Intermittent Fasting Diyeti İle Zayıflama Deneyimlerimiz

Teşekkür ederim canımm , kaçla kaç arasında yemek yiyorsun sen en son akşam 8 mi ? Sanki o saat geç oluyor gibi geldi bana ben 10.00-18.00 şeklinde yapmaya başldım saat çok farkeder mi bilemedim ama
Bizim uyku düzeni bozuldu iyice normalde okul zamanı
7:30 11:30 yapıyordum
Şimdi 8 den sonra bişey yemiyorum ama sabah 12 :30 13:00 olabiliyor geç yatıyorum çünkü
Ama saat önemli değil önemli olan 16 saat kuralı

. Yeni başladın o zaman sen de daha 1 hafta mı oldu? Kaç kilosun hedefin kaç ?
Yok aslında daha önce başlamıştım güzel kilo verdim sonra Corona çıktı ortaya diyet yapmak istemedim bagisikligim zayıflar diye ama doktorlar bu dönemde if i öneriyor şuana kadar sıkıntı olmadı çok şükür 8 saatlik besllenme penceresinde protein ve vitaminli şeyler yiyorum

Yok aslında daha önce başlamıştım güzel kilo verdim sonra Corona çıktı ortaya diyet yapmak istemedim bagisikligim zayıflar diye ama doktorlar bu dönemde if i öneriyor şuana kadar sıkıntı olmadı çok şükür 8 saatlik besllenme penceresinde protein ve vitaminli şeyler yiyorum
Zaten almamız gereken besinleri düzenli bi şekilde aldıktan sonra bi sorun olmaz. Hatta dengesiz beslenip fazla yiyip abur cubur tüketmektense bu şekilde düzenli be saglıklı beslenirsek bağışıklığımızı güçlendiririz. Artık istedigim kiloya ulaşayım istiyorum burası motive olcak bana inşallah 💃🏼

Zaten almamız gereken besinleri düzenli bi şekilde aldıktan sonra bi sorun olmaz. Hatta dengesiz beslenip fazla yiyip abur cubur tüketmektense bu şekilde düzenli be saglıklı beslenirsek bağışıklığımızı güçlendiririz. Artık istedigim kiloya ulaşayım istiyorum burası motive olcak bana inşallah 💃🏼
Kesinlikle canım aburcubur olmuyor biraz da spor yaparsan çok iyi olur

Benim düzen biraz şaşmış olsa da devam ediyorum .Arada karbonhidratı fazla kaldırdığım oluyor ama ertesi gün dengeliyorum .
Çalışıyordum o zaman kolay oluyordu şimdi daha zor ama devam ediyorum ,en azından kilo koruma olsun verdiğim kardır diyorum 62.6 falan kilom 72.8 le başlamıştım ,3 ayı geçti hedefim 60 ama şu dönemde kilo vermek değil de korumak öncelikli hedefim .Şu günler bi geçsin de kalan bisey degil diye düşünüyorum.

Merhaba bende ani bir kararla bugün basladim.Buse terimden duydum.ilk 7 kilo vermis 11 kiloyu hedeflemiş. Bana uygun bir diyet gibi en azindan cok yasak yok. 63.5 olarak basladim bakalim bende gelismeleri yazarım

Merhaba bende ani bir kararla bugün basladim.Buse terimden duydum.ilk 7 kilo vermis 11 kiloyu hedeflemiş. Bana uygun bir diyet gibi en azindan cok yasak yok. 63.5 olarak basladim bakalim bende gelismeleri yazarım
Bende 65 ile başlamıştım ilk ay 3 kilo verdim.sonrasindaki 3 ayda 3 kilo verebilirim şu anda 59 um ama nerdeyse 1 aydır tartı oynamıyor..kendimce sporda yapıyorum ama çok etkili olamıyor galiba☹️2 gündür Leslie yapıyorum bakalım bu sefer fark olacak mı hedef 55 ama gitmiyor..

