım ki bazı kadınlar gerçekten bu eziyeti kendi seçiyor. Hadi o kadına müstehak ama o bebek ne olacak ya

Son yorumunu okurken aman eşime saygısızlık yapmayım edepsizlik etmeyim dedikçe anladım ki bazı kadınlar gerçekten bu eziyeti kendi seçiyor. Hadi o kadına müstehak ama o bebek ne olacak ya

O çocuk da şiddetle büyüyecek,babası annesini dövecek annesinin kafasına silah dayayacak,baba nolur yapma diye ağlayacak,çekil şurdan sen karışma diye bi tokat da ona atılacak.

Gün gelecek tekmeler tokatlar çocuğa da yönelecek,şiddetten payını o da alacak.

Psikolojisi bozuk,darmadağın,ruhunda bir daha onarılması mümkün olmayan yaraları olan bir çocuk daha topluma karışacak...

Elleri kırılsın dicektim cok sükür kırılmıs.
Ne mi yaparım?
Gider darp raporu alır,catır catır bosarım napcam?
Bunun oluru yok.
Sakın sineye cekmeyin.
Calısan kadınmıssınız neyi bekliyorsunuz?O silahın patlamasını mı?

Ay yeminle bosamakla kalmam,uykusunda hortumla döverim soka girer biseyde yapaamz.
Oyle bi sinir oldım kocanıza.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…