Insanity Max30 günlüğüm

Allah allah bidaha karıştırırim ozaman tv yi :)

Artık biyerde hazirlaticam eşime söyleyim halletsin pazartesi mutlaka katılmam lazm size çünkü :)
Hadi inşallah bebeğim, emzirmiyorsan yediklerine daha çok dikkat edersin yeşil çay falan rahat içersin şekerim. Bebişin çook tatlı Maşallah Allah sağlıklı sıhhatli hayırlı evlat etsin tatlım benim

günaydın güzeller :) ay oku oku bitiremedim yazdıklarınızi çilekli turtacim dün akşam ben bi link paylaştim gecmise bakar misin canım yandex.ru ya videolarin adını tek tek yazıp ordaki URL Adresini verdigim linkte arama yerine kopyalarsan videolari indirebilirsin ben öyle indirdim malesef tel den giriyorum ben o yüzden mail yoluyla kimseye yardım edemedim
asli ablaaa kız yazdıklarına bayildim ve çok pis gaza geldim heee inşallah bizim de kaslarimiz görünür birgün ne kadar varlıklarından şüphe etsem de bu arada kas agrisi için zencefil bir mucize kullanmak isteyen olursa toz zencefil çay kaşığı ucu ile alıp üstüne yarım limon sıkıp yarım çay bardagi su ile karistirarak içebilir hem metabolizma çalıştırıyor hem wc kolaylaştırıyor hem zayıflamaya yardım ediyor yalnız üst üste değil fazlası herşey gibi onunda zararlı böbrek yoruyor dikkat

Üyeler çoğaldıkça takip zorlaşıyor mesajları demii şekerimm
Ya benim kaslar daha Bebek ablası büyüyecekler inş
Devam istikrarla sende daha hızlı ve daha güçlü olur kuzum sabır ve istikrar olsun yeter ki
Zencefilli limon iyiymiş ayy denerim, günde bir çay kaşığı fazlası zencefil almayın deniyor zaten. İyiki hatırlattın bebişim

İngilizce olan kısımları anlamadım
Orada sadece öğünlerde alınacak kalori miktarlarını almış paylaşan kişi, alınacak yemek örneklerini es geçmiş.

Ben kalori hesabı falan yapmıyorum Can'ım, sen boşver o listeyi Betül merak etmişti ben o yüzden paylardım onu. Yemeklerle ilgili bol bol paylaşım yaparız zaten

abla ben kaslari geç acaba kemiklerim nerde modundayim:-D

Seda, Yağmur, Efsa kuzucuklarımız nirlerdesiniz.

Kız Seda oku oku bitiremiycen mesajları, ohh ohh spora Zaman kalmayacak okurken sana

ay inşallah inşallah abla bugünkü kilo durumun nasıl benden 300daha gitmiş:)
Kız ben çaktırmıyım dedim ama yakalandım sana
+1.100 deyim ya beenn dün akşam gideceğimiz yere Şirkete uğradıktan sonra geçmişdik. Kaçamakların dibine vurdum tabii. Yetmezmiş gibi eve de bişeyler hazırlattı eşim. Ayy ben yandım birkaç gün. 76,700 düm sabah ama şiş elim kolum çoğu ödem ama , genede işleyen mekanızmayı durduruyorum hazır tıkır tıkır vermeye başlamışken

Hep diyette olunca eşler bazen kızıyor birlikte yiyemiyecek miyiz falan gibi arada Napalım onlar için feda ediyoruz bazı şeyleri. Herşey de kilo değil ya canım, birlikte geçirilen hoş vakitler daha değerli demi ama

Sen süper vermişsin kuzum, verdikçe gaza geliyor demi insan hadi inşallah gitsin şu fazlalıklar canımcıımm

abla güldürdün beni yaa koca ile yemek yiyip kilo alinca aman canım kocamla yedim olsun moduna geçiyoruz biz hatunlar hep aynıyiz
grubun en azimli çıtıri sensin bi kere yarina atarsın onu eminim ben

abla güldürdün beni yaa koca ile yemek yiyip kilo alinca aman canım kocamla yedim olsun moduna geçiyoruz biz hatunlar hep aynıyiz
grubun en azimli çıtıri sensin bi kere yarina atarsın onu eminim ben
Aynen ya herşeyin sorumlusunda kocaya yıkmaya bayılıyoruz.
Yok yarın sanmam benim meto kaplumbağadan beter diyet modundayken canısı. İyi asılırsam ancak anlıyor, bana zayıfla diyor bu hatun kişi diye vücudum. Siz cıtırlar varken ben ancak karta kaçıyorum ayoll

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…