İşe gelip kısa çalışma ödeneği almak

KÇÖ hakkı kazanmış görünüyorum. E develt üzerinden kçö sorgulama yapıyorum, bu ay zaten 1788-TL aldım ödeme devletten. Şubatta da 1669 TL yatacak görünüyor. SGK hizmet dökümünde Gün sayısı 0, eksik gün sayısı 18 yazıyor.
Eki Görüntüle 2784282

Sana sgk yok.
Sadece maaş olarak kçö alıyorsun. :skandal:

Sgkyi deneyebilirsiniz o zmn
Aninda denetime geliyorlar
Zamanında 2 ay sgksiz calistirildim ve maaşımda daha yüksek olmasına rağmen asgariden sgk gösterilmişti. günde 12saaate yakında calistiriyordu. Şikayet ettim SGK'ya resmen işvereni savundular ve hiç birşey yapmadılar. Ben de o aylarda düzgün bir iş bulup çıktım bu defa maaşımı asgarî ödediler aradaki farkı bile alamadım.

Uyanik patronlarin nane yemesi. Gecen sene calistigim yerde ucretsiz izin gosterildim ama evden calismaya da devam ettim. Ne para aldim ne bir sey. Sikayet de ettim bir suru is,dava acacaksin dediler. Ne denetlemeye gelen oldu ne de al kardesim hakkini diyen oldu.Kim ugrasacak acmadim tabi dava falan, ortalik koronadan kiriliyor,biraktim isi. Bogazlarinda kalsin insallah boyle hak yiyenlerin.

Ama cimer hiç bir şey yapmıyor.
Sadece şikayette bulunuyorsun bu.

kackaloribu kackaloribu
Simdi cok detay verip ifsa olmak istemem
Sadece şu kadarını soyleyebilirim
Cimerden sikayet geldiğinde ilgili birime yönlendirme yapiliyor o birim de gereğini yapiyor ve sikayet edene de cevap veriliyor olumlu olumsuz. Ben bizzat ilgilenmediğim için icerik paylasamam ama surec bu sekilde. Bir şey yapilmiyorsa da bilemeyecegim.

Simdi cok detay verip ifsa olmak istemem
Sadece şu kadarını soyleyebilirim
Cimerden sikayet geldiğinde ilgili birime yönlendirme yapiliyor o birim de gereğini yapiyor ve sikayet edene de cevap veriliyor olumlu olumsuz. Ben bizzat ilgilenmediğim için icerik paylasamam ama surec bu sekilde. Bir şey yapilmiyorsa da bilemeyecegim.

Amacım seni karalamak değil zaten.
Ben bugüne kadar bir kere şikayette bulundum onda da elimde delilleri vardı.
Telefon ettiler soru sordular bu kadar.

Amacım seni karalamak değil zaten.
Ben bugüne kadar bir kere şikayette bulundum onda da elimde delilleri vardı.
Telefon ettiler soru sordular bu kadar.
Dogrudur simdi ben o ise bakmiyorum da arkadaşlarımdan biliyorum tabii önemli olan sonuç odakli olmak herkes bir degil, zaten kotu düşünmedim eleştirin hakkinda
Herkes kendi yaşadığını bilir

KÇÖ hakkı kazanmış görünüyorum. E develt üzerinden kçö sorgulama yapıyorum, bu ay zaten 1788-TL aldım ödeme devletten. Şubatta da 1669 TL yatacak görünüyor. SGK hizmet dökümünde Gün sayısı 0, eksik gün sayısı 18 yazıyor.
Eki Görüntüle 2784282
Çok ilginç hem kısa çalışma ödeneğinden yararlanıp hemde hiç sigortaya ödeme yapmamışlar. (geri kalan günler için).Sıfır gün nasıl kısa çalışma ödeneği oluyor. Ücretsiz izinde gibisiniz.

Bizim is yerindeki kadin böyle oldugu icin 7 aydır işe gelmiyor arada ugrayip gider çıkaramiyor onu 14 yillik tazminati var bu odenek olayi hepsinden zor kullaniyor isveren

X