İstanbul'da Fal - Falcılar

Ben de Zeynep’in ilk falını neredeyse tamamen yaşamıştım mesela. Ne söylediyse olmuştu. Çok fazla detay bilmişti hem geçmişle alakalı hem olacaklarla alakalı. Sonra yine baktırdım üstünden de bir kaç ay geçti ama bu sefer olmadı dedikleri. Gerçi bir kaç ay sıkarsan dişini olacak dedi ama artık beklemeye tahammülüm yok sanırım. Zeynep’te değişik bir şey var bazen birilerine çok tutturuyor bazen hiç. 2 arkadaşım daha baktırdı biri memnundu biri ne diyor bu Ya demişti mesela. Ben artık fal baktırsam da anlık rahatlama için baktırıyorum fazla düşününce insan daha kötü oluyor.

cnm sizde çıkmış demek ki. beni ben de dahil çevremde kimsede çıkmadı. zaten arama butonuna yazınca insanlar yorumları da görür.pek çok kişide başarısız olmuşlardı.
Ben Fikriye harika müthiş fal bakıyor, ne dediyse çıktı mı diyorum? anı en iyi o yorumlamış, beni olumsuzluklara karşı uyarmış diyorum. Hatta üzerine basa basa da o fiyata değmeyeceğini yazıyorum.

Ben Fikriye harika müthiş fal bakıyor, ne dediyse çıktı mı diyorum? anı en iyi o yorumlamış, beni olumsuzluklara karşı uyarmış diyorum. Hatta üzerine basa basa da o fiyata değmeyeceğini yazıyorum.
aman cnm onlar zaten iki kardeş gamlı baykuş.

cnm o kadın çatlak zaten amam bende de o an birşeyleri bildi .

Ya bunların bazılarının kesinlikle saatleri var) Bir de bunları arada bir delilik tutuyor, birbirlerine bir giriyorlar bazen, aman aman cafede denk gelmeyin sinirleri sinir degil yani))

Ben ondan bir aydır randevu alamadım. Artık cevap dahi yazmıyor napim başını mi beklim bosver falci mi yok
öyle cnm .ben zaten onu hiç ciddiye bile almamıştım ama zaman onu haklı çıkaracak gibi .arkadaşta çıktı ama bende de çıkacak gibi.

valla çocuktan bir umut haber olursa çıkmadı diye de yazarım. beni bilen bilir. bende olaylar anında görüntü.

Zeynep’in iyi tarafı, sorduğunuz kişinin hayatında başkası varsa lafı hiç dolandırmadan söyler. Bir de nedense cinsellikle ilgili var olan ya da olacak durumları çok iyi bilir.
Ben o fala bakarken cok bunaldim ama sorduğum biri icin yalanci o dedi. Gercekten de yalanci olduğunu dusunuyorum. Birini sordum iyiligini göreceksin dedi daha gormedim. Bir de hersey cok guzel olacak deyip duruyor mazhar alanson dinlesem daha iyi

aman o deli gibi be. hep aynı cümleleri kurdu bana. bir de güya benim bu 5 yıl önceki adam ağustos başı beni bulacaktı.hani?nerede? burada yazmıştım ağlayarak anlatmıştı ben çok şaşırıp korkmuştum ama boş dedim ya deli gibi bence.

canım sen benim durumları az çok biliyorsun. 4 yıllık ilişki, bitmeyen borçlar, evlilik teklifini kabul etmeyince içinden canavar çıkan bir adam, karşılıklı hakaretler vs... Zeynep bana da her şey çok güzel olacak, kafana bişey takma falan dedi. al bak gördük.

Anda bana birini anlattı o an transa geciyor benimle ilgili söylediği seyler örtüşüyordu beyin okuyor ona şahit oldum gördüğü kadar tabi ki. Ama gelecek bildi kimseye demem zaten günaha battım bi de durduk yere itikadı batırmayayım. Tarzı o ya onun. Baktirali bir ay kadar oldu. Karşı tarafın bazı kelimeleri hemen hemen aynıydı. Ama çok hersey guzel olacak nakaratı var bir de tınılı... arayacak dediği iki kişi de aramadı arkadaşlar

O onun nakaratı... "hersey guzel olacak" napsin ya bilinc alti gonderme metodu bence de bayiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…