Merhaba bende 30 martda 65.700 ile başladım 6 günde 62.700 ü gördüm.Bende wc sorunu oldu bu tartıyada yansıyo 63.500 üm şuanda .11 günde 1 defa wc çıkabildim.Ben 1 öğün olarak yapıyorum akşam 6.30 gibi yiyorum.Suyumu 2.5 -3 lt olarak tüketiyorum.Yeşil çay 2 fincan içiyorum.Şekersiz kahve 1 tane içiyorum.Yemeklerimdede çoğunluk sebze tüketiyorum.Yoğurt yiyorum kefir içiyorum.İncelme olduğunu hissediyorum ama kg olarak durdu 😏 Bu sabah tartılmadım.Bir müddetde tartılmak istemiyorum psikolojik olarak etkiliyor.Acaba hata ettiğim şey nedir wc konusunda ve kg duraklamasında anlamadım.☹

selamlar.. bende if diyeti araştırdım ve bugün 5. günüm. 84.1 le basladim. 9 lu cayi kullaniyorum ek olarak ve kalori hesabi yapiyorum.. 16/8 yapiyorum. bugünkü kg 81.4 tu. bende etki etmeye basladi. karantina gunlerinde full devam.

selamlar.. bende if diyeti araştırdım ve bugün 5. günüm. 84.1 le basladim. 9 lu cayi kullaniyorum ek olarak ve kalori hesabi yapiyorum.. 16/8 yapiyorum. bugünkü kg 81.4 tu. bende etki etmeye basladi. karantina gunlerinde full devam.
5 günde 2.70 kg vermişiniz süper bende oruç sonrası başlicam 😊 oruç sonrası if diyetine başlamak kolay olur inşallah

Merhaba bende 30 martda 65.700 ile başladım 6 günde 62.700 ü gördüm.Bende wc sorunu oldu bu tartıyada yansıyo 63.500 üm şuanda .11 günde 1 defa wc çıkabildim.Ben 1 öğün olarak yapıyorum akşam 6.30 gibi yiyorum.Suyumu 2.5 -3 lt olarak tüketiyorum.Yeşil çay 2 fincan içiyorum.Şekersiz kahve 1 tane içiyorum.Yemeklerimdede çoğunluk sebze tüketiyorum.Yoğurt yiyorum kefir içiyorum.İncelme olduğunu hissediyorum ama kg olarak durdu 😏 Bu sabah tartılmadım.Bir müddetde tartılmak istemiyorum psikolojik olarak etkiliyor.Acaba hata ettiğim şey nedir wc konusunda ve kg duraklamasında anlamadım.☹
Bu gün itibari ile 61.900 üm normal oruç olaral diyetime devam ediyorum.

Ben hala devam ediyorum 62 lerde takildim ama .Ramazan nedeniyle çok kısmıyorum arada tatlılar falan oluyor bi bakıma kilo koruyorum .
Aralıktan beri sanırım aralık sonlari uyguluyorum .karantina sürecinde çok kısmadım 62.2 geldim en son
73 ten indim aralarda duraklamalar oldu son 2 aydır hemen hemen hiç veremedim ama almadım da 😊
Hedef kilom 60 az kaldi diye rehavete kapıldım galiba ,hareket te sınırlayınca kaldım 62 de 😁ama herkese oneriyorum ac kalmadan kolaylıkla uygulanan bir diyet ,bundan sonra böyle.
Neler neler yiyorum bazen çok abartıyorum ama ertesi gün aynen uyguluyorum ,kilo koruma için hele bence en kolay yöntem

Ben iki gün önce başladım 72yle bu sabah 70.9 çıktım ancak şöyle bir şey var ben 18/6 yapıyorum ve o 6 saatte herşeyi yiyorum baya baklava börek çörek dahil. Ona rağmen şimdilik veriyorum. Bakalım bir hafta sonunda tekrar yazarım homini gırtlak yesek bile if ile zayıflayabiliyor muyuz diye

X