İstanbul'da Fal - Falcılar

yok kızlar kendi kendime coşuyorum. o hatayı ALLAH ayptırmasın. bizim ankaradan bir arkadaş yaptı da çocuk yavşak çıktı. sen üstüne alınmışsın demiş. halbuki kıza neler yapmıştı. o yüzden benimki makara olsun.

kızçeler hadi bakam bizim bir arkadaş aradı.sevgilisi için evlenme teklif edecek diyenler yanılmış. çocuk ayrıldı.artı başka biriyle görüşüyormuş. al sana bomba.
bu teoriye göre hepimiz gümledik.başta niko,neslihan ,nihal ,zeynep aynı kişilere gitmiştik. offffffffff canımçok sıkıldı. bilginiz olsun.
demek ki neymiş fallar da falcılar da yalanmış.

ya varya en çok nihal beni hayal kırıklığına uğrattı. o kadar da ümitlenmiştim. kız ağladı ben ağladım sinir oldum. bugün benim mesai nasıl biter acaba?
hani nihal anda iyiydi.

ya varya en çok nihal beni hayal kırıklığına uğrattı. o kadar da ümitlenmiştim. kız ağladı ben ağladım sinir oldum. bugün benim mesai nasıl biter acaba?
hani nihal anda iyiydi.
Hep söylüyorum dogumdan sonra ben 2 kere baktirdim öncesinde 2 yıl baktirdim, Nihal eskisi gibi deil buradan çok giden cok oldu hepsi olumsuz yorum yapti

kızlar bu teoriye göre bir tek şu meşhur eskişehir kadriyenin falı çıktı. bilginiz olsun. kadın boşuna o ismi yapmamış.

demek ki telden bakanda bakıyormuş. ben hep çıkmıyor sanıyordum. şimdi kızla whatsapptan yazışıyoruz da ben şok. dedikleri aynen çıkmış.

demek ki telden bakanda bakıyormuş. ben hep çıkmıyor sanıyordum. şimdi kızla whatsapptan yazışıyoruz da ben şok. dedikleri aynen çıkmış.
Bana özelden atsana canım bu kadriyenin numarasını

Kızlar ,dün geceyarı burdan bi arkadaşla konuştum, baktirmadığı falcı kalmamış,benden Nihalle Handenin numarasini istemişdi hatta,, 2 ay önce terk edilmiş sebepsiz yere, baktirdiği bütün falcılar bu adam sensiz yapamaz sana dönecek demişler, finansal olarak sıkıntıları var onları hall etmeye çalışıyor fln, ve kiz dün akşam adamın düğün fotoğraflarini görmüş sosyal medyada ki özellikle Binnaz abla sitesinde en pahalı ve en olumsuz konuşan falcılar bile bilememiş görememiş böyle bişey olacagini, kiz dayanamamiş adama mesaj atmış evlenmişsin mutluluklar dilerim fln demiş, adam o mesaja bile hiçbi cevap vermemiş ve engellemiş, acıya bakarmısınız bende de çıkmadı zaten fallar, bugünden itibaren artik tek bir fal bile baktirmayacağım, ama Binnazda Tumay Cennet rüya yorumunu iyi yapıyor isterseniz fal degil de rüyanizi yorumlata bilirsiniz, veya ücretsiz siteler de var rüya yorumu için, falcilara harcadığınız bukadar parayı kendinize harcayin, yiyin için süslenin gezin belki hayatinizin aşkıyla karşılarşırsınız ☺ buraya zaman zaman birileri gelip söylüyor zamaninda şu kadar fal baktirdim hiçbi faydasi olmadi diye ama yine akillanmiyoruz işte( falcılara harcadiginiz parayi bi arkadaşınızla buluşun dertleşin, bi ilişki uzmanina gidin ,başıma şu şu olaylar geldi nasıl unuta bilirim nasıl kafamda bitire bilirim diye , veya ücretsiz olsun istiyorsaniz Adil Yıldırımın videolarini izleyin youtubadan, terk eden erkek nasıl döndürülür, vazgeçilmez kadin olmak için nasıl davranmak lazim fln diye birçok videolari var inanin o kadar iyi geliyor ki ,erkekleri çözmeye başlıyorsunuz izleye izleye, ve üstelik ücretsizbenim için de bugünden fal sayfasi kapanmışdırrrrr, bu arada özellikle Binnazin falcıları olumlu konuşup umut veriyor çünki olumsuz konuşunca baktiran kişi sinirlenip düşük puan veriyor dün siteden bir falcı yazmışdı bunu bana :)

al benden de o kadar.onlara para vereceğime kendime harcarım daha iyi.

Aynen benim gibi olmuş arkadaşın seviuor seviyor diye 4-5 sene oyalayıp beni facilar sonra bir ögrendim başkasi ile nisanlandi sonra evlendi ,o dönemde gunde 4 falciya gidiyordum hic biri bilemedi bu durumu,2 yıl fallara ara verdim,o günden beri özel hayatimla alakali asla baktirmiyorum isle alakali baktiriyorum o da ayda 1 kere keyfi çokta taķılmiyorum söylediklerine

kız onu bunu bırak ta ben iyi ki gaza gelmedim. şimdi onu konuştuk kızla. bir de ben gaza gelseydim rezil olurdum.

ben bu kadriyeyi 5 yıl sonra yakalımıştım. ve o dönem pandemi süreciydi.herkes evdeydi. baktırdım ve hadi cnm. halt etmiş demiştim. demek ki piyasadaki tek falcı oymuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